Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Nagyon szeretem a munkáikat... Samorost egyik kedvencem :) Machináriummal sajna nem volt alkalmam játszani, csak a demo-val.

Szerintem ezek inkább művészeti alkotások, és igazán egyedi kis darab mindegyik.

(#2) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én a Neverhood-dal szerettem meg ezt a kategóriát...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) goncz_83


goncz_83
csendes tag

Machinarium-ot szerettem, kár, hogy kevés ideig tartott végigjátszani. Vártam már valami folytatást

(#4) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Hú de kedvet kaptam egy kis p&c játszadozáshoz! :D A Machinarium az nagyon jó volt és voltak benne kicsit nehezebb feladványok is, ellenben tökéletesen le tudta kötni az embert. Köszi a cikket és a kedvcsinálást! :C

Verba volant, scripta manent.

(#5) spanyoll válasza xKacsax (#4) üzenetére


spanyoll
addikt

Koszi, orulok, hogy tetszett :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jó írás lett! :) Még nem találkoztam ezzel a világgal, viszont most próbálom a Samarost első részét a weboldalon és már nagyjából 5 perc után sikerült is elakadnom. :DDD

Mennyire valószínű, hogy készül Androidra "port" belőlük? Egyedül a Machinariumot találtam meg a Play Store-ban.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mire leírtam sikerült megoldanom, jöhet a második rész.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) spanyoll válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


spanyoll
addikt

Nincs infom ilyesmiről, hogy portolnák androidra vagy iosra, az is csoda, hogy a machinarium ott van. Ha belegondolsz akkor elég nagy kijelző kell, hogy meglásd a fontos részleteket, egy 3.5"os kijelzőn én biztos nem vágynék p'n'c játékra, max ha direkt arra készült.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#9) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Sose játszottam még ilyen stílusú játékkal, Samorost 1-et gyorsan ki is próbáltam, de úgy gondoltam kicsit nagyobb kihívást fog jelenteni. Maga a játékmód az tetszik, úgyhogy estére meg is nézem a következő részét. :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10) spanyoll


spanyoll
addikt

Úgy látom akarva-akaratlanul egy kisebb Samorost promo lett az irományomból :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11) xKacsax válasza spanyoll (#10) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Még én is kipróbáltam a cikked hatására :DD

Verba volant, scripta manent.

(#12) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Machinarium jobban feladta a leckét. :D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.