Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Ideje volt már, remélem Brandy Bitchford örül a rengeteg pénznek amit ezért a fekvésért kapott... :U

Paranormal Cocktivity

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Tavaly 140 ezren nézték a bejelentést, tegnap 9500-an a további tartalmak bejelentését, megcsappant az érdeklődés.

/s

(#3) Wesder válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


Wesder
félisten

100h-t rajtam bele 2 hét alatt, mikor megjelent, aztàn még 10-et a Heist DLC-vel. Azóta, meg 2 között semmit. Jónak jó, volt, csak így hogy 55LVL a max, nem sok értelmét làtom grindelni a Legendary fegyókat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én épp most agyalok a fullos változaton One X-re. Most 16 ezer 32 helyett. De amit olvasok a neten róla, nem tudom érdemes e megvenni :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Wesder válasza Scholes9 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Teljes àron vettem. Ha azt nézem hogy ha kijõn minden DLC, akkor adott 150h jàtékidőt így nem rossz, de visszagondolva màr bànom Day1 a Super Deluxe-ot. Most így félàron viszont biztos behúznàm. Màs mint a többi Border. Történetben talàn gyengébb, de legalàbb technikailag eleget fejlődött hogy sokkal élvezetesebb legyen maga a gameplay, mint az elődökben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Scholes9 válasza Wesder (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Meglátom még :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Reggel láttam steamen, elsőre felcsillant a szemem, aztán rájöttem, hogy engem ez nem is érint. Majd ha kijön az összes DLC, addig nem kezdenék bele úgysem.
Ha egyáltalán, mert a streamek alapján nem győzött meg a megjelenés környékén arról, hogy ez nekem kell :(

(#8) vitaro válasza Scholes9 (#4) üzenetére


vitaro
senior tag

Ha szeretted a sorozat korábbi részeit, lehet tetszeni fog ez is. A gunplay/movement sokkal jobb, cserébe a story vacak és az npc-k többsége fenemód idegesítő. Ez pedig az újrajátszhatóság rovására megy. De ez csak az én véleményem.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

remélem ez is akcióval nyit, ahogy az Exodus is :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) Fecogame


Fecogame
veterán

Kiváncsi lennék most, hogy Steamen is elérhető (lesz), mennyien veszik meg a játékot (és tartottak az Epic Store-tól).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) - = Zk = - válasza Fecogame (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én tuti.... szal ez eddig egy.. :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Velem együtt kettő. Mire kijönnek a DLC-k biztos kap akciót is, akkor meg úgysem hagyom ott. Még ha nem is fogom annyit tolni, mint az előző részeket.

(#13) TESCO-Zsömle válasza Fecogame (#10) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én meg arra, hogy sikerül-e mókolás nélkül megoldani, hogy a Steam-esek lássák egymást azokkal, akik az EGS-re vették.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Azt írtàk lesz crossplay, úgyhogy remélhetőleg. Bezzeg a console crossplay-t cseszik megcsinàlni... -.-

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.