Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Legyen is csak de árverseny de ne boltverseny. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2) a.sebi válasza domperke (#1) üzenetére


a.sebi
őstag

érdekes .... a telefon eladásonál mint ha nem látszan a gazdasági világválság es a magyar nyomor.....de ez csak kulsoseg..

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Épp ideje volt!
Botrányos, hogy csütörtökig milyen állapotok voltak a t-nél a Mammutban!

Ugyebár az emeleti üzlet nem üzemelt, hanem helyette a földszintibe kellett menni, ahol naponta többször is összeomlott a rendszer (eléggé ironikus egy telkó cégnél, no de mindegy), nem működött rendesen a sorszámkiadó, az emberek tömegével álltak és vártak idegesen órákat, és ami a legszebb: nem üzemelt a szerviz.

Tehát nekem a t baromkodása miatt a westendig kellett mennem a szervizes problémámmal.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) vivike77


vivike77
tag

Jók is ezek a boltok legalább élőbe nyomkodhatod a terméket mielőtt megveszed így nem érhet akkora csalódás. :C Kár hogy Pápán csak a T*l*n*r-nál van ilyen, de mondjuk mind1 is mivel a termékek szinte ugyan azok! :K

(#5) Matula bácsi


Matula bácsi
csendes tag

Vajon független angry birdses állatokat árulnak? :D

A lábonlőtt kecske mekeg ha futógépre helyezik ^^

(#6) kristof83


kristof83
aktív tag

Engem az érdekelne, hogy vajon a Voda boltjában független dolgok is vannak, vagy csak Voda korlátozott készülékek?
Evidens lenne, hogy csak Voda függő dolgokat árulnak, de elvileg pont arról beszélnek, hogy szinte az összes okosteló fellelhető itt, plusz magyar viszonylatban véve kuriózumok is vannak (pl.PlayBook).

(#7) Atti0925 válasza domperke (#1) üzenetére


Atti0925
tag

Én is azt mondom,hogy ne boltverseny legyen már,hanem ÁRverseny!

Realme Narzo 30 5G

(#8) vivike77 válasza Atti0925 (#7) üzenetére


vivike77
tag

Szerintem is tolhatnának árversenyt! Úgysem a mobilokból élnek hanem..... ;]

(#9) Pantal


Pantal
senior tag

Azt hiszem, meg kell öket látogatnom, imádom megnyomkodni a telefonokat. Most Lg Optimus 3Dre vadászok egy ideje, kipróbálnám, milyen.

[ Szerkesztve ]

(#10) meba válasza vivike77 (#8) üzenetére


meba
tag

Magyarorszagon soha nem volt arverseny. Nezd meg a pre-paid percek szinte forintra megegyeznek. Csendes kartell van, csak a hulye nem latja.

(#11) bandras0226 válasza a.sebi (#2) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Mert nincs gazdasági világválság. A magyar ember meg amúgy is szeret panaszkodni. ;]

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#12) Valentino K. válasza Pantal (#9) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Kb 5 perc után meguntam a 3D wow faktort. Ezt leszámítva egy sima felső kategóriás robotos teló :P

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13) kristof83 válasza Valentino K. (#12) üzenetére


kristof83
aktív tag

De 5 percig KIRÁLY :D

(#14) Pantal válasza Valentino K. (#12) üzenetére


Pantal
senior tag

Pontosan, 5 percig király. :DDD
Meg ugye a kíváncsiság sokat hozzátesz, hogy mégis milyen lehet.

(#15) ducsidu


ducsidu
senior tag

Az üzletek (így képekről) tetszenek
Nem tudja valaki,hogy mennyibe fáj egy Playbook? :Y

(#16) picur220


picur220
veterán

Még szerencse, hogy nem vagyok se T-s se vodás. És nem is leszek. :DDD :P

(#17) csabi011


csabi011
tag

az x5 pro-t felvehetnék a kínálatba is :)

(#18) domperke válasza Atti0925 (#7) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ugye hogy ugye :) De amíg függően 2 év hűséggel annyi a teló mint függetlenül...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#19) Segal


Segal
veterán

Úgy látszik a Facebook reklámértéke kezd mérséklődni. Előre látom a Té meg a Voda új csúcstelefonjaik reklámját hogy Angry Birds kompatibilis...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) 3XV


3XV
tag

Friss tapasztalatok a Smart Store-ról:
A kialakítás nagyon rendben van, nincs túlzsúfolva, minden készülékhez kényelmesen hozzá lehet férni (főleg, hogy alig voltak bent, ezen meg is lepődtem). A kipróbálható készülékek választéka is bőséges.
A személyzet közvetlen, segítőkész, és tájékozott is, le a kalappal előttük.
Első benyomás abszolút pozitív tehát.

(#21) Findzs


Findzs
addikt

én nem szeretem ezeket a mostani t-mobilos boltokat
feszélyezve érzem magam bennük és nem szimpatikusak

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#22) EczkE válasza Matula bácsi (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Szombathelyen játék boltban találtam. :D Van olyan ami hangot is ad ki. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#23) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ezekkel a modernizálásokkal inkább túlbonyolítanak mindent.

(#24) Taki30


Taki30
tag

Vicces az új T-pont.
Az efik(régiek/újak) az ajtóban toporognak és az 1db "szent" kijelzőt lesik,a sorra kerülés végett.Ha valaki beljebb fárad akkor megnézheti a kiállított termékeket,a prospektusokat,árlistákat és nem utolsó sorban azt hogy az ott dolgozó ép milyen adatokat rögzít,vagy épp csekkol,stb
Tényleg csúcs. :C

[ Szerkesztve ]

(#25) bigsee válasza Findzs (#21) üzenetére


bigsee
addikt

+1

A régi mazsolázós sétálgatásnak vége, állandóan b*szogatnak, hogy mit óhajt... áhhh...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#26) hodostamas


hodostamas
addikt

Vodánál lehet kérni időpontot is ha konkrét telefon érdekel valakit, illetve külön oktatások is lesznek az okos rendszerekhez.

(#27) Matula bácsi


Matula bácsi
csendes tag

azonnal veszek nyolcat belőlük. :DD

A lábonlőtt kecske mekeg ha futógépre helyezik ^^

(#28) Gergő_


Gergő_
őstag

Ügyfélcentrikus...na persze... :D
a blogouton arról megy a vita hogy egy áfonyát nem tudnak újra kicserélni 3 napon belül, hanem tuszkolják a refurbished vackokat.
Valahol máshol kellene változtatniuk nem csiricsáré boltokat nyitni.

(#29) adalbert1 válasza Gergő_ (#28) üzenetére


adalbert1
veterán

+1, főleg ha belegondolok hogy átlagban kb. 2 évente tévedek be valamelyik szolgáltató boltjába, akkor meg pont nem érdekel a design, inkább az hogy a keresett termék legyen készleten és az ügyintéző is tudja a dolgát. Persze biztos nem én vagyok a célközönség. :)

(#30) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

A kecskeméti Telenor üzlet már vagy másfél hónapja ilyen stílusra van átalakítva. Szóval ez megint olyan marketing a T-mobile részéről, mint az apple beszólásai pl: videótelefonálás 2010 világújdonság...

(#31) D.Orion


D.Orion
veterán

Múlt héten meg Szfváron nyílt új Telenor bolt a plázában, de mint tudjuk Bp-n kívűl nincs élet hazánkban... Vagy csak nem fizettek eleget a reklámért.

(#32) Bog válasza D.Orion (#31) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Vagy csak nem kaptunk meghívót, de gyártsál rögtön összeesküvés-elméleteket, aztán szépen menjél ki a főoldalra, nézd meg a Telenor reklámot, utána mutass Vodafone bannert az elmúlt évből, köszi. Ja, hogy ilyet nem tudsz? Akkor talán mielőtt alaptalanul vádaskodsz, előbb tájékozódj, mert addikt létedre a jelek szerint vajmi kevés közöd van ahhoz, hogy miképp működik a szerkesztőség. :(((

btw: a Telenor üzletek egy redesgint kapnak országszerte, nem újak nyílnak (mint a vodánál), s ezek viszonteladói boltok, pultokkal, klasszikus elrendezéssel, csak friss bútorokkal.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) mepet


mepet
addikt

A T legújabb újdonsága: 1hónap próbaidő. Tehát ha nem vagy elégedett, akkor 1 hónapig lemondhatod az előfizudat, nem kell fizetned a hűség miatt évekig az előfizetési díjat. Na most ezzel annyi a gond, hogy a panaszaid több hét alatt vizsgálják ki, egy hétig meg úgyis alapból úgy gondolod, hogy "csak most vettem, majd megjavul", tehát az egésznek az a lényege, hogy a hűségidő=hűségidő+egy hónap. Arról nem is beszélve, hogy akármilyen csomagváltáskor újraindítják a hűségiőt, tehát szabadulni tőlük lehetetlen. Az előfizetéseket nem engedik lemondani akkor sem, ha önkényesen szerződést módosítanak, és ez téged hátrányosan érint (pedig jogszabályi kötelezettségük van erre). Ilyen esetben 3 hét míg elbírálják a kérelmedet (nem maximum, hanem pontosan). Ha mégis sikerül lemondanod valahogy, akkor az a lemondás napjától ha jól emlékszem 1 hét múlva történik meg, addig fizetsz mindenképpen! Az tuti, hogy többet költenek ügyvédekre, mint az összes többi dolgozójukra...

Innentől én elkerülöm őket messziről, akármilyen csicsásak is a boltjaik...

(#34) mepet válasza mepet (#33) üzenetére


mepet
addikt

Bocsi a nagyon off-ért, de a magenta szín láttán (már ha tényleg létezik ilyen egyáltalán) kifakadt belőlem...

(#35) csabi011 válasza Bog (#32) üzenetére


csabi011
tag

Ami mindenképpen új, hogy az volt a cél, hogy az összes gyártó szinte összes okostelefonja megvehető legyen. Van RIM Playbook, Motorola Xoom, Huawei X5 Pro, a HTC Sensation összes verziója, de már kint volt a pulton a Samsung 8,9 hüvelykes táblája is.

Ezek milyen árban voltak? És egyáltalán hogy kerültek oda? Ha bemegyek akkor vehetnék pl. egy vodás x5 pro-t?

(#36) Wave86


Wave86
tag

Mindkettő a Telenor koncepcióját másolta! Hát igen, a jó ötleteket mindig lemásolják! :(

(#37) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Nekem nem tetszik a T-Mobile üzlete. 8 pult azért ki van oda rakva, de pár mögé simán be lehet sétálni, és látod a monitorokat. Érdekes elképzelés.

Tudom, hogy azért nincsenek részben székek, mert akkor hosszabb az ügyintézés, de nem lenne rossz, ha ügyintézés alatt nem álldogálnod kell.

(#38) ForRedGlory válasza mepet (#33) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hülyeségeket beszélsz... köszönjük EMESE... :U

(#39) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Nincs pult, akkor mit fogok majd ezután anyázva verni ??? :DDD
Amúgy meg nem értem a T-től ezt a nagy boltalakítgatást, olyan szar az számlázási rendszere, az egész t-nek, hogy kéne vinni egy kanna benzint azt felgyújtani, s nulláról újra megírni. Vicces, hogy a lényegre nincs pénz csilli-villi boltra van :S

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#40) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Sosem éreztem magam jól T-s üzletekben....az eleve művi kedvességük mégjobban mérséklődött ,ha nem 100+ k-s készüléket-előfizetést stb-t akartál ezer évre... :(

430 pozitív , 0 negatív....

(#41) vtechun


vtechun
veterán

Ipad gondolom egyik uzletben sem volt... Ennek kellene utanajarni, hogy miert nem arulnak...

[ Szerkesztve ]

(#42) echterion


echterion
nagyúr

Ezek az ügyfélszolis dolgok engem pár éve nem érintenek, céges telefonom lévén. De mindenképp kecsegtető az irány. Reméljük, nem lesz káosz a vége, mert régebben én is ritkán mentem be egy ilyen helyre telefont venni, inkább egyéb ügyintézés miatt volt ott dolgom.

**********

(#43) Arthuro_Adam válasza szasza_xp (#39) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Miért szar a számlázási rendszer?

(#44) kristof83 válasza vtechun (#41) üzenetére


kristof83
aktív tag

Úgy tudom a világon sehol nem árulnak (árulhatnak?) iPad-ot szolgáltatók!
Csak MicroSim-et, meg iPad internetes díjcsomagot lehet vásárolni.
Gondolom az Apple-nek nincs szüksége rá, hogy a szolgáltatók árulják. Így is hiánycikk mindenhol.

(#45) vtechun válasza kristof83 (#44) üzenetére


vtechun
veterán

Fel lehet fogni szamitogepnek is beepitett modemmel az ipadet, a T pedig arul macbookokat, ezert hianyolom az ipadet.

Pl. A nemet T is arul.

Azt meg, higy hianycikk, azt ketlem... Akarmikor vehetsz szerintem akarmilyet :P

[ Szerkesztve ]

(#46) Adamul válasza szasza_xp (#39) üzenetére


Adamul
tag

"Nincs pult, akkor mit fogok majd ezután anyázva verni ???"
Az ügyintézőt!? :DDD

(#47) ForRedGlory válasza Arthuro_Adam (#43) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt akartam megkérdezni, fogalma sincs miről beszél...

(#48) hunter84 válasza ForRedGlory (#47) üzenetére


hunter84
aktív tag

Te meg ahelyett, hogy félmondatos közhelyekkel dobálózól, mint pl "Hülyeségeket beszélsz... köszönjük EMESE... :U", igazán kifejthetnéd a véleményedet, mert ez nagy nudli, csupán trollkodás.

Ebből is látszik, hogy egy mélyen NEM tisztelt trémobil alkalmazottal van dolgunk.

(#49) ForRedGlory válasza hunter84 (#48) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Majd ha esetleg alátámasztod/alátámasztjátok a gondod/gondotok a számlázórendszerrel kapcsolatban, akkor érdemben is tudok rá reagálni. Addig meg amíg alaptalanul vádaskodsz Te is csak egy Emese maradsz a sok közül. A trollkodás pont az amit csináltok, egy ilyen hírnél behozzátok a képbe a számlázórendszert, aminek túl sok köze nincs egy bolt megnyitásához, majd hisztiztek ha nem tetsző választ kaptok, ráadásul ki is kéritek magatoknak, illetve egy ember alapján képes vagy megítélni egy egész szolgáltatót, ráadásul személyeskedsz is.

[ Szerkesztve ]

(#50) =Mentor=


=Mentor=
őstag

"Az üzlet kialakításánál úgy igyekeztek elhelyezni a kütyüket, hogy gyártók szerint tematizálták a pultokat, van a Samsungnak, a HTC-nek, a Motorolának és a többieknek is külön asztala."

Ennek mindenhol így kéne lennie, megspékelve azzal, hogy a részesedésével megegyező "szentélyt" kapjon minden gyártó, ne az legyen amit sok helyen látok, hogy Samsung mindenek felett, aztán van még HTC, Sony Ericsson, Nokia meg csak mutatóban vagy eldugva.

Múltkor majdnem eldobtam az agyam, az egyik Tescoban az üvegvitrinben volt vagy 50 telefon ha nem több, de egyetlen árva Nokia nem volt közte...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.