Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) carl18 válasza Stauffenberg (#47) üzenetére


carl18
addikt

Hát tudod ehhez két fél kell, ha két ember megtalálja a hasonló számítását akkor nincs gond. Csak én azt írtam, ha nekem mondjuk egy új nővel kéne ismerkednem és mire azt mondhatom bízok is benne annyira hogy komolyabbra forduljon vele a dolog az alaphangon 2 év.

"hát sok sikert találni értelmes faszit ebben az életszakaszban"
Hát ez mint két félnek kell, mai világba nem olyan egyszerű társat találni. Azok boldogulnak a legkönyebben akik népszerűek a szociális médiában például. De a sok szürke egér vagy átlag alatti azoknak már sokkal nehezebb boldogulni.
Meg hát manapság nagyon felszínes a társadalom, én például beszéltem egy csajjal. (Nem egy szépségkirálynő, tök átlagos de a gondolkozása és az értékrendje példa értéekű)
És igen ettől lehet találni szebbet, de a szép külső sose volt garancia a hűségre vagy a jó észjárásra.

"Azért tegyük hozzá manapság sokan a szőke herceget várják fehér lóvon" Ha már csak minimálisan is van benned valami ami nem tetszik egyből koptatnak. :U Szóval azért férfi részről is érthető aki a 50-100X csajnál próbálkozik és még mindig semmi az ráun a dologra.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.