Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Bonyi96:] Napló2

(#1) Radioactive

Radioactive
(tag)

Hajrá Bonyi, így végre otthon vagy, most már nehogy ruhában legyetek bnőddel :D Innen már legális a dolog nem pedig Hide and seek :D

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#2) Bonyi96

Bonyi96
(csendes tag)

Hé ember most leszek még 17...azért ennyire nem gyors a tempó :)
Bár azért jól elvagyunk együtt, a lehető legtöbb időt együtt töltjük, amikor épp nem a Saubert nyüstölöm. :DD

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#3) Radioactive válasza Bonyi96 (#2) üzenetére

Radioactive
(tag)

Óóó, 17 évesen már javában nyomni kell (szó szerint :D) az ipart :D Ráadásul most a gyógyulásod érdekében... :D;)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#4) 7

7
(addikt)

Amit beletoltak a karodba, azt úgy hívják, kanül. :)

Egyébként neked ilyen korban nem kellett már átesned tüdőszűrésen? Csak mert ugye az is röntgen.

(#5) Samus válasza 7 (#4) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog

hogy utáltam azt a kanült..., mindig zsibbadt tőle a kezem (nekem a csuklóman volt) 4 napon keresztül volt bennem, mikor eltört a bringámon a villa, én meg egy igazi nagyont estem, akkori szemüvegem meg felvágtam az arcom bal oldalát 7cm hosszan...másfél centire nyílt ki a seb... az orvosok szerint mázlim volt, mert a szemem sarkából indult a seb... Da Vinci kód szerintem is jó film volt. és jóó hosszú is (A játékról már nem vagyok ilyen jó véleménnyel)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Bonyi96 válasza 7 (#4) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Térdsazlagszakadásom van, és azt akartuk műttetni, és előtte volt egy rutin röntgen.

(#7) Dylen

Dylen
(aktív tag)

Ma jártam kórház környékén, nem nehet túl kellemes érzés ott lenni. Kitartást kivánok!
És ha folytatod az irást én szivesen olvasom majd:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#8) Bonyi96 válasza Dylen (#7) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Szerencsére úgy tűnik, nem kell folytatnom :)

(#9) Dylen válasza Bonyi96 (#8) üzenetére

Dylen
(aktív tag)

Jah, akkor félreértettem/olvastam:)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10) Bonyi96 válasza Dylen (#9) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Csak a benn töltött napokról írok, egyébként lusta vagyok naplót írni :D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Bonyi96:] Napló2
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.