Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

LOL. 2 óra üzemidő és 1200 dolláros ár. :DDD
Még 42"-os Sharp-ért sem adnék ennyit, nemhogy ekkoráért...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) elefant válasza BloodRay (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

dehát van füle!!!! :DDDD

valahogy én is nehezn tudom magam elképzelni, ahoy egy három kilós tévével mászkálok a városban

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

tipikus téglaépitésű kecó...japánban, hm.... széép :C

1,2k dolcsi? köszi, marad a polcon:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) BloodRay válasza elefant (#2) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, drágán dolgozhatott a dizájner. :)
Az még hagyján, hogy 3 kilót kell cipelni, mert valóban sokan keresnek hordozható tv-t olyan helyekre is ahol nincs feltétlenül áram. De könyörgök nem 2 órás üzemidővel és 1200 dollárért! :W :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) cimabue


cimabue
tag

Csodás. Amúgy a promo-filmből már csak a budi hiányzik, mint lehetséges helyszín... :DDD

(#6) AdamSnk válasza cimabue (#5) üzenetére


AdamSnk
csendes tag

Érdekes, nekem is rögtön ez jutott az eszembe... :U

(#7) kenwood3


kenwood3
őstag

Ez a 2 órás működési idő vicc az árához :(((

Mi az az ekezet dragasag??

(#8) mephi666 válasza cimabue (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

1200 dollárból én a budibajtót lecserélem egy állított plazmára és sz@rás közben lehet szoláriumozni is ;]

szerintem is nagy a felár ezért a "mobilitásért": 12órát töltöd, hogy lent a parkban villoghass vele 2 órát? :U a kedvenc filmjeim szerintem ennél hosszabbak és, ha kimegyek a természetbe, valószínűleg nem tv-zni akarok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) domi007


domi007
őstag

Régen volt már, hogy egy promó videó nevetőgörcsre késztetett. :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#10) Enton


Enton
addikt

1200 $ és se oled se hosszú akuidő?
Az rendben hogy az ember ritkán fürdik/WC-zik 2 óránál többet és így ezt a z időt is lefedi, plusz a reklámban látott helyeket is.
De ha már valaki ennyire kocka, hogy ilyet akar az már egy kicsit több üzemidőt vár el ettől.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#11) Dany007


Dany007
veterán

Hát ez übergáz... :D
Majd pont egy 3 kilós félméteres tévével fogok futkározni a lakásban! :D
Ráadásul ebben a reklámvideóban is olyan erőltetett szituációkat mutattak be, hogy tisztán látszik ők se tudják mire lenne ez ideális...
Az ebéd közbeni "a 4. hely a tévéé" szitu meg kifejezetten szánalmas volt :D

[ Szerkesztve ]

(#12) helkis


helkis
addikt

megértem hogy kell az újdonság, de ez így nagyon kevés, sokért.. :(
ha pár ilyet dobtak volna rá, lehet több geek-et megfognának vele.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#13) SWiNEBoY

Ennél már csak a hűtő ajtóba épített tévé a nagyobb baromság! xD

(#14) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Ha a hülyeség fájna... :W
Mondjuk a rózsaszínű változatból azért biztos, hogy elfogy majd néhány darab!

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.