Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Mondjuk a PS4 tulajok pont most kapták meg "ingyen" a Borderlands: The Handsome Collection-t a ps plus előfizetés mellé (asszem júniusban).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) Wesder válasza sztanozs (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Store-ban meg most akciòs 3k huf.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) SwaZy1337 válasza Wesder (#2) üzenetére


SwaZy1337
tag

Annyiért szerintem kb. ajándék kategória! :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#4) Wesder válasza SwaZy1337 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

2 jàték minden DLC-vel? Simán.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) SwaZy1337 válasza Wesder (#4) üzenetére


SwaZy1337
tag

Várom a 3. részt, bár én nem vagyok az a nagy fanatikus, de elvoltam az eddigiekkel is. Kíváncsi leszek! :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#6) Wesder válasza SwaZy1337 (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Előrendeltem a Super Deluxe Edition-t. Tudom nem sok de màr annak is örülők hogy végre lehet benne csúszni meg felmàszni helyekre. Elég limitàlt volt a közlekedés az 1-2-TPS-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) SwaZy1337 válasza Wesder (#6) üzenetére


SwaZy1337
tag

Szép! :D Jó szórakozást így előre is majd hozzá! :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#8) orion1025


orion1025
őstag

Örök klasszikus, gyakorlatilag megunhatatlan ez is, illetve a második része. Ez az a kevéske játék számomra, amit húsz év múlva is szívesen veszek elő.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.