Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Lenry válasza Crystalheart (#10) üzenetére


Lenry
félisten

A Blizzardnak remek marketingesei vannak, és nagyon jó érzékkel adják el a játékaikat, bármit is készítsenek.

ha csak ennyi lenne, akkor induláskor játszották volna sokan, aztán szépen elkoptak volna és az egészet leállították volna már vagy 5 éve.

Azon kívül az olyan perem-részletekre, mint cinematic, vagy a zene, nagyon odafigyelnek. A grafika is azért olyan, amilyen, hogy a kiadatáskor nagy bázisra építhessenek.

ezek teremtik a hangulatot. Chris Metzen megírja hozzá a sztorit és kész a WoW. mi kell még egy jó MMO-ba a kihíváson, a hangulaton és a folyamatosan bővülő, és magához láncoló történeten kívül?

játszottál egyáltalán vele?
nem flame vagy kötekedésképp kérdem, és nem is arra vagyok kíváncsi, hogy kipróbáltad-e? normálisan, erős karakterrel, amit te húztál fel heteken, hónapokon át, és kipróbáltad-e az aktuális endcontentet, instákat, PvP-t, körbeutaztad-e a világot, részt vettél-e valami nagyobb, többjátékos eseményen?
mert ha nem, akkor nem láttál semmit és a véleményed annyira releváns csak, mintha én tartanék kiselőadást a Háború és békéből, amit sosem olvastam.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.