Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Hopp, csak nem megjelent a baloldalon?:)

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#2) Radioactive


Radioactive
tag

Ez nagyon jó :D Ezért sajnálom néha hogy nem lehet a tüntetők közé lőni...

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#3) Thunderzolee

Wazz, nyomkodtam a piros X-et a képeden.. Ki akartam lépni belőle... :U

Meg különben is, az nem is piros X, hanem vörös X... Teee... komcsi.. :U
És most akarom elküldeni mindezt, itt a PH-n is vörös OK-ot kell kattintani...

..ááááááááááááá.. :DD

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Zolaash válasza Radioactive (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Dobj gránátot. ;]

Rip and tear

(#5) Radioactive válasza Zolaash (#4) üzenetére


Radioactive
tag

Te tudsz vmit... :D

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#6) soertmo


soertmo
csendes tag

Tényleg nem jó a politikai helyzet, de az ilyen szánalomra méltó seggfejek hallod. Ők a nagymagyarok, mindenki cigány, zsidó blablabla, csak írni nem tud, az országot nem fejleszti, hírnevet nem hoz neki és utálják őt az emberek.

(#7) Radioactive válasza soertmo (#6) üzenetére


Radioactive
tag

Nekem az baszott be hogy osztogattak ezeknek a seggfejeknek maszkot is... fajgyűlölő állat mind de persze, takarják el az arcuk... én meg a valagukba raknám a gránátot azt... hát ha Pesten kint állna a kocsim az utcán és ezek a köcsögök, mert nincs rájuk szebb szó, felgyújtanák oder feltörnék... nem hogy nem fejleszti az országot... rájuk kell költeni a sok zsét aztán nekik áll feljebb... szívből kívánom mindnek, hogy majd mikor egy cellában rohad egy 160 kilós kisgyerekkel kerüljön össze.

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#8) South Velen


South Velen
addikt

Tipikusan az az ember aki semmit sem tud az egészről, csak divatból köcsöggyurcsányozik, és ő lesz a keménycsávó. Sajnos a többség ilyen itt Magyarországon. A politikai (és főleg a gazdasági) élet tényleg romokban hever, de ez az ilyet a legkevésbé sem érdekli. Sőt örül, mert kimehet az utcára ezen ürüggyel és felgyújthatja pár esetleg vétlen autós autóját is.

[ Szerkesztve ]

(#9) soertmo


soertmo
csendes tag

Még asszem 2006-ról volt olyan, hogyismonnyam, egy video amin a hülyegyerek berugta egy Polski üvegét. Hogy dögölne meg az ilyen seggfej geci. Akinek Polskija van, az valszeg nem egy pénzes ember, és most javíttathatja meg. Hülye barom. Ezek az emberek hihetetlenül buták. Hangoztatják, hogy ők így magyarok meg úgy magyarok, miközben írni sem tudnak. Szánalmas kis fasz mind.

(#10) Radioactive válasza soertmo (#9) üzenetére


Radioactive
tag

És nem tehetnek ellenük szinte semmit, mert akkor jönnek az emberjogisok hogy így meg úgy... ezzel két bajom van, aki ilyet tesz az nem ember, továbbá innen kezdve joga sem sok van, így értelmetlen az emberjogisok közbelépése... érdekes ha az ő autójukat gyújtanák fel nem lenne ennyi joga a kis buziknak... álarcot... azt... gyáva kis pondrók

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#11) soertmo válasza Radioactive (#10) üzenetére


soertmo
csendes tag

De nem is az a baj, hogyha egy elkeseredett ember megy ki, hanem az, hogy hülye tizenévesek meg egyéb seggfejek buliból mennek ki. Az ország szégyenei vaz.

(#12) Radioactive válasza soertmo (#11) üzenetére


Radioactive
tag

Sok fasiszta skinhead akinek kb. köze nincs a napi politikához csak zúzni akar... és az említett tizenéveseket is belecsábítják a dologba

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#13) icon


icon
senior tag

Sziasztok,

olvastam az ittenieket, és ledöbbentem. Először azon a "kultúrált" sorokon, ami a témát indította, aztán a tietekében. Tőletek se lettem éppen elragadtatva... Én személy szerint voltam kinn 2006-ban tüntetni, nem zúztam be senki szélvédőjét, nem hurcoltam árpádsávos zászlót, nem cigányoztam-zsidóztam. Az ok tényeg egyszerű volt részemről, véleményt akartam nyilvánítani ez ellen a maszlag ellen, ami azóta is tart. Nem buliból, nem bajkeverésből, hanem meggyőződésből, hogy van annyi gerincük, hogy ha már hazavágtak egy országot, és nyilvánvalóan bevallották, hogy hazudozással nyerték meg a választást, akkor lemondanak. Nem tették, ezzel legalább abban megerősítést kaptam, hogy helytálló volt az elképzelésem róluk.

Kikérem magam és jópár ugyanilyen békés demonstráló nevében azokat a jelzőket, melyekkel az általánosítások következtében illettetek, én elszégyellném magam a helyetekben, hogy egy fórumban ilyen nyelvezetet használtok.

És persze azokat a maszkos huligánokat, a randalírozókat én is megvetem, nem szándékoztam őket védeni, még annyiba se veszem őket, mint azokat a romákat, akik feljöttek ide demonstrálni egy pár hete, és vállalták arcukat. Pedig a rossz tapasztalataim miatt ők se a kedvenceim...

Remélem a helyesírásom végett sem vesztek velük egy lapra azokkal, akiket annyit szidtatok.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#14) Motion_Blur válasza Radioactive (#2) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Értem. Szóval én kimegyek tüntetni (soha nem voltam és nem is megyek), akkor majd a kedvedért belém fognak lőni? Picit figyelj már oda, hogy mit irkálsz...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15) Radioactive válasza Motion_Blur (#14) üzenetére


Radioactive
tag

Mert Te vagy olyan értelmes hogy nem méssz ki tüntetni ez itt a fontos... nyilván nem lőnek ha nem gyújtogatnak.. .de tudod mit? Majd amikor a Te kocsid gyújtják fel akkor majd Te is ezt mondod... (persze nehogy felgyújtsák nem azt mondom) nekem egy ismerősöm kocsiját szétverték... utána meg nem lett semmi mert maszkban voltak meg alig látták őket.. persze... hát ilyen szenny nekem nem kell ide

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#16) Bonyi96 válasza icon (#13) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Bár én tényleg "Gyurcsányista" vagyok, de ebben igazad adok neked. Seemiképpen sem szabad egy kalap alá venni a békés tüntetőket ez elmebetegekkel. Tüntetni, felvonulni törvényes keretek között alkotmányos jogunk, mintahogy a magántulajdon védelme is az. Figyeljünk midnkettőre.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#17) icon válasza Radioactive (#15) üzenetére


icon
senior tag

Arra esetleg senki nem gondolt, hogy a tüntetés-garázdálkodás tényleges okát kéne felszámolni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#18) Radioactive válasza icon (#17) üzenetére


Radioactive
tag

Nah, ebben benne vagyok :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#19) icon


icon
senior tag

Pl. én a munkahelyemen okoznék a cégnek több milliós kárt, engem elküldenének. Ezt a politikusainkkal miért nem lehet megcsinálni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#20) Radioactive válasza icon (#19) üzenetére


Radioactive
tag

Ezen már én is gondolkoztam. Még ha nem is feltétlen másik párt, de akkor is új emberek. Visszafizetni úgy sem tudja... Bár én a Gyurcsányt becsülöm, nagyon okos ember. De ez az én véleményem

[ Szerkesztve ]

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#21) icon válasza Bonyi96 (#16) üzenetére


icon
senior tag

Én nem vagyok "orbánista", csak egy ember Magyarországon, aki pofátlanságnak tartja, hogy nem elég az, hogy jól megadóztatják, de meg is sarcolják ahol csak lehet.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#22) icon válasza Radioactive (#20) üzenetére


icon
senior tag

Okos emberek az MTA-n ülnek... :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#23) Bonyi96 válasza icon (#21) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Nézz utánna a történelemben volt még 1 személy, akinek nagy volt az orra, kivetett egy csomó új adót, és nagyon sok ember lázadozott ellene, több felkelést is levert. Na ki volt az?

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#24) Radioactive válasza icon (#19) üzenetére


Radioactive
tag

Amúgy ekkora hiányt nem csak ők csináltak... az összes kormány megtette a magáét, legyen az jobb vagy bal oldali a rendszerváltás óta. Jól éltünk, igen, csak fedezet nem volt rá... És ez nem Gyurcsányék hibája, az előtte levőké mondom. Nyilván ők is hibáztak, de nekik is a szarra kellett már várat építeni.

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#25) Radioactive válasza icon (#22) üzenetére


Radioactive
tag

Meg itt a székemben :D

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#26) Motion_Blur válasza Radioactive (#20) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Valóban. Ez a Gyurcsány tényleg egy becsülni való ember. Téged ezért fizetnek, vagy beszedtél valamit?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27) icon válasza Radioactive (#20) üzenetére


icon
senior tag

Én ha pár szóval jellemezném, nekem a szótár másik pólusa nyílna ki... következetlen, meggondolatlan, számító, öntelt, haszonleső...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#28) Bonyi96 válasza Motion_Blur (#26) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Nézd, nekem is ehhez hasonló a meggyőződésem. Ehhez nem kell "zsidóbérenc"-nek vagy akármi ilyesminek lenni. Valaki így gondolja, valaki úgy.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#29) Bonyi96 válasza icon (#27) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Van ebben is igazság, kivéve a haszonlesőben, azt nem igazán tudom mire vélni. Elterjedt szöveg, de nem hallottam még rá racionális érvet.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#30) Bonyi96 válasza Bonyi96 (#23) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Mátyás király :)

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#31) icon válasza Bonyi96 (#23) üzenetére


icon
senior tag

Azért ez barokkos túlzás volt... szégyen ez a hasonlítás, nekem mint jóérzésű magyarnak.
Mondjuk Mátyás idejében nem volt Putyin pajtás-elvtárs...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#32) South Velen válasza icon (#27) üzenetére


South Velen
addikt

Így igaz.
De sajnos Orbán sem jobb, sőt. Teljes kilátástalanság van.

(#33) Radioactive válasza Motion_Blur (#26) üzenetére


Radioactive
tag

Ha már Te is gúnyosan írsz, én is úgy válaszolok... ez kicsit hasonló eset a fenti képen megjelölthöz... attól hogy másképp gondolom még nem fizetnek érte... és Neked ezért? :D

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#34) Motion_Blur válasza Bonyi96 (#28) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A tényeket nem lehet így, vagy úgy gondolni. Amennyiben a nickedben szereplő 96 a születési évedre utal, akkor érthető, hogy fingod sincs a politikáról. Ha nem, akkor nagyobb a baj. Egy józan paraszti ésszel megáldott ember, aki kicsit reálisan tud gondolkozni, az hogy a francba tudja még ezeknek a hátsóját nyaldosni? Ennyire beleszartok a saját és a gyerekeitek jövőjébe?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35) icon válasza Bonyi96 (#29) üzenetére


icon
senior tag

Fel se tünt, hogy Uniós tartozásunk ellenére az oroszokkal megy a fű alatti tárgyalás?
Biztos az ország érdekében... (igen, persze)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#36) Bonyi96 válasza South Velen (#32) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Igen, igazából ez a pontos megfogalmazás. Számomra, és még párszázezer ember számára GYF kisebbik rossz.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#37) Radioactive válasza Motion_Blur (#34) üzenetére


Radioactive
tag

Az hogy egyenesbe hozzák a gazdaságot azzal, hogy a kincstári hiányt próbálják csökkenteni beleszarunk a jövőbe? Mert ha orbiék kerülnek hatalomra mi lesz? Adnak adókedvezményt... és még nagyobb lesz a hiány... és ennek örülnél? Valóban, én is... ha nem itt élek majd később... :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#38) icon válasza Bonyi96 (#36) üzenetére


icon
senior tag

De az országnak megoldásokra van szüksége, nem kisebb vagy nagyobbik rosszra...
De mint már mondtam, még ennyi önkontrolljuk sincs. Én komolyan szurkoltam, hogy feloszlatják ezt a hóbelebancot, csak aztán megint igérgetések lettek volna innen is, onnan is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#39) Radioactive válasza Bonyi96 (#36) üzenetére


Radioactive
tag

Tyű barátom, jól megmondtad. Ez a pontos megfogalmazás... kisebbik rossz! Inkább legyen egy olyan ember hatalmon és olyan párt, ahol van önálló gondolat, mint egy olyan ahol csak egy papagájkórus létezik, mindenki azt szajkózza (biológiai káosz kibontakozása :D) amit orbán mond... de megindokolni racionálisan nem tudják...

Esetleg egy teljesen új struktúra véget vethetne ennek... és nem is az a baj itt hogy a belpolitika szar... külpolitikában kéne egyetérteni

[ Szerkesztve ]

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#40) Bonyi96 válasza icon (#38) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Pontosan, megoldás kell. Mutass egy megoldást.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#41) icon válasza Radioactive (#37) üzenetére


icon
senior tag

Abba belegondoltál, hogy mennyien dolgoznak itt feketén, mert jópár vállalkozásnak csak így éri meg?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#42) Motion_Blur válasza Radioactive (#37) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mióta vagytok hatalmon?
A feltételezésekre meg nem reagálnék, ha megengeded, maradjuk a tényeknél ;)
Igaz, felesleges minden szó, ilyet még nem b.szott Európa, mint ami nálunk megy, és még páran mindig képesek ehhez jópofit vágni. Ez a nagyon szomorú. Nyilván benneteket meggyőzni nem lehet, mert teljesen megkajáltátok a ballib maszlagot (Orbán => Ördög).

Pedig csak egy kis matek és közgáz az egész..

mod: no offense, megyek is Warhead-el levezetni a feszkót :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43) South Velen válasza icon (#41) üzenetére


South Velen
addikt

És mennyien dolgoztatnak azért részben feketén, hogy ne 300 milliós bevételük legyen, hanem 400? Ez itt a probléma, például. Vagy mert nem merik rendesen megadóztatni a multikat, helyette adóztatják a népet. Vagy legyen egykulcsós adó, a legnagyobb hülyeség.. Mindig az jár jól, akinek sok pénze van, vagy akinek 3 vagy több gyereke.

(#44) Bonyi96 válasza Motion_Blur (#42) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Ballib, fú, ez a legjobb propagandaszöveg :(
Te is tudod, hogy nincs olyan, hogy ballib, a hírtv meg ezek szajkózzák ezt(tudom, nézem). A liberális párt jelenleg ellenzéki. Kormányt akarnak buktatni.(minek? Akkor végleg elpuszulnak...)
Amúgy Gyurcsány nem ördög? Gyurcsányt oltani, azt lehet, lehet róla énekelni(divízió 88), lehet gyalázni? Szerintem inkább senkit ne gyalázzunk.

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#45) South Velen válasza Motion_Blur (#42) üzenetére


South Velen
addikt

Orbánról inkább ne... Már rég biztos lenne, hogy a fideszre szavaznék, amennyiben Ő nem lenne ott.

(#46) Radioactive válasza icon (#41) üzenetére


Radioactive
tag

Persze, én ezt vágom, de a hiánnyal másképp nem tudnak mit kezdeni, és sem a bal oldal sem a jobb nem bírna vele máshogy mit kezdeni... Aztán az megint másik dolog hogy ha nem lenne muszáj feketén dolgozni akkor is megtennék... lássuk be, ez a magyar mentalitás... itt mindig az volt a nagy szám hogy a hatalmat kikerülni... rendszerváltás előtt és után is... ez nyugaton nem így volt... tudom más volt a rendszer... meg más is... de ezt a magyar mentalitást már nem vetkőzzük le... itt ha csoda történne is menne a feketézés tovább, és itt a baj.

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#47) Bonyi96 válasza South Velen (#43) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Egykulcsos adó=MDF, ha jól tudom. Persze ez nem biztos

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#48) South Velen válasza Bonyi96 (#47) üzenetére


South Velen
addikt

SZDSZ (is?)

(#49) icon válasza Bonyi96 (#40) üzenetére


icon
senior tag

Én nem vagyok azokon a területeken szakértő, ahol el kéne kezdeni, de mint állampolgár azt hiszem jogosan lehet az ország parlamentje felé ilyen igényem. Én mint magyar állampolgár bejuttattam egy pártot és egy képviselőt a parlamentbe, innentől kezdve elvárom tőlük azt, hogy érdekeimet képviseljék.

Az én érdekem az, hogy legyen munkahelyem, tudjam fizetni a lakáskölcsönömet, meg a havi rezsit, fel tudjam nevelni gyerekemet egy olyan országban, ahol biztonságban van, és lehet jövőt tervezni...

Most ehelyett az éppen aktuális kormány, hol ebben, hol abban gátol ahol tud, és alapvető problémákat nem kezel, csak tünetileg...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#50) Radioactive válasza Bonyi96 (#44) üzenetére


Radioactive
tag

Propagandaszöveg... pontosan... az említett papagájkórus egy tagjához volt/van szerencsénk. :) Nézzetek egy kis ATV-t is gyerekek... politológusok is a gyurcsányék mellett állnak... mert biztos hülye mind és nem ért a politikához nem? Nyilván...

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.