Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Az epic games store vállalható alternatívája a Steamnek - mondja mindenki, aki megfeledkezik a támogatásról, a kényelmi feature-ökről, a multiplatform kliensről és játékokról.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Daelion


Daelion
őstag

Nekem ez még rendbe is van ha nem lesz semmilyen 'gebasz' a megjelenéskor mint pl.szerver gondok,stb mert akkor lehet 'morcos' leszek. :DDD

+Egy gépigényt dobhatnának már ennyire közel a megjelenéshez,persze nem sokat lehet adni azokra a hivatalos igényekre de a semminél több.

[ Szerkesztve ]

(#3) bunfi válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


bunfi
őstag

De a fejlesztőknek jobb! - válaszolja a tömeg, csak arról feledkeznek meg, hogy a kiadó kapja a lóvét, a fejlesztők nettó béren vannak, lévén a bónuszok ritkák/esetlegesek (Blizz/Obsidian). Egyébként egyetlen egy dologgal ki lehetett volna húzni a dolog méregfogát: a végfelhasználó is kap 5%-ot ebből a hihetetlen spórolásból...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4) Cucuska2 válasza bunfi (#3) üzenetére


Cucuska2
őstag

:R :R :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5) laceszgamer válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

2004-ben mikor a HL2 mellett megjelent, akkor az lehetett volna. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) INGJOKE válasza Daelion (#2) üzenetére


INGJOKE
veterán

Gépigényt én is nagyon várnák már...:D

(#7) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Szánalmas.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8) Cifu válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én még mindig csak nevetni tudok ezen. Meg azon, hogy mennyien bekajálják Tim Sweeney mantráját arról, hogy a Steam és GOG lehúzza a fejlesztőket...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) Wesder


Wesder
félisten

Majd az első bossfight-nàl elmorzsolok egy könnycseppet a PC-sekért. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) bunfi válasza Wesder (#9) üzenetére


bunfi
őstag

Én minden nap azt teszem, amikor arra gondolok, hogy az emberi szem nem lát többet 30 60 fpsnél. :P

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11) Wesder válasza bunfi (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Ugye tudod hogy ez nem igaz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Televan74


Televan74
nagyúr

Megyek eret vágok! Vagy viszem a kötelet a pincébe! ;]

Most nem mindegy hogy mikor? Pár nappal később vagy egy hét múlva? :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13) bunfi válasza Televan74 (#12) üzenetére


bunfi
őstag

Előbbi esetében ajánlom ezt a mondókát: végig a járdán, nem keresztül a zebrán. :U

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14) Wesder válasza Televan74 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenés napjàn letöltheted, itt az előtöltés hiànya a probléma.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Televan74 válasza Wesder (#14) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pont azért írtam,mert nekem az előtöltés hiánya sem nagy probléma. Persze tudom vannak függők akinek azonnal kellene majd,őket is megértem.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#16) Daelion válasza Televan74 (#15) üzenetére


Daelion
őstag

Egyetértek.

Manapság amikor már falun is van olyan net amivel le lehet szedni pikk-pakk én ezen nem problémázok. 'kivéve ha szerver gondjaik lesznek később is'

Ha meg netán este közepén 'Magyar idő szerint' fog megjelenni akkor így is úgy is bukok pár órát,na bumm. :U

Várom már nagyon de ezen ne múljon. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) laceszgamer válasza Wesder (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez az egész is egy hatalmas ellentmondás. Arra hivatkoznak, hogy azért nincs előtöltés, mert nem bíznak a rendszerben, hogy elbírja-e. De akkor ezek szerint az jobb, hogy megjelenéskor próbálják együtt letölteni akik annyira várták, mintsem előtte pár nappal szépen elosztva, nem egyszerre nekiesve.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) Wesder válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Engem nem érint, konzolra vettem SDE-t. Kicsit olyan érzésem van hogy szàndékosan rohannak nyitott szàjjal a f erdőbe, és utàna panaszkodnak hogy nem ízlik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) laceszgamer válasza Wesder (#18) üzenetére


laceszgamer
addikt

Olyan téren engem se, hogy megvárom a Steames megjelenést, csak a logikát nem értem ebben az egészben, az előtöltésnek épp a szerverek tehermentesítése szokott a célja lenni, itt emg totál önmaguk ellen szólnak, vagy legalábbis logikátlanul.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20) wjbhbdux válasza laceszgamer (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Fortniteot annyian töltik állandóan minden platformra hogy egy Borderlands nem fog meglátszani mellette a statisztikáikban.. meglepne ha bármi gond lenne.

Amúgy már elkészült a preload támogatás az Epic storeban, valószínüleg nem egy ilyen nagy névvel akarnak kísérletezni nehogy gyengének bizonyuljon az általuk bevetett titkosítás és kiszivárogjon a játék megjelenés előtt.

/s

(#21) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez csak az olyanoknak gáz mint én, akiknek 30as netük van :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Wesder válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem részvényes vagy, hogy így véded az EGS-t. Ezzel persze nincs semmi gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Daelion válasza Wesder (#22) üzenetére


Daelion
őstag

Miért kéne ezen akármit is védeni?

Nekem is ~14+ éves a Steam accom 92+ játékkal és gond nélkül elő rendeltem BL 3-at Epicen.
Pont le**aom az egész Steam rendszerét úgy ahogy van,achik nem érdekelnek illetve senkivel se tartom a kapcsolatot Steam-en keresztűl mert arra vannak jobb megoldások.

Steam/Epic/Origin/Uplay/GoG etc. mind fent van gépen és kb egykutya mind,nem oszt nem szoroz hol veszem meg ami kell.
Vagyis de dobozos fizikai másolat kéne de olyan manapság nincs,ennyit erről.

[ Szerkesztve ]

(#24) wjbhbdux válasza Wesder (#22) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Már akkor Epic játékokkal játszottam, amikor a Valve még nem is létezett. Azért mert ez a programuk új és vétettek pár hibát, nem fogom elfelejteni a sok jót amit tettek a PC iparral az elmúlt 20 évben. Dolgozhatnának rajta gyorsabban, várom az átalakiított store-t mert ez a 100+ játék odaszarva egy oldalra kezd teljesen átláthatatlanná válni.

/s

(#25) laceszgamer válasza wjbhbdux (#24) üzenetére


laceszgamer
addikt

Vétettek pár hibát? A szándékos döntések eredményeit én nem nevezném hibának.

Akik hibáznak max a kiadók, mint ahogy a Metro esetében is összejött, hogy az 1 éves szerződésből lett egy gyenge félév és megjelent máshol is. Biztos mert olyan siker lett az eladások terén.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26) Wesder válasza laceszgamer (#25) üzenetére


Wesder
félisten

4 hònap sem volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) bunfi válasza laceszgamer (#25) üzenetére


bunfi
őstag

Ahogy vesszük, pl. a bevásárlókosár 6 hónapos, alacsony prioritású célként való megjelölése szerintem simán belefér mindkét kategóriába. Főleg a leárazásokkor kitiltott felhasználókat nézve :D:D:D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#28) Cucuska2 válasza bunfi (#27) üzenetére


Cucuska2
őstag

Milyen felhasználókat tiltottak ki?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#29) vitaro válasza Cucuska2 (#28) üzenetére


vitaro
senior tag

Epic Games Store Will Block Your Account If You Buy Too Many Games Too Quickly

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#30) Cifu válasza Cucuska2 (#28) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mivel nincs kosár, ezért egyenként tudsz vásárolni. A májusi leárazásokkor egy sor felhasználó belefutott abba, hogy vett egymás után 5 játékot, majd hopsz, az Epic Store közölte, hogy felfüggesztette a fiókot gyanús felhasználói viselkedés miatt... :DDD

Szerk.: Upsz, lassú voltam...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#31) wjbhbdux válasza laceszgamer (#25) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az Epic úgy köti a szerződéseket, hogy meg van benne határozva hogy hol jelenik meg a játék az ő boltjukon kívül, mint pl Ubisoft játékok a Uplayen. Az MS féle Gamepass dolog még nyilván titoktartás alatt volt akkoriban, így nem beszélhettek róla.

Ezek a kitiltások meg.. aznap javítva lett a dolog, csak az eltulajdonított Fortnite fiókok miatt a fizető rendszerükben voltak a sorozatos vásárlások ellen korlátozások, amik ide átemelve túl szigorúnak bizonyultak.

Rendszerint ilyen apró-cseprő ügyekből próbálnak a pletykahíroldalak és a felháborodott stílust képviselő youtuberek negatív visszhangot generálni, hiszen ők ebből élnek és falja a nép az ilyen híreket. Utána nem sokan olvasnak a részleteknek.

[ Szerkesztve ]

/s

(#32) bunfi válasza wjbhbdux (#31) üzenetére


bunfi
őstag

Vagy inkább az apu-anyu kártyájával vásároló gyerekek után chageback költségek megfékezése céljából.

Ezek olyan hibák, amik egy ingyenesen letölthető webshop motorban sincsenek benne. Értem, hogy a platformot nem kedvelő videógyárosok sem nyilatkozta róla pozitívan, de azért az elég hilarious, hogy leárazáskor a saját baromságuk miatt tiltanak le, hogy aztán még neked kelljen utánamászkálni. Ezt úgy hívják szolgáltatás minőség. Vagy annak hiánya.

Ha nem próbálják a pc-s piacot szétszakítani és bot helyett cukorral átcsábítani a platformjukra, akkor drasztikusan el fognak halkulni a kritikusok is.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#33) Cifu válasza wjbhbdux (#31) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezek a kitiltások meg.. aznap javítva lett a dolog,

A kitiltott felhasználóknak viszont akár egy hétbe is belekerült visszaszerezni az accountot...

Rendszerint ilyen apró-cseprő ügyekből próbálnak a pletykahíroldalak és a felháborodott stílust képviselő youtuberek negatív visszhangot generálni, hiszen ők ebből élnek és falja a nép az ilyen híreket. Utána nem sokan olvasnak a részleteknek.

Szelektív memória? Anno a Steam-nél ugyan ez volt, ott is akadtak bőven problémák az első időkben. Mindenki ostorozta is rendesen (huhh... a Half-Life 2 start idején mi volt...). Pedig akkor még nem voltak youtuberek...

Ha az Epic Games elszúrt valamit, akkor arról nem lehet leírni a véleményt talán? :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#34) laceszgamer válasza wjbhbdux (#31) üzenetére


laceszgamer
addikt

[link]

A problem csak ott van ezzel, hogy simán is megvásárolható, ez nálam sehogy sem marad az a beharangozott egy évig sehol máshol szerződés.
Na meg az is fura, eladásokról egy számszerű adatot sem emrtek közölni, a " jól megy " stb marketingszöveg meg már réges rég is angyon átlátszó volt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#35) wjbhbdux válasza Cifu (#33) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én a Steamet is szerettem amikor kijött. A HL2 előtt már majdnem 3 éve bétáztunk és tudtuk mi vár ránk :DDD

/s

(#36) Wesder válasza laceszgamer (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon pròbàl mosdatni, de van amit felesleges.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) bunfi válasza laceszgamer (#34) üzenetére


bunfi
őstag

Szerintem lehet, hogy azért (mivel a Valve sem szent, sőőőőőőőt!!) amiért így intettek be nekik, nem nagyon pedzegeti a dolgot, hanem levárja az egy évet. Példa statuálás címszó alatt. Persze tudom, konteószagú, de akkor is :D.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#38) Cifu válasza wjbhbdux (#35) üzenetére


Cifu
nagyúr

A CS miatt én is. Régi szép idők:

Ettől függetlenül ami a HL2 kijövetelénél történt, az egy botrány volt...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#39) laceszgamer válasza bunfi (#37) üzenetére


laceszgamer
addikt

Erre én is gondoltam már, hogy simán most visszakézből kaptak egy pofont, hogy akkor nesztek egy évig nem jöttök ide. Így maradt az MS.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.