Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

a mostani árfolyamon majdnem 30ezer az 500as :S ennél csak több lehet indulásnak...

egy ilyen 500-as wd-t meg itt helyi boltban 23-ért osztanak:

ebből leszűrve elég vaskos ára van... 15körül kap az ember egy samut, kicsit többért meg már wd-t... (500asokról beszélek) hozzá meg egy usb-s külső keret 4körül mozog... nem érzem esélyesnek hazai piacon az elterjedését :S külföldön viszont azt a pár dolcsi pluszt kiadhatják érte simán a fanok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) ^Clown válasza mephi666 (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyokat szívunk a gyenge forint/euró hiánya miatt. Na persze a hardware-árak legyenek a legkisebb bajunk...

(#3) shadeofme válasza mephi666 (#1) üzenetére


shadeofme
tag

Ilyen WD 500-ast szedtünk szét barátomnál, mert gallyra ment a vezérlő elektronika. :D
(Winyóval nem volt gáz, beépítettük gépbe és ment tovább.)

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#4) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

várom már a 2terás belsejű darabokat - pl eSATA csatolóval, le kéne cserélni a sok dvd-t...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) TheVeryGuest válasza mephi666 (#1) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Na mondjuk ez szar is. Nekem is hasonló van 500-as, USB/eSATA-s, még a kerekgombos/ledes. Siralmasan lassan lehet írni. Szóval, ha a Buffaló gyors, akkor megérheti az extrát.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#6) mephi666 válasza TheVeryGuest (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

annyira nem ismertem, csak a buffalo-ról ugrott be, hogy jóval kevesebbért láttam már wd-t... sima vinyóból jókat csinálnak/csináltak mindig is, azért gondoltam, hogy ez sem lehet rossz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Egyáltalán hol lehet kapni kishazánkban Buffalo termékeket??? Mert cikket elég sokat lehet olvasni róluk viszont én még sehol nem találtam,pedig volt 1-2 cuccuk ami nagyon kellett volna.

Üdv, Balázs

(#8) MBazsee válasza Antibazsi (#7) üzenetére


MBazsee
tag

Keress egy boltot, ahol a CHS Hungary a beszállítók közt van, és szerintem megrendelik neked. Hirtelen csak memóriákat találtam, meg két külső SSD-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Antibazsi válasza MBazsee (#8) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

igen, azokat én is megtaláltam :) ,de hálózati cuccokat egyáltalán nem. A CHS tippet köszi!

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.