Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M@cika


M@cika
őstag

Jó kis írás, szívesen olvasnék folytatást!

Nasit a kis fehér medvének!

(#2) Kantorpe


Kantorpe
tag

Ha volt valami komolyabb megfazas, akkor az csak egy beszurodes. Siman eltunik idovel.
A helyedben en magamnak dolgoznek, nem valami hasonlo uzletkeptelen idetlensegnek.
Majd megfogod a vegen kapni azt is, hogy miattad nincs forgalom, nemis azerrt mert egy szaraz kfili es egy doglott pocok van csak a polcon. :))

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#3) geri005 válasza Kantorpe (#2) üzenetére


geri005
tag

Először a te kommentedet olvastam, csak utána az írást, és vártam, hogy mikor jön a döglött pocok :D

Köszi az írást, tetszett! :R

(#4) domi007


domi007
őstag

Nagyon jó ilyet olvasni, esetleg máskor Notepad-be írd, aztán kopizd be, akkor nem veszik el :))

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#5) hocico


hocico
tag

100% az írás
kereskedelemben ismerd meg az embertársaid

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#6) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Hát nekem ez jobban tetszik, mint a kamionos napló :)

(#7) talmida


talmida
Közösségépítő

Vigyázz magadra! ;) Jó volt olvasni ezt a kis üzleti bemutatót! :R

IN GOD WE TRUST!

(#8) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Élményteli dolog lehet boltosnak lenni. Jó volt olvasni. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) Findzs válasza Krugszvele (#6) üzenetére


Findzs
addikt

mindenképpen :K
lehetne egy boltos napló belőle rendszeres megjelenéssel :K

az írónak jobbulást kívánok, és sok türelmet és kitartást a vevőkhöz, na meg a főnökhöz :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#10) Dluinet


Dluinet
nagyúr

jobbulást kívánok :K

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11) Timyyy


Timyyy
őstag

Jó volt olvasni, ha van akármi folytatás, szívesen olvasnánk szerintem többen is!

(#12) Muerte válasza Krugszvele (#6) üzenetére


Muerte
addikt

Én is boltos vagyok igaz csak egy kis faluban és alkalmazottra sem telik,de átéltem a történetet,köszi.

(#13) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Köszönöm, talán lesz folytatás, valahol ki kell adnom magamból a dolgokat!
Még a végén a hangom is megjön, holnap a 13. napom lesz, legközelebb hétvégén leszek szabad! :O
Köszönet Kalandornak az odaillő képekért! Arra már nem volt energiám, pedig gondolkodtam rajta! És minő érdekesség! A szemüveg pont ilyen volt! Kalandort kinevezem látnoknak!
Köszi, hogy elolvastátok! Üdv. :R

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#14) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Húúúúúúúúúúúúúúúúúú, ha babonás lennék, akkor most elgondolkozhatnék. Holnap a 13. napom zsinórban. Az előző hozzászólásom a 13.
Még szerencse, hogy a 13 a kedvenceim közé tartozik. Nem mellékes,hogy megfordítva a szülinapom! :D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#15) icecave


icecave
nagyúr

Ha én, mint vásárló oldaláról nézzük a dolgot, akkor nekem is nagyon jól esik, hogy vannak ilyen boltosok, mint Te.
Én is sokat járok ugyanabba a kisboltba, bár a nagybevásárlást egy multiban szoktuk végrehajtani, van pár dolog, amiért rendszeresen a kisboltba járok (pl. zsugor ásványvíz, sajt, sonkás felvágott, stb). Amióta áttértünk az olcsóbbik ásványvízre, nekem is mindig figyelnek, hogy ha megyek, legyen belőle raktáron, mert tudják, hogy vinni fogom. Vagy ha bármit kérek, hogy hozzanak, akkor megteszik, mert tudják, hogy elviszem. Nekem szívesebben váltanak fel nagypénzt, mert törzsvásárló vagyok (akik pedig bemennek venni egy zsömlét, egy 20 ezressel, inkább elküldik a p*csába, már bocs :DDD :((( ).
Ezek apró dolgok, de nagyon is jólesnek, hogy figyelnek erre, mert ismerik az embert. :)

(#16) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett :)

"There is nothing permanent except change"

(#17) ch003067


ch003067
addikt

Tényleg jó volt :)
Remélem lesz folytatás ;)

(#18) nonoka74


nonoka74
tag

:D jó volt!köcce

(#19) heady91 válasza ijjájom (#13) üzenetére


heady91
tag

Ha publikus, akkor melyik boltban dolgozol? Én is pécsi vagyok, beugranék venni valamit :)

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#20) domperke válasza Krugszvele (#6) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Szerintem a kamionos is nagyon jó..Ezt is jó volt olvasni még folytatást. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#21) Vidala


Vidala
senior tag

Így is lehet csinálni, csak azt sajnálom, hogy nem tiéd a bolt. Bocsánat, de az idióta főnökeid összeverdeshetik a bokájukat, hogy te ott vagy.

Nálunk van egy szatócsbolt. Nem túl rég vette át Imre. Hasnló mentalitás, mint amit te képviselsz, minden rendszeres vásárlójának tudja a nevét, és mindenkihez van egy-két jó szava. Legfeljebb valakihez több. Rendes árukészlettel, és kimondottan jó árakkal dolgozik.
Az eredménye, hogy most szép feladata és egyben lehetősége lett, mivel bezárt a vele szemben lévő CBA, ami ráadásul nem egy szatócs méret. Drukkolok neki, hogy bírja az "átszervezést".

CoVboy Forever!

(#22) rep3at


rep3at
őstag

Öröm volt olvasni, sok ilyen boltost (és sok esetben pultost) szeretnék még látni.

Forward thinking. كرر

(#23) bajuszati


bajuszati
tag

jó írás, öröm volt olvasni.
kitartás!

(#24) Realradical


Realradical
őstag

Aranyos írás, jó volt olvasni!
A foltoktól ne ijedj meg. Nálunk családi hobbi a tüdőgyula, amikor kijönnek és közlik nem látnak semmit akkor tudom, hogy cse***ek megnézni a filmet, mert tiszta heg a tüdőm. Ettől még semmi bajom/bajunk nincs :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#25) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Ez tetszett, köszönöm.

(#26) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Köszi Nektek! Hamarosan folyt.köv., most nem írok semmit, mert a következő írásban benne lesz. Hamarosan érkezik!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27) icecave válasza ijjájom (#26) üzenetére


icecave
nagyúr

Már alig várom :)

(#28) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Köszönöm az írást, nagyon tetszett!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.