Hirdetés

2019. november 17., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Bonyi96:] Napló

(#1) Bonyi96

Bonyi96
(csendes tag)

Jöhetnek a vélemények, kommentárok!
Ja és egy kérdés: folytassam?

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#2) PazsitZ válasza Bonyi96 (#1) üzenetére

PazsitZ
(addikt)

Szerintem folytasd, ezzel valamilyen szinten legalább te is lefoglalod magad ;) .
Hát nem lehet kellemes amiket írtál, de a lényeg, hogy meggyógyulj.
Mielőbbi gyógyulást kívánok!

- http://pazsitz.hu -

(#3) Bonyi96 válasza PazsitZ (#2) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Köszi, asszem tényleg folytatom.
Az idézet a Diszkópatkányokból van?

(#4) Samus válasza Bonyi96 (#3) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog (1)

ha ilyen sokáig bentleszel, nem tudsz szerezni egy laptopot valahonnan? (olvashatóan elég sokan együttéreznek veled, köztük énis :-)) ha lenne egy laptopod, mellé egy mobil, és készis a BT-s net, lassú mint dög (kivéve ha 3G, vagy netán HSDPA lefedett területen vagy és a mobilod is alkalmas a vételre), de MSN-re elég és aránylag olcsó is (6ezeért vodának "korlátlan" netje van). neked tényleg szükséged lenne erre, mert elüthetnéd a időt, és "társaságban" lennél (hacsak virtuálisan is). és kívánom, hogy mielőbb gyógyulj meg!

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Bonyi96 válasza Samus (#4) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Sajnos laptopot nem tudunk szerezni, nekem is ez volt az első gondolatom.
A telefonom meg ilyen:
http://www.nokia.hu/link?cid=EDITORIAL_108384
De azért várom az ötleteket, és örülök, hogy velem vagytok :)

(#6) Samus válasza Bonyi96 (#5) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog (1)

második gondolat, ha tényleg sok pézned van, lehet MSN-ezni sima mobilon is, rengeteg JAVA alapú msn kliens van (kistudású telefonokra, mint az én régi GX17-esem a Mig33 Plus-t javaslom). vagy behívni barátnőt látogatóba, legalább minden másnap egy-két órára, annál több nemis kellene nekem (najó, egy laptop...). mennyire fertőző ez a betegség? és hogy kaptad el?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) cizoe

cizoe
(őstag)

kitartás & keep it real bro'! ;)

Amúgy énis azt ajánlom hogy vhonnan az ismerettségi körből, vagy nemtudom egy laptopot szerezni kéne.. Korlátlan 3g/gprs netek nem olyan drágák havonta, plusz egy noti (én pl dühömben vennék egy msi windot, és inkább szívnék a hitellel :) ) Esetleg kölcsön PSP, Nintendo DS, stb?

gyogyulast

[ Szerkesztve ]

(#8) Bonyi96 válasza Samus (#6) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Nem jöhet latogatóba senki, csak anyám, nem tudom, miért. Mennyire fertőző? nem fertőzök. Ezért nem értem az egész karantént...Azt meg, hogy hol kaptam el, nem tudom. Akár a bkv-n is lehetett egy tüsszentő csöves, de egy táborban egy nagy gólöröm a többi orosz drukkerrel :)

(#9) Samus válasza Bonyi96 (#8) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog (1)

az baj :O a részletekkel az a baj, hogy gondolom otthon van megfelelő géped, akkor noti felesleges, PSP és DS-hez wifi kell a netre kapcsolódáshoz. nem mondtak még semmit az orvosok? hogy hamarabb hazamehetsz, stb? nekem 5 nap is sok volt a barátnőm nélkül, nemhogy 20 nap.... a hétvégét Vele kellene töltened! :-)

(#10) Bonyi96 válasza Samus (#9) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Azt mondták, hogy ne nagyon reménykedjek benne, hogy augusztus közepénél hamarabb hazamehetek :( Hétvégén is itthon maradok, még a végém megfertőzöm, azért ennyire felelőtlen nem lehetek

(#11) Pukkancs

Pukkancs
(tag)

Szerezzetek egy átlátszó gumigömböt, azt jöhet a barátnő :D Ja és szerintem a korházi ápolókkal vagy doktorokkal érdemes összebarátkozni, késöbb meghálálja magát a dolog.
Egyébként normális, hogy a röntgenképen a tüdődnél mintha felhők lennének? vagy amiatt vagy korházban?

(#12) Bonyi96 válasza Pukkancs (#11) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Ó, az nem az én leletem, csak google-ról csórt kép :)
Amúgy próbálok én dumálni velük, de rámnéz, behozza a kaját, aztán elviharzik...pedig jó csaj a nővérke :D

(#13) 7 válasza Samus (#6) üzenetére

7
(addikt)

Ha ez tényleg TBC, akkor igencsak fertőző, ráadásul nem gyerekjáték, ezért teszik kötelezővé gyermekkorban a BCG-oltást (amit esetlegesen meg is kell ismételni nagyobb korban)

(#14) Bonyi96 válasza 7 (#13) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Volt olyanom, de mégis megbetegedtem, nem értem, miért :(

(#15) PazsitZ válasza Bonyi96 (#3) üzenetére

PazsitZ
(addikt)

Igen abból :K .

(#13) yetike: Pont ezt furcsáltam én is, hogy ugye ez ellen kapunk védőoltást, de akkor ennyit ér az is... :(

- http://pazsitz.hu -

(#16) Thunderzolee

Thunderzolee
(addikt)

Hát jobbulást kívánok, sajnos mást (laptopot pl.) adni nem tudok. Vigyél sok filmet, az jobb mint a tv műsor. Ha szeretsz filmezni, jól elleszel, napi 4-5-6 film.. Kicsit irigyellek is, ennyi szabadidő.. Esetleg egy házimozit is bevihetnél, ha engedik (és ha szereted a "hangokat").

Egyik barátnőm régebben vakbéllel feküdt be, de valami más miatt végülis 8 napig nem engedték haza, Neki Playstation2-t vittünk be. Nem tudta igazából mi az, előtte nem ismerte, de imádta, bár az első napokban nem volt ereje hozzá, h használja. Azóta vett Magának is. :)

És írj csak le mindent, szívesen elolvassuk. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#17) Bonyi96 válasza Thunderzolee (#16) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Ez jó, körülnézek ismerősöknek hátha van valami régebbi konzolja. Köszi :)

(#18) k. válasza Bonyi96 (#17) üzenetére

k.
(őstag)

Ugyan nem konzolos de én is jobbulást kivánok.Mihamarabb gyogyulj meg és tünés onnan :)) .

(#19) 7 válasza PazsitZ (#15) üzenetére

7
(addikt)

Minden embernél máshogy hat. A legtöbbeknél elég, ha csak születésük környékén kapják meg (az a szép heg a bal vállon), másoknak viszont idővel elfelejti a szervezetük, s emiatt esedékes lehet általános iskola felső tagozatában egy újabb oltás, hogy az immunrendszer megint bekódolja magának. Ilyenkor elsőre mindenki kap egy kisebb adagot valahova a karjába oltás formájában, pár napot várni kell vele, és ha rendesen védekezik ellene az immunrendszer (ezt a szúrás nyomából lehet megállapítani), akkor megúszta, ha nem, akkor újabb oltást kap. Emlékszem, nekem is rezgett a léc, de végül úgy döntöttek, nem indokolt az újabb védőoltás. Viszont az a két ember, aki kapott az osztályból, rendesen kifeküdt tőle.

(#20) Bonyi96 válasza 7 (#19) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

Na nekem sajnos nincs olyan hegem :F

(#21) k. válasza Bonyi96 (#20) üzenetére

k.
(őstag)

Nekem sincs.Pedig kaptam.

(#22) Bocaa

Bocaa
(senior tag)

HUH!
elsemtod képzelni,hogy sajnállak.... :O :O jobbulást!és sok sikert a szóraloztató ezköz találásban :C

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#23) Thunderzolee válasza k. (#21) üzenetére

Thunderzolee
(addikt)

Nyugi, nem mindenkinél látszik annyira.

Lányok pl. kifejezetten utálják, ha látszik. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) Radioactive

Radioactive
(tag)

Kúrd meg a nővérkéket Barátom, mert megérdemled! Utána a szőkéket küldd el még hozzám is... cím privátban :D

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#25) Bonyi96 válasza Radioactive (#24) üzenetére

Bonyi96
(csendes tag)

"...Például a barátnőm, Eszti...."
Szőke nincs, de a barna nem rossz, de a fenti ok miatt a száma nincs meg :)

(#26) Radioactive válasza Bonyi96 (#25) üzenetére

Radioactive
(tag)

Apud mondogatta rég (emléxem :D) hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot" :D :P

[ Szerkesztve ]

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Bonyi96:] Napló
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.