Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Hát, ha tényleg adnak mellé 78€-t, én viszem.
Kicsit fölöslegesen halmozni tetszettek a szavakat.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, ebből pl. érdekelne egy olyan variáns, ami TKL-es, és nem teljesen lapos kupakokat használ.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) nyunyu


nyunyu
félisten

Ennél a billzetnél vajon mennyi a billzet házából elspórolt anyag aránya?

Egy rendes billzet ~3 centi házából egy centit szoktak a floating dizájnnal csalni:
alt="" title=""

(Ez a GMMK tanga kupakokkal kb. 32mm magas lenne, rendessel 40, ezekkel a felhőkarcolókkal 45mm.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nagyon tetszenek az ilyen stílusú billek, picit elcsábultam most :B

(#5) dqdb válasza nyunyu (#3) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ennél a billzetnél vajon mennyi a billzet házából elspórolt anyag aránya?
Itt van előttem egy floating designos TKL, mérleg szerint 995 gramm a súlya (igaz, ennél a teljes ház alumíniumból van, nem csak a kilátszó plate). Ez a Genesis teljes méretű és az adatlap alapján mindössze 573 gramm a súlya, számolj :DDD Ma ebédidőben szereltem össze egy 40%-os billentyűzetet, az a 40 billentyűjével 1036 grammot nyom.

Az egész rendszer alapját alacsony profilú Content Slim Blue kapcsolók adják, amelyek ránézésre hasonlítanak a Kailh ilyen kategóriás termékeihez
A Kailh Choc/Low Profile sorozat a Cherry ML kapcsolók másolataként készült, csak sokkal jobb lett annál. Most már Kína másolja Kínát :) Ezeknek a kapcsolóknak a kupak a leggyengébb pontjuk két okból is: nem kapható rá utángyártott darab és a kupak leszedésekor a két pöcök nagyon könnyen le tud törni, és ekkor az első hátrány hatványozottan jelentkezik.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6) nyunyu


nyunyu
félisten

Igazából arra lettem volna kiváncsi, hány mm anyag hiányzik a plate és a kupak szoknyája közül.

Rendes MX klónoknál, mint a bal szélső Kailh Box ez 8mm, Chocnál ránézésre kb. 4-5 lehet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) dqdb válasza nyunyu (#6) üzenetére


dqdb
nagyúr

4,3 mm van a plate és a szoknya alja között, a szoknya 3,3 mm magas.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#8) #25954560


#25954560
törölt tag

tkl-ben lehet nekem is tetszene egy ilyen.

(#9) nyunyu


nyunyu
félisten

Új, alacsony profilú billentyűzettel bővíti Thor billentyűzetsorozatát a Genesis: a 420 RGB verzió alumínium alapokra építkezik, és többek között NKRO-t, az Fn gombsorra osztott multimédiás funkciókat, 78 eurós ajánlott árat kínál.

Milyen billentyűzetet vegyek topikba betérő kazuárok látatlanban azzal kezdenék, hogy
- ez drága, max 15 ezrem van rá
- tizedéért is lehet billentyűzetet kapni
- miért nincs magyar kiosztással?

Mi meg nyilván elhajtanánk őket a francba, mert
- szivárványos hányás
- nem (home) office kompatibilis kapcsolók
- nem szabványos, nehezen pótolható/cserélhető kupakok
- floating dizájn
- integrált kávéfőző nem kéne húszezerért?
(- tanulj meg vakon gépelni.)

Ettől függetlenül 20k-ért magyar kiosztással szerintem ajánlható lenne, ha mondjuk Choc Red vagy Brown kapcsolóval szerelnék.
Mondjuk attól még mindig nem én lennék a célcsoportja.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.