Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David75


David75
őstag

Nagyon elrémisztő számomra az alkalmazotti élet és amiket megcsinálnak velük.

"Pedig volt még szemét húzásuk, kértem kereseti igazolást, mert ugye házvásárlás előtt állunk."

Na ezt nem nagyon ajánlom ebben a helyzetben meg egyébként se több okból.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#2) Realradical


Realradical
őstag

Videotékában nem akartak kifizetni 3 heti bérrel, ugyanígy megszűnt a bolt. Az volt a mázlim, hoy akkoriban bakancsban/koponyás pólóban mászkáltam mint rockergyerek és volt 10+ punk haverom. A tulajnak volt egy másik tékája is. Megfogtuk és beültünk a téka elé a lépcsőre inni egy napra. Telefonon oda is szólt a tékás kiscsajnak du.a szemét, hogy fizessen ki a kasszából, mert látta, hogy ez így nem lesz jó. :DDD (ráadásul meg is osztottam vele, hogy mivel nincs állásom rohadtul ráérek iszogatni a haverokkal és ráadásul állják is a piát)

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3) JanFe


JanFe
aktív tag

Sok sikert :)

"There is nothing permanent except change"

(#4) csilla145


csilla145
tag

Sajnos ismerem a problémát.

Én munkanélkülin voltam amikor elmentem dolgozni és a főnököm azt mondta ne szüntessem meg a munkanélkülit mert ha ők közvetítenek ki akkor adókedvezményt kapnak.
Utána kiderült hogy az 1 havi napi 16 órás munkámat amit 30 napon keresztül végeztem nem akarta kifizetni,mert a munkanélküli jól fizet nekem. Nettó 650.-ft/óra fizetésben állapodtunk meg.Csak a bírósági per után kaptam meg a pénzemet.Hozzátenném hogy nagy cégről van szó aki Németországban és Magyarországon piacvezető.

(#5) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Tartalmas boltosság volt. Aztán remélem megtalálod a számításaidat mihamarabb. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) olbaidhun válasza csilla145 (#4) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1 találkoztam már én is pár érdekes arccal. Nevetséges, hogy mit meg nem engednek maguknak, akik az asztal másik oldalán ülnek. Kívánom, ők is kerüljenek át a mi térfelünkre!

Elkezdtem olvasni a blogodat, nagyon érdekes amiket leírsz, folytasd!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#7) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Köszönöm!
Sajnos ez a való világ, nem ami az RTL-en volt!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#8) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Már az második epizód után is akartam mondani, hogy nem kellene ezen a helyen dolgoznod, de látom mostanra véget ért a tortúra. Remélem hamar találsz munkát és az új helyen jobban megbecsülnek majd!

(#9) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Remek cikk.Nagyon jòl lìrja h mi mindent kell àtèlnie ès tűrnie egy embernek a melòhelyen.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#10) gaborbol


gaborbol
őstag

Tetszik ahogy irsz meg az egesz eletfelfogasod,sajnalom hogy nem banik veled jobban az elet.
Ha mar szar a helyzet miert kell meg melle bunkonak is lenni? :F

[ Szerkesztve ]

(#11) ijjájom válasza gaborbol (#10) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi, talán azért tetszik, mert tényleg az élet írja, illetve iratja velem a dolgokat.
Majd minden írásom rólunk szól, és igen kemény az élet, de nem fog ki rajtunk. Nem az anyagiak számítanak, igaz jó lenne kicsit könnyebben lenni, gondtalanabbul, de szeretjük egymást, és kitartunk egymás mellett, okos és szép gyerekeink vannak, kell-e ennél több?
Különben hamarosan jön a következő írásom, szintén az élet íratja velem.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#12) csilisz


csilisz
tag

Nagyon jó cikk, és megható. Köszönjük :) :C :R

(#13) gaborbol válasza ijjájom (#11) üzenetére


gaborbol
őstag

"Szeretjük egymást, és kitartunk egymás mellett, okos és szép gyerekeink vannak, kell-e ennél több?"

Nem kell.

De neha szeretnem hinni, hogy van valamifele igazsag a foldon,sajnos ilyenkor mindig ra kell hogy jojjek, hogy mennyire naiv vagyok.

(#14) maross


maross
veterán

Nem tudom mi valtozott a cikk ota, de kitartas, es sok sikert a tovabbiakban! En ugy gondolom, a motivalt, jo munkaero elobb-utobb megtalalja amit keres.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15) ijjájom válasza maross (#14) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát sajnos munkanélkülin vagyok, de holnap reggel megyek dolgozni, a férjem munkahelyére büfébe. Igaz hajnali 3-kor kell kelnem, ettől már most rosszul vagyok, de muszáj, mert lejár a munkanélkülim 6.-án, aztán ha találok jobbat, akkor váltok. Jobb lenne két műszakban dolgozni, mert akkor a takarítós melóimat el tudnám végezni, és az plusz pénz! Köszi az érdeklődést! Üdv.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.