Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) quarros


quarros
tag

Ez egy jó kezdeményezés szerintem. Csak az az animációs ablak túl kicsi. A videóban mutatott mintakérdésnél pl: nem látom hogy a jobb oldali busz előtti tábla formája szerint: elsőbbség adás kötelező, vagy stop tábla.

(#2) Silεncε


Silεncε
őstag

Mindenki ki volt akadva, hogy mennyit nehezedtek a vizsgák a videós kérdések bevezetésével. Én az elsők között voltam, akik már ezzel vizsgáztak tavalyelőtt. Szerintem semmi baj nem volt a kérdésekkel, annyi, hogy néha tényleg gyorsan kellett felfogni a táblákat, de ez meg valós körülmények között is így van...

[ Szerkesztve ]

(#3) quarros válasza Silεncε (#2) üzenetére


quarros
tag

Hát erre mit mondjak... Én a 90-es években szereztem meg még tinédzserként, és úgy mentem át hogy a tesztkérdések könyvét végig oldottam. Mert bebiflázni a könyvet nehezebb lett volna. De amikor vezetni kezdtem akkor nehezebb volt a papír tudást átvinni a valós gyakorlatba. Ez szerintem segít ezen.

(#4) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Majd ha virtuális valóságban lehet vizsgázni, az lesz a buli. :D

(#5) smc


smc
addikt

Ennél a bemutatóban szereplő kérdésnél mi értelme az animációnak? Nem csak az utolsó képkocka számít? :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6) Béééla válasza Vesporigo (#4) üzenetére


Béééla
őstag

Egy sima szimulátor se lenne rossz :)

Életszerűbb mint az ősrégi fekete-fehér ceruzarajzok.

Bélabá

(#7) Joci10 válasza smc (#5) üzenetére


Joci10
őstag

Én sem egészen értem. Pláne, hogy miért is akarná bárki is visszatekerni a helyzetet, mert a 'régi' rendszerben is egyértelmű volt (és itt sem azon múlik, hogy honnan és milyen messziről jöttél). :)

(#8) Vesporigo válasza smc (#5) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Lehetne életszerűbb az animáció, pl. záróvonalon bevágna eléd egy BMW, vagy közvetlenül előtted kikanyarodna egy 85 éves bácsi Suzukival. :D

(#9) kymera válasza Vesporigo (#8) üzenetére


kymera
senior tag

Vagy 160-al repeszthetne egy merci az 50-es táblánál .....

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#10) jUUh


jUUh
addikt

Mondjuk ahogy ez a vizsgaprogram kinéz... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#11) taki01


taki01
őstag

Tavaly vizsgáztam KRESZ-ből és szerintem jók volt ezek a videók. Igen tényleg szarul néz ki a felület de legalább használható. :)
Ja és meglett elsőre és azóta már a jogsim is meg van. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.