Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Jaffa75 válasza Jokerdapro (#26) üzenetére


Jaffa75
őstag

Amire kitalálták, azt tudja... Kényelmes a viselete, elhagyni nem fogod, mert marha passzentosan kapcsolódik a csuklódra.Feketében rendeltem, tök okés. Kicsit nehéz megszokni azt az egy gombot ami rajta van - igazából kettő, mert ha a széleket nyomod, eltérően reagál. Ami először nem ment (az első 20 perc), az az , hogy a menübe hogy lépsz be/váltod/változtatod - aránylag hamar megszokható.
Olyan 2+ napot kibír folyamatos szinkronnal, a töltés gyorsan megy, laptopról töltöm usb kábelen keresztül. Az alvással kapcsolatos funkcióját nem használtam még, arról nem tudok nyilatkozni.
A bejövő e-maileket, üziket, hívásokat mindig jelzi, az ébresztésnél is simán felébredsz a rezgésre (a telefont szándékosan állítottam későbbre a biztonság kedvéért, de nem volt szükség rá :N ), ráadásul többet is be lehet állítani rajta.
A kijelző nem rossz, bár üzeneteket nem olvasnék rajta, egy baj van vele, hogy hamar kialszik, de ennek a változtatását még nem találtam meg (lehet hogy nincs).
A lépésszámláló működöt, de most elnyomtam valamit, így a szerdai focin azt jelezte, hogy az 1 óra mezőnyjátékból mennyit futottam (47 percet :B ) , de a lépést és a távolságot nem /majd piszkatolom kicsit :D / - viszont jó, mert a lépéshosszt is lehet állítani 60-100 cm között, így jobbak lesznek a közelítő értékek.

Lehet hogy oda kell adnom a feleségemnek, mert sosem veszi fel a telefonját (női táska alja)... :W - ráadásul tetszik neki! :U Ennyit megért szerintem a karkötő... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.