Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adam320


adam320
senior tag

Mindenesetre jól néz ki.

(#2) MrAndree


MrAndree
csendes tag

Ha minden bejön amit ígérnek akkor ez bizony simán lehet az idei év egyik legjobb játéka. Még a rajzfilmes grafika ellenére is.

Why so serious?

(#3) pilsner


pilsner
aktív tag

így leírás alapján nagyon ígéretes. ha mindez igaz, és jól meg lesz valósítva, akkor állok élébe - amíg el nem készül a Project V13. a rajzfilmes grafika nekem tetszik.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#4) nemethati válasza pilsner (#3) üzenetére


nemethati
senior tag

Grafika teljesen rendben van! Rég nem hallottam róla, sokat haladtak a srácok, már az elején is tetszett, csak ne szúrják el...mostanában nagy a sietség a PC-játékokat illetően :U

(#5) Adams007


Adams007
tag

Egész jónak ígérkezik, a rajzfilmes grafika sem rossz.
"több mint egymillió fegyver" - nem lesz kicsit sok?:Y

[ Szerkesztve ]

(#6) bishoplogan válasza Adams007 (#5) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Más oldal közel 10 milliót ír :O
sztem is sok; még fél millió is

[ Szerkesztve ]

(#7) Eugene Roe válasza bishoplogan (#6) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Kivéve ha lehet kavicsot dobálni, és a földről lehet felszedni őket... :U az biztos, hogy nem lesz ennyi "különböző" fegyver :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8) fgordon válasza bishoplogan (#6) üzenetére


fgordon
senior tag

"Más oldal közel 10 milliót ír "

Nem érted?

Lesz 4 millió shotgun, 3 millió Glock pisztoly és 3 millió kard :DD

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#9) bishoplogan válasza fgordon (#8) üzenetére


bishoplogan
senior tag

:Y

(#10) D4v3


D4v3
őstag

Érdekesen megírt cikk, tele értelmetlen mondatokkal...
A játék viszont nagyon jónak ígérkezik, ezt a több millió fegyvert meg úgy kell érteni szerintem, hogy lesz pl. egy sniper, ez egy, lesz sniper lézeres célzóval, ez 2, lesz sniper hangtompitóval, így már 3 és lesz sniper hangtompítóval és lézerrel és máris van 4 fegyverünk stb.

(#11) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

5 éve tart a fejlesztés ha egymilló fegyver lesz ez azt jelenti, hogy egy=1 Cad/Cam garfikusnak napi ~ 548 fegyvert kellett volna modelleznie, textúrázni stb..., ha csak tíz ember dolgozott a fegyverek készítésén hát az is sok napi ~55 db. fegyver emberenként amely ugye azt jelenti, hogy így 10 emberrel egy fegyver elkészítése 26 percig és kilenc másodpercig tartott (24h-s munkaidő mellett :DD ) - na de kérem szépen!..., 10 millió fegyvernél..., már ha valaki beszorozza még ezeket a számokat tízzel..., háááát.... - mekkora lehet vajon a fejlesztőcsapat ? ;]

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#12) MrAndree válasza Elijah Baley (#11) üzenetére


MrAndree
csendes tag

Azért vedd figyelembe, hogy az az egymillió az valószínűleg úgy egymillió, hogy az egyik géppuska tárjába 25 lőszer fér a másik tök ugyanolyanéba meg mondjuk 50. Vagy más a színe. Vagy van rajta egy távcső, lézercélzó stb. Nem hinném, hogy egymillió különböző fegyverről beszélünk.

Why so serious?

(#13) Enclave


Enclave
aktív tag

Mielőtt valaki nagyon furcsállná ezt a sokféle fegyvert, láttam valami interjút a játék készítőivel és ott nekem az jött le,h. a játék ezeket a fegyvereket "randomban" fogja ledobálni...
Azaz nem tudom ki mennyit játszott pl. a Diablo sorozattal de ott is ugyanez ment...Valami lényt stb. elintéztél és máris lett valami "random cucc" a helyén...Volt olyan aminek csak a neve különbözött v. 1-2 damage-el csinált kevesebbet,többet mint a másik...

Szóval amiket írnak az előttem levők,nekik teljesen igazuk van...Szerintem lesz ami csak színben,alakban fog eltérni,stb. és nem csináltak ennyiféle modellt,hangokat,stb. a fegyverekhez mert ha ez igaz lenne - a fejlesztési időt nem is nézve, a program maga a GTA4 többszörösét is foglalná lemezterület tekintetében a sokféle file miatt, amit a fegyverek mennyisége igényelne...

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#14) Narasim


Narasim
aktív tag

olyan ez a cikk, mintha gépi fordítóval lenne fordítva :)

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#15) Exhodus válasza Narasim (#14) üzenetére


Exhodus
tag

Néhol nekem is ez volt az érzésem :)

Remélem kapunk egy jó belülnézetes Diablót ebben a gameben, a posztapokaliptikus környezet meg csak hab a tortán :)

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#16) Slade92 válasza D4v3 (#10) üzenetére


Slade92
aktív tag

ez pontosan így lesz! 1milla csak a kiegészítôgbôl tevôdik õssze

(#17) konas


konas
senior tag

Jo lessz nagyon ez a jatek.regota varok ra es sokat varok tole.
Nagyon jo hangulata lessz szerintem.Nagyot szolhat.

(#18) ProEvoFan válasza Adams007 (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

fő a változatosság:) de egyébként ez a nagy szám úgy jön ki, h bizonyos fegyverek nyele, táv csöve stb... más színű lesz, más foglalatú stb...

(#19) Adams007 válasza ProEvoFan (#18) üzenetére


Adams007
tag

Ja arra én is gondoltam, hogy nem egymillió teljesen különböző fegyver lesz, külön modellel, mert akkor korábban kellett volna kezdeni a fejlesztést. :DDD Gondolom majd színek, damage meg egyéb tulajdonságok random variálásával jön ki ez a nagy szám.
De ahogy te is írtad, legalább változatos lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) XuChi válasza bishoplogan (#6) üzenetére


XuChi
addikt

Ez azt jelenti hogy össze vissza lehet majd kombinálni a felvett tárgyakat és azokból fegyverek lesznek???

Tehát van egy ak47 a kézben felveszek egy lézer tárat és akkor kombinálva lézeret fog lőni az ak47? :D Jó ez marha nagy túlzás, de lényegében erről lenne szó???

[ Szerkesztve ]

(#21) fgordon válasza Narasim (#14) üzenetére


fgordon
senior tag

Miért, Bishop nem egy robot? :F

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#22) Tim82 válasza Narasim (#14) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az a "szintek-fák" különösen fájt (skilltree helyett). :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23) zsolt1129 válasza adam320 (#1) üzenetére


zsolt1129
addikt

Nem is kicsit :C .

(#24) atike


atike
nagyúr

Szimpatikus... Nagyon is tetszik.... :)

(#25) LackoMester


LackoMester
addikt

Palika kolégám már nagyon várja :DDD
egyébként elég igéretesnek tünik :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26) Silenzio


Silenzio
addikt

Jobb is, mert a cell shading előtt rohadtul jellegtelen volt az egész.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#27) L4R$()n


L4R$()n
tag

Ez a rengeteg fegyver durva lehet, mondjuk megölsz egy ellent, kiesik belőle vagy 300 fajta fegyver, aztán nesze neked válogassá h*lye gyerek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) DeltaPower válasza MrAndree (#12) üzenetére


DeltaPower
őstag

szerintem sem. ha mondjuk az egyszerűség kedvéért egy fegyver 3 féle alkotóelemből épül fel (alap szerkezet, lőszer, célzórendszer) akkor mindegyik alkotóelemből 100 féle lenne. értelemszerűen minél több alkotóelemből épül egy fegyver, annál kevesebb fajta kell egy-egy részből, hogy kijöjjön összesítve az az 1 millió. matek...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#29) Tolkarius


Tolkarius
tag

Szeretem az ilyesmit, jópofa a stílusa, remélem ki is tudom majd próbálni... Bár lehet h csak a régi fallout érzést keresem...

(#30) Ironhand


Ironhand
tag

Jó a segge a csajnak ;)
Érdekes lesz az tuti....

PM! az gyorsabb!

(#32) .Gregor. válasza Tolkarius (#29) üzenetére


.Gregor.
tag

Szerintem nem egyedül keresed, még én sem adtam fel a reményt, hogy egyszer, valamikor, talán... :)

Smith: Does Big Brother exist? O'Brien: Of course he exists. Smith: Does he exist like you or me? O'Brien: You do not exist.

(#33) Seikai


Seikai
aktív tag

Most vittem végig és még a kiegek hátra vannak nagyon nagy game :C

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#34) Chapel


Chapel
addikt

Lehet noob kérdés de,nem tudja valaki h h lehet eladni a fegyvereket? Csak gondolom h lehet mivel van áruk és sok slot van....:) Valaki?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#35) Zolás válasza Chapel (#34) üzenetére


Zolás
addikt

A játék topikját használd inkább.
Amugy az automatáknál lehet eladni. Jobb felül vannak a fülek. Buy-Sell-Rebuy(utolsó ha véletlen eladtál valamit amit nem akartál)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#36) Chapel válasza Zolás (#35) üzenetére


Chapel
addikt

Thx!

Bár ezért tettem off-ba ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.