Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A mozgás animáció hihetetlen, de nekem nem jön be ez az elvont megvalósítás...a színvilágról nem is beszélve.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) davidsone


davidsone
addikt

Játéknak nem túl jó. Ez már a kontra :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) c p válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


c p
tag

Számomra üde színfoltnak tűnik a játék. Miként az írás is.

Jó párhuzamban állnak azok az ellentmondások, amik a tárgy és a megvalósítás között feszülnek.
Hiszen bár az írás alanya - a játék - nem túlzottan érdekes, mégis a megvalósítás - az írás maga - élvezetes.
Erre rímel az, ahogyan a játék alanya - a játék története - szintén érdektelennek, sablonosnak tűnik, a megvalósítás - a mozgások, a fizika - mégis felkelti az ember érdeklődését... még ha várhatóan rövidebb időre is.

Ettől függetlenül némi szimbolizmust becsempészni - akár egy PS-játékba, akár egy gamepod-os írásba - nagyon szép és üdvözlendő teljesítmény. Még akkor is, ha... :)

(van egy elírás a 2. oldal közepetáján: "[...]ez keveket fog érdekelni[...]")

... in blues we trust...

(#4) AliceWake válasza c p (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Sablonos! Ezt a szót kerestem halálra tegnap :)) :B

Javítottam az elütést :R

Non omnis moriar.

(#5) FoxiestFox válasza AliceWake (#4) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Belőled még jó tesztelő is lehet, én látom a potenciált. Nem fogalmazol annyira pongyolán, mint legtöbben, persze a fejlődésnek van helye, és remélem igénye is. :D

A Bound pedig furcsa, a mocap nekem nagyon tetszik, a hangulata is egészen rendben van. Kicsit szomorú, hogy nem tudtak belőle valódi játékot csinálni.

(#6) Memora


Memora
senior tag

Minden kritika ellenére rajta marad a beszerzési listámon a játék. Majd ha megvettem a PS4 pro-mat. :K

Fancy quote placeholder

(#7) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez mi ez? :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) VIC20


VIC20
őstag

Nagyon nagy csalódás volt (szerencsére csak Youtube-on néztem meg).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.