Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pomorski


pomorski
őstag

Tök jó, nekem a külföldi szállítás speciel már nagyon hiányzott! (Küldözgetek csomagot külföldre is.)

(#2) UnA


UnA
Korrektor

TROLL: A Vatera még működik? ;]

(#3) zseko


zseko
veterán

Előbb vásárolnék Kínából, mint a vateráról.

HR24.hu

(#4) satosan112


satosan112
csendes tag

Egyszer vásároltam (volna) Vateráról, akkor is átvertek. Persze az jó régen volt, de az emlék megvan, soha nem látogatom azóta sem azt az oldalt. :)

(#5) Warter


Warter
őstag

Kis szemetdombbol nagy szemetdombba avanzsal. :))

(#6) Vesa


Vesa
veterán

Ez az a cég, aki egyes hírek szerint 500Ft-os tartozások miatt behajtókat küldött a felhasználóira?
Én kerültem mindig is és ezen nem is kívánok változtatni. Ha külföldre akarok értékesíteni, akkor ott az ebay.

A tudomány a valóság költészete!

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Amikor valami 500ft-os cuccot vennél, majd oda írják hogy szállítás 1990ft

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) joelke HU válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ja hát az eladók ezzel trükköztek. Hogy a jutalék kevesebb legyen a vatera felé. Nem mindegy, hogy az 500 Ft 6 százalékától kell megválnod vagy az 1990 Ft 6 százalékától. Mostanában a wish is így csalogat. Ingyen cucc borsos posta 😊

Motorola G51

(#9) enginev3.0 válasza joelke HU (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

És az a wish megbízható?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) bacus


bacus
őstag

Ez a cég aki listázási díjat is kér, majd azt kiszámlázza a hó végén akármennyi is. Én próbálkoztam itt párszor, de amikor kiküldték a 30Ft-ról a számlát postán, (ami nekik is sokkal többe volt, nekem is az utalás), na akkor azt mondtam, soha többet nem leszek itt eladó.

Vevőként még elmenne, mert látom, mibe kerül a végén. Ezzel persze az a baj, hogy rákeresve a neten valamire általában itt a legdrágább, így csak akkor veszek innen bármit, ha az máshol egyáltalán nem kapható. (ezek persze tényleg magánemberek használt darabjai, ami elég ritkán kell)

Semmi előnyét nem látom az ebayhez képest, az értékelés sem ér már semmit. El se tudom képzelni, hogy hogy marad fent a piacon, már évek óta meg kellett volna szünnie.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#11) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ne már, bassza meg! A Vatera perkál, hogy cikknek álcázott reklám jelenjen meg ezen az oldalon?

"Bővít és terjeszkedik" = haldoklik.

[ Szerkesztve ]

(#12) zseko válasza bacus (#10) üzenetére


zseko
veterán

2500-ért árulták a kínából rendelt, egyébként 7-800 forintba kerülő pótaksit az S2-höz. Na meg ugye a szállítási díj. Feltéve, ha volt nekik egyáltalán, mert volt olyan hirdetés is, hogy az én címemre rendelték külföldről (ami ugye eleve több hét várakozás). Így inkább megrendeltem magam kínából...
És több ilyet is találtam. Azóta feléje sem nézek.

HR24.hu

(#13) Lacok


Lacok
őstag

Akár hányszor felmegyek az oldalukra megnézni egy adott terméket mindig drágábban árulják mint a webáruházak.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) Béééla


Béééla
őstag

A zsák szar szinonímája...
Feltöltési díj ÉS jutalék, bármit akarsz venni akkor balogjanos1672 ötször annyiért adja mint ebayről, cserébe ő rendeli meg neked és egy hónap, akármit kérdezel nem tudja a választ (ledsort akart asszony de nem tudta az eladó hogy hideg- vagy melegfehér), a hirdetések címén látszik hogy a magánszemély eladók 95%-a IRRÁSTUDTLAN!! 1FT NMÁ!!!!! vagy unatkozó negyvenes anyuka, a webshopokból csak a legdrágábbak vannak jelen, a sablonok gusztustalanok, eh, az egészet be kéne hinteni sóval.

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#15) arc82


arc82
tag

Vatera hát nem is tudom kicsit megkésett lépeseket láttok a részükről.A vaterafutárt viszont szerettem:)

Üdv

(#16) Dexar007


Dexar007
veterán

Nahat nahat..terjeszkedik..terjeszkedik. Aztan egyszer csak jön a hir: ebay felvasarolta az utolso csavarig.Viszlat! ;]

Give me your cum,bull!

(#17) YarisTS válasza Vesa (#6) üzenetére


YarisTS
csendes tag

Váltott már tulajdonost azóta, de igen, ez az a cég, aki a jutaléktartozást 1 hónapon túl átadta behajtócégeknek. :DD

A külföldi szállítási lehetőség érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

Liberté, égalité ... sécurité

(#18) YarisTS válasza Dexar007 (#16) üzenetére


YarisTS
csendes tag

Anno az előző tulajdonos próbálkozott az ebay-nek való eladással, de nem sikerült neki. Majd 2 éve jött a Dante International meg az emag és a többi már történelem.

Liberté, égalité ... sécurité

(#19) Fecogame válasza UnA (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

Én nem troll-ként, de ugyanezt kérdezem :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) Dexar007 válasza YarisTS (#17) üzenetére


Dexar007
veterán

Tolem is koveteltek 10 eve kb 7 ezer forintot. Par level,ügyveddel fenyegetözes,majd meg par level utan meguntak küldözgetni. ;]

Give me your cum,bull!

(#21) joelke HU válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ha azt érted megbízhatóság alatt, hogy kiküldi a terméket, akkor igen. Csak az ár. Az alin 1 dollárért, ingyen postával megveszel valamit, azt itt lehet, hogy ingyenesnek hirdetik, de postaköltség címen kérnek 2 dollárt. Na kb ilyen.

Motorola G51

(#22) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Előre menekülnek de lehet már késő. A Facebook már élesítette itthon is a Marketplace funkciót. Azaz nem kell mindenféle csoportokat keresgélned, hogy hova tedd fel az eladni kívánt árut. Egyszerűen felteszed eladásra.
Ha vásárolni akarsz akkor pedig megadsz egy helyszínt (mekkora sugarú kör) és mindent kilistáz amit feltöltöttek :)
Semmi díj, sehova senkinek.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#23) kymera


kymera
senior tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Abszolút nem ügyfélcentrikus bagázs .
Amikor kitalálták a "feltöltési díj"-at akkor véglegesen kiszálltam .

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#24) TeeJay


TeeJay
félisten

Jófogás és facebook bármit el lehet adni. Venni inkább ebay, aliexpress, banggood, gearbest jóval olcsóbbak...

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.