Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Helmoras


Helmoras
őstag

Nekem elég könnyen eltudják adni ezt a játékot, egyszerűen imádom a világát :)

Persze most jön pár általam várt játék ősszel (GTA5, Project Cars) így ezt majd csak később gotyként fogom beszerezni.

(#2) BomiBoogie válasza Helmoras (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mintha a grafika kicsit szebb lenne.

Tudom, ezek preparált shotok, de valahogy élesebbnek tűnnek a kontúrok.

Persze, az UI ugyanaz marad, reméljük, azért a loot jobb lesz. :)

(#3) alevan


alevan
őstag

Nem tudom ki hogy van vele.

Én egy dolgot tudok mondani.

BIZTOS, hogy az első Pre-Sequel karakterem Claptrap lessz :D

És remlélem megtudjuk, mi olyat csinált Claptrap ami miatt Jack elpusztítatta az egész robotszériát :D

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) BomiBoogie válasza alevan (#3) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Wow, ő lesz az egyik karakter? :D

(#5) Ubran


Ubran
tag

Alig varom mar, h tolhassuk :)

(#6) gbors


gbors
nagyúr

érdekes, ahogy közeledik a megjelenés, egyre valószínűbb, hogy megjelenéskor megveszem :D

én egyelőre Wilhelmre szavazok, de meglátjuk, idióta kis robotunk milyen skillekkel rukkol elő.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#7) zarayg


zarayg
aktív tag

jöhetne már ;] WUB-WUB

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#8) Ellia


Ellia
addikt

Szóval Claptrap nem fog Minionozni? :( :D Kíváncsi vagyok, főleg az ő karakterére.

(#9) Mokó válasza zarayg (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

:) :) :) hahahaha

Jó lessz,pont manapság jutott eszembe a széria...

(#10) b.


b.
félisten

Én most játszom a 2. részt, hát nagyon ott van a szeren. Steamen valami 3 euró volt múlt héten.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

"..az eddigi részek is kínáltak vagy 30-40 órányi vad, sok gondolkodást nem igénylő élményt.."

Aha...

Wilhelm nekem is bejövős eddig, de természetesen én is kíváncsi vagyok CL4P-TRP-re. :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12) VitaD5


VitaD5
tag

Valamiért nehéz felfognom: Bár, a Moon Dance Trailer-ből ez jött le, de most Claptrap tényleg irányítható karakter lesz? :))

(#11) fi:zi'k: Véletlenül nem CL4P-TP?

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#13) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Alig várom. :D

(#14) nubreed válasza Helmoras (#1) üzenetére


nubreed
veterán

Mire kijön a GTA5, kijönnek az AMD R9 300 sorozatú karik vajon? Bocs az offért.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15) alevan válasza VitaD5 (#12) üzenetére


alevan
őstag

Igen.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) Helmoras válasza nubreed (#14) üzenetére


Helmoras
őstag

jó kérdés, szerintem hazai forgalomban necces, a 285 jön ebben a hónapban az már tonga alapú... A 300-as sorozatból semmi érdemi infó nincs hogy konkrétan mikor jön, ha jól tudom idén...

(#17) LLKobe


LLKobe
veterán

Hát nem tudom... Nekem ez már annyira nem bejövős. Az első rész coopját a mai napig a legnagyobb játékélményként tartom számon, a második rész több szempontból okozott csalódást mint amennyi pozitívuma volt, ez pedig már számomra nem is Borderlands.

Sehol az első rész posztapokaliptikus hangulata, egy nagy színes turmix lett az egész.
Sokan az egyhangúság miatt bírálták az első részt (sivatag és még több sivatag...), de a hangulatot akkor is az adta. Nekem.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#18) fi:zi'k válasza VitaD5 (#12) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De, csak elgépelés. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19) VitaD5 válasza fi:zi'k (#18) üzenetére


VitaD5
tag

Én Wiki-ről tudom, mivel az összjátékidőm kicsi, és "összelopkodott", így minden féle apróságért kutakodtam. :D Sőt, amikor kutattam, akkor ezt-azt megtudtam a Mechromancer-ről... :Y

Yar Har fiddle di dee

(#20) jonnyjoker01 válasza fi:zi'k (#11) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:C Btw jó a profilképed! :D

Ezt tuti meg fogom venni, nagyon jól néz ki és ígéretes hentelős game a trailer alapján :)

Üdv. Johnny

(#21) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyelőre legalább 35 EUR az előrendelés, úgyhogy még várni kell vele...

(#22) Chp


Chp
őstag

Bejövősek a helyszínek, mindig is azok voltak és a játékmenettel sincs semmi bajom, de egyszerűen a mai napig nem tudok megbarátkozni ezzel a látványvilággal. :(

(#23) BomiBoogie válasza Chp (#22) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én azt mondom, van elég egyéb shooter, ők ebben mutatnak egyedit, azért sokaknak tetszik. :)

(#24) Chapel


Chapel
addikt

Baromi jó a hangulata, a világ, a poénok, a látvány, nekem kifejezetten bejön ez a képregényes téma...de mind2 rész esetén a sztori 2/3-ánál beleuntam a single részbe. Persze multira van hegyezve, de pl. Dead Island is ilyen és azt meg 3x kitoltam egy karival hogy meglegyen a lvl50 :)
Nem baj, jöjjön, ezzel is teszek egy próbát.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#25) fi:zi'k válasza Chapel (#24) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És mér' nem jössz coop-ozni?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26) BomiBoogie válasza Chapel (#24) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jaja, ahogy fizik mondja, egész jó PH-s közössége van. :K

(#27) zarayg válasza BomiBoogie (#26) üzenetére


zarayg
aktív tag

addolnék, csak kérném a csoportot :U

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#28) BomiBoogie válasza zarayg (#27) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Itt a topik, lehet szervezkedni, Steam csoport is van. :K

(#29) Chp válasza BomiBoogie (#23) üzenetére


Chp
őstag

Ehhez kétség sem fér. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.