Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nem rossz ajánlat, ha adnak hozzá hangszóró modult.
A sok mod közül talán az az egyik leghasznosabb tartozék.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) rankesz


rankesz
veterán

Hivatalosan forgalmazott Motorola??! :Y :C

(#3) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Tetszetős. Vajon az s7-t megérné leváltani erre? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#4) Obyboy


Obyboy
addikt

Sohasem fogom megérteni, hogyan drágulhatnak a készülékek mikor napról napra öregszenek :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) Dr. 444Hertz válasza zoltan77 (#3) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nem hinném.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Látszik nemsokára jön az S8, kezdik alig észrevehetően csökkenteni a S7 Edge árát.
De a Honor8 emelésének mi az oka?! Ennyiért a megjelenéskor majdhogynem drága volt... Fél évvel ezelőtt lehetett kapni az eDigitalnal 114db ezresért. Mostmeg már 100ért kifogható újonnan.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) Dr. 444Hertz válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sokan veszik, jön mindjárt a Honor 9, ez az utolsó lehetőség arra, hogy nyereséget zsebeljenek be a Honor 8-cal.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#8) FragMaster válasza rankesz (#2) üzenetére


FragMaster
addikt

Azért még furcsa, hogy a Lenovot kell leválasztani, hogy megjelenjen a T honlapján :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#9) ThorsHUN válasza Dr. 444Hertz (#7) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Azert az a mindjart az meg majdnem fel ev.
Kb juliusban jelentik majd be es augusztustol lehet kapni, ha a honor 8 megjeleneset vesszuk alapul.

Mondjuk a p9et aprilisban mutattak be, ra 3-honapra jott a honor 8..
A p10et most mutattak be marciusban legkorabban juniusban jon a honor 9. Sztem

(#10) Luck Dragon

Nem hittem volna hogy újból megérem ezt. Újra itt a Moto. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Zitta válasza zoltan77 (#3) üzenetére


Zitta
őstag

Azt azért nem. :N

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#12) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Csak a gyenge aksi riaszt el.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13) Matada2.3 válasza rankesz (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pontosan! A G5 és G5 plus is lesz hivatalosan már nálunk! :)

Finn the human

(#14) Gzolo


Gzolo
senior tag

Mom-ban már van is kinn, nagyon elegáns, nagyon vékony, de túl nagy már nekem. Ugyanezt kéne, max 5 col méretben. A kiegészítők vágányon, de nagyon drágák. ( jbl - 30, hasselblad - 90, projector 100 )

[ Szerkesztve ]

(#15) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Szép felárazások.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) Den Hadnagy válasza Obyboy (#4) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ezt én se értem, csökkeniük kellene.

Jó látni a Motorola visszatérését.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#17) Ádám16


Ádám16
addikt

A Moto Z örvendetes, de nem kicsit késett.
Az áremelésekhez pedig jár a keksz. :(((

(#18) lm83 válasza fornettisuti (#15) üzenetére


lm83
őstag

Hát pont J3-at néztem move s-el, dehát így már bukó lesz...
Pláne, hogy más is drágult ezzel a csomaggal... Akkor nem kell új telefont vásárolni:(

(#19) Hank18


Hank18
csendes tag

Vicc, Londonban vettem múlt héten egyet 299ert a John Lewisban. Az angol amazonon egyébként 350 font ami kb 120 ezer. Egyébként jó kis telefon, 299ert, de sajna 194et nem ér.

Hank18

(#20) Aldo Reyne


Aldo Reyne
csendes újonc

Honor 8 akciósan került ennyibe, az alapára eddig sehol sem változott, persze a garancia nélküli sufni árhoz is lehet viszonyítani...

Hello again, Moto! :-)

(#21) Mihajlovics válasza Hank18 (#19) üzenetére


Mihajlovics
csendes tag

Akkor szerencses lehettel, mivel most £499 Lohn Lewis-nal. A moto z Play £369.

(#22) Hank18 válasza Mihajlovics (#21) üzenetére


Hank18
csendes tag

Az voltam. Aki elt kint tudhatja, hogy elobb-utobb mindent learaznak rovidebb-hosszabb idore. Na, de a lenyeg annyi, hogy jo telefon, ezert vettem meg es szerintem 299 fontot meger minden gond nelkul. De megis mit gondolnak itthon, valoban el fegjak tudni adni 190-200 ezer forintert? Mert annyit nem er. Mondjuk 130-150 ezret meg talan, de nem tobbet. Nem ertem az arkepzest.

[ Szerkesztve ]

Hank18

(#23) Zitta válasza Hank18 (#22) üzenetére


Zitta
őstag

Nem beszélve a kb 6 hónapos faziskésésről.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#24) Mihajlovics válasza Hank18 (#22) üzenetére


Mihajlovics
csendes tag

"Aki elt kint tudhatja, hogy elobb-utobb mindent learaznak rovidebb-hosszabb idore." Hat nem mindent sajnos. Az iphone, s7, s7 edge nem sokat esett az aruk.

Meg tavaj nyaron akartam venni egy one plus 3 £309 volt akkor (kesobb £329 lett).Sokaig gondolkodtam hogy megvegyem e mire okt. vegen mar nem volt keszlet es utana meg jott a op3 t ami £399 lett.

Szoval inkabb csak szerencses voltal szerintem. Habar a moto z-re visszaterve szerintem nem er tobbet £400-nal. Visziont 300-ert siman megeri.

(#25) janeszgol


janeszgol
félisten

Jöhetne a Play is. Viszont az akksi karcsú.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) SL-27


SL-27
tag

Nekem november óta van Moto Z-m.
Nem kell félni az aksitól, nálam simán fut egy napot.
Járok-kelek, WIFI és mobilnet között ugrál, állandó frissítés, telefonálok, netezek, közösségi média. Persze azért nem lógok rajta minden percben...embere válogatja.

Az biztos, hogy egy power pack még kell hozzá (majd), mert pl. nyáron nem feltétlenül jut az ember konnektor közelébe... főleg nem egy bormámoros iccakán :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#27) rankesz válasza Mihajlovics (#24) üzenetére


rankesz
veterán

Tavaly

Azért azt ne felejtsd el hogy közben volt egy brexit para ami miatt a font esett egy szépet, itthon majdnem annyin kezdett a 64-es 3t mint amennyi a 3 volt, valami 40 eur különbség volt, de annyiért erősebb hardvert kaptál.

[ Szerkesztve ]

(#28) Hank18 válasza Mihajlovics (#24) üzenetére


Hank18
csendes tag

En het eve elek kint, tehat van nemi ralatasom. A Oneplus egyebkent nem jo pelda erre, mivel nincsen angliaban hivatalosan forgalomban. Az O2 szolgaltatonal meg lehet venni, de az kivetel. Viszont olyan telefonok mint Nexus 5x 16GB sim free volt az Argosban 179 Font, Blackberry Priv a Carphonewarehouseban 299 ugyancsak sim free. Ezeket a szolgaltatoi telefonokat mindig learazzak, raadasul nem feltetlen akkor amikor mar kifuto modellek. Tudom, hogy ez nem fontos a legtobbeteknek, de manapsag nem nehez olyan ismerost talalni aki Angliaban el, es hozatni vele telefont. A hazai arakhoz kepest 40% is megsporolhato. Na de visszaterve a Moto Z-re...igen az akksi a gyenge pontja ahogy hallottam, es a kameraja sem valami nagy durranas. Viszont nagy elonye a Oneplushoz kepest a full garancia, raadasul ha kifogsz egy jo projektor modot az ebayen, mindjart mar a dolog. A battery mod egyebkent 50 font ujonnan, tehat megeri talan reruhazni ra, bar ezzel elvesziti a telefon a gyonyoru "penge" formajat. Ami ugyancsak idegesito, hogy nem lehet kapni ra normalis tokot amivel a mod cserelheto maradna.

Hank18

(#29) rankesz válasza Hank18 (#28) üzenetére


rankesz
veterán

Nem ártana tájékozódni mielőtt butaságokat írsz oneplus garancia ügyben... :U

(#30) slimshady válasza Obyboy (#4) üzenetére


slimshady
senior tag

+1 :)

üdv.: SlimShady

(#31) Hank18 válasza rankesz (#29) üzenetére


Hank18
csendes tag

Mire gondolsz?

Hank18

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.