Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Köszönjük a segítséget... a héten megrendeltem, ha megérkezik akkor én is megosztom a tapasztalatokat!

(#2) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Hali mindenki!

Pár kérdèssel fordulok hozzátok, melyek a következők:
-mennyire használhatò a hozzá tartozò app?
-mennyire pontosan számolja a lépèseket?{Xiaomi Mi Band-hez kèpest pl}
+1 Aki használja már az a vizálló mivoltáról irhatna :)

Köszi előre is! :))

(#3) Jaffa75 válasza Jokerdapro (#2) üzenetére


Jaffa75
őstag

nyilatkoznék, de még nem ért ide... :B

(#4) Jokerdapro válasza Jaffa75 (#3) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ejj kár érte. :( Ennyire új ketyere vagy csak ennyire nincs nállunk elterjedve? (Csak ezt az egy írást találtam róla.)

(#5) Jaffa75 válasza Jokerdapro (#4) üzenetére


Jaffa75
őstag

Még nem jött divatba... ;]

Aránylag új, eddig csak a roppant drága kiegészítők voltak elérhetőek!

(#6) Jokerdapro válasza Jaffa75 (#5) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mármint magára a márkára gondolsz? :))

(#7) Jaffa75 válasza Jokerdapro (#6) üzenetére


Jaffa75
őstag

a márka szerintem nemigen ismert nálunk, én is "megkockáztattam" :DDD ennyiért... majd meglátjuk!

(#8) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Akkor egyenlőre még megvárom amíg a tied megérkezik. :))

[ Szerkesztve ]

(#9) M0RGI


M0RGI
őstag

Köszi a leírást.
Lenne pár kérdésem:

- a pánt rögzítése elég stabil? nem félő, hogy kitágulnak a lyukak?
- smart alarm funkció van?
- ha a telefon nincs mellette, akkor utólag átszinkronizálja pl. a lépéseket?
- az appban van grafikonos ábrázolás az alvásmonitorra (deep sleep) és a lépésszámokra?
- a kijelzőn ahogy látom kék színűek a karakterek, de akkor neten több helyen miért van fehér, sokkal nagyobb számokkal?

(#10) boken válasza M0RGI (#9) üzenetére


boken
senior tag

Szia,ami a képen van az valami wifis változat,az enyémen kékes zöld a kijelző.
Sajnos én nem használom a lépésszámlálót,alvás figyelőt,de van a menüben olyan hogy history delete,tehát valamennyi ideig biztosan gyüjti az adatokat.Szíj atom stabil,nekem az irányítással van gondom,nagy a kezem és nehezen találom el azt a pontot ahol ok-z a gomb,vagy lefelé vgyy felfelé léptet és az szokatlan.
Én eladom az enyémet valószínüleg.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#11) Jokerdapro válasza boken (#10) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha esetleg eladó lesz azért dobj egy pü-t :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) Jaffa75


Jaffa75
őstag

ma megjött, igényes, masszív dobozban! Mindjárt megy töltőre aztán teszt! :C

(#13) boken válasza Jaffa75 (#12) üzenetére


boken
senior tag

Várjuk a véleményt :)

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#14) Jaffa75 válasza boken (#13) üzenetére


Jaffa75
őstag

kicsit nehezen jött le a szíj a töltéshez... de bátor voltam! :DDD

(#15) Jokerdapro válasza Jaffa75 (#12) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nagyon várós! :DDD Csak nekem tűnt soknak amíg ideért? :F

(#16) Jaffa75 válasza Jokerdapro (#15) üzenetére


Jaffa75
őstag

Nem, volt vagy 5-6 hét...:W

(#17) Jokerdapro válasza Jaffa75 (#16) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A kb 3 hét helyett... :((( :W

(#18) Jaffa75 válasza Jokerdapro (#17) üzenetére


Jaffa75
őstag

egyelőre nem tudom párosítani a telefonnal, mert hiába látja, hibás hozzáférési kulcs miatt elutasítja... :O Na, jön a youtube akkor, hátha meglesz a megoldás...

(#19) Jokerdapro válasza Jaffa75 (#18) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Remélem meglesz a megoldás a problémára!! :O (Gondolom a kis tesztben ez is szerepelni fog , hogy mégis mi állhat az ember boldogságának útjába. :DDD )

(#20) Jaffa75 válasza Jokerdapro (#19) üzenetére


Jaffa75
őstag

2 perc volt, míg egy hasonló kütyü videójából rájöttem, hogy az egy gomb, az gyakorlatilag három... :C

beállítottam néhány dolgot, az ébresztőre kíváncsi vagyok! :C

(#21) Lovi24


Lovi24
senior tag

Sziasztok,érdeklődnék azoktól,akik használják ezt a kütyüt:lehet-e vele/rajta hívást fogadni és indítani?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#22) Jokerdapro válasza Lovi24 (#21) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hello! Én nem használok még, de tudomásom szerint ezt funkciót nem tudja a készülék. :(

#20 Jaffa75 :C :C

(#23) Jaffa75 válasza Lovi24 (#21) üzenetére


Jaffa75
őstag

Eddig még ezzel nem találkoztam, bár a telefonkönyvhöz hozzáfér, és kiírja ki keres.

Amit Te szeretnél az egy nullával (a végén :D ) drágább kategória - ez inkább karkötő, ami elég sok dologra figyelmeztet, aktivitást mér, az időt is mutatja... lépést számol...

(#24) Lovi24 válasza Jaffa75 (#23) üzenetére


Lovi24
senior tag

Köszi. Szerintem nem kerülhet az olyan sokba,ez a kütyü ha jól látom tudja és sokkal nem drágább. Mégsem ,én értelmeztem félre,ez is csak emlékeztet és tárcsázni lehet róla. De bocs az off-ért :)
Egyébként a U9 USee ugyanaz,a wifi hotspoton kívűl ? Kínaiak már teljesen összezavarnak,hogy egy terméket 5-6 gyártó nevével is eladnak......
L28d és az Rwatch r8 között vacillálok,de nem tudok dönteni. Utóbbi mellett szól,hogy vannak róla tesztek és videók. L28D-ről meg nem sok mindent találtam. Még....

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#25) Jaffa75 válasza Lovi24 (#24) üzenetére


Jaffa75
őstag

az U9 videójáról puskáztam le ennek a működését... :DD gondolom ugyanaz az MTk lapka van abban is!

2napot egyébként elmegy (szinte biztos) folyamatos szinkronnal, meg lépésszámlálással is!

(#26) Jokerdapro válasza Jaffa75 (#25) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Egy pár szösszenetet írsz róla hogy milyen a ketyere? :) Esetleges felmerülő nyűgök bajok stb. ^^

(#27) Jaffa75 válasza Jokerdapro (#26) üzenetére


Jaffa75
őstag

Amire kitalálták, azt tudja... Kényelmes a viselete, elhagyni nem fogod, mert marha passzentosan kapcsolódik a csuklódra.Feketében rendeltem, tök okés. Kicsit nehéz megszokni azt az egy gombot ami rajta van - igazából kettő, mert ha a széleket nyomod, eltérően reagál. Ami először nem ment (az első 20 perc), az az , hogy a menübe hogy lépsz be/váltod/változtatod - aránylag hamar megszokható.
Olyan 2+ napot kibír folyamatos szinkronnal, a töltés gyorsan megy, laptopról töltöm usb kábelen keresztül. Az alvással kapcsolatos funkcióját nem használtam még, arról nem tudok nyilatkozni.
A bejövő e-maileket, üziket, hívásokat mindig jelzi, az ébresztésnél is simán felébredsz a rezgésre (a telefont szándékosan állítottam későbbre a biztonság kedvéért, de nem volt szükség rá :N ), ráadásul többet is be lehet állítani rajta.
A kijelző nem rossz, bár üzeneteket nem olvasnék rajta, egy baj van vele, hogy hamar kialszik, de ennek a változtatását még nem találtam meg (lehet hogy nincs).
A lépésszámláló működöt, de most elnyomtam valamit, így a szerdai focin azt jelezte, hogy az 1 óra mezőnyjátékból mennyit futottam (47 percet :B ) , de a lépést és a távolságot nem /majd piszkatolom kicsit :D / - viszont jó, mert a lépéshosszt is lehet állítani 60-100 cm között, így jobbak lesznek a közelítő értékek.

Lehet hogy oda kell adnom a feleségemnek, mert sosem veszi fel a telefonját (női táska alja)... :W - ráadásul tetszik neki! :U Ennyit megért szerintem a karkötő... :C

(#28) boken


boken
senior tag

Én közben kipróbáltam egy okos órát,(árban a 3 x a karkötőnek) :W a közelében sincs a karkötőnek.
hívást jelzi,és az sms-t lehet elolvasni,sem email jelzés,sem semmi extra nincs benne. kb 1 óra után hiányzott a karkötő,vissza tettem a kezemre és konkrét boldogság volt hogy jelez mindent,a BBM csevegőtől kezdve a googleplay frissítéseken át,a képernyőkép mentésig,errgo mindent ami az értesítősávban megjelenik.Amit észre vettem de az én hibám,nyűgöm hogy a főzött szoftvereknél nekem csak a 4.4.4 megy minden,ha lollipop-os a rom ott nem jelez mindent.De majd változik ez is.

Úgyhogy nem lesz eladó :) :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#29) Jaffa75


Jaffa75
őstag

max 30 perc alatt fel lehet tölteni egy asztali gép usb-én keresztül! :C

(#30) xKRIPAPAx válasza Jaffa75 (#12) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Szia.
China vagy SingPost postával jött?

Én is rendeltem, remélem valaha megérkezik...

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#31) Jaffa75 válasza xKRIPAPAx (#30) üzenetére


Jaffa75
őstag

china - 6 hét volt majdnem :W

(#32) xKRIPAPAx válasza Jaffa75 (#31) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Én SingPost-tal, remélem valamivel gyorsabb lesz...

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#33) Lovi24 válasza Jaffa75 (#23) üzenetére


Lovi24
senior tag

Végülis az Epot L28D-t rendeltem meg,ami múlt héten meg is érkezett (24-es hozzászólásomban van a link). Van rajta hívás fogadás/indítás. Kiválóan működik kihangosítóként. Szerintem megérte az árát (26$).
Elnézést az off-ért.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#34) Jaffa75 válasza Lovi24 (#33) üzenetére


Jaffa75
őstag

Használd egészséggel... :K

Odaadom a feleségemnek, mert sosem hallja meg ha hívom.. :W Lehet nézek én is majd helyette valami "okosságot" még! :P

(#35) boken


boken
senior tag

Sziasztok, lollipopon használja valaki? Nekem főzött rom van fent és így csak hívásokat jelzi, emaileket nem, úgyhogy eladó az enyém. A fent látható fekete verzió. Ha valakit érdekel pm-ben írjon rám.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#36) Jaffa75 válasza boken (#35) üzenetére


Jaffa75
őstag

ha megjön a Z1c-re a Lolli, megmondom hogy megy-e! ;)

(#37) Lovi24 válasza Jaffa75 (#34) üzenetére


Lovi24
senior tag

:R

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#38) boken válasza Jaffa75 (#36) üzenetére


boken
senior tag

Köszi,addig is bedobtam az Apróra.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#39) boken válasza Lovi24 (#33) üzenetére


boken
senior tag

Szia,email értesítés,sms,ezek mennek rendesen rajta?

Köszi.
:R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#40) Lovi24 válasza boken (#39) üzenetére


Lovi24
senior tag

Igen ,megy rajta minden ilyesmi. Elég jó a vibramotor is. Fülhallgatót is tud fogadni,zenét is lehet kihangosítva/fülhallgatón hallgatni. A beszéd minősége is teljesen jó kihangosítva.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#41) boken válasza Lovi24 (#40) üzenetére


boken
senior tag

Köszönöm

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#42) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Megérkezett az én rendelésem is végre. Egész meglepő a minősége, természetesn pozitív értelemben. Napsütésben azért nem a legtutibb a kijelző láthatósága, de még éppen használható. Egy nagy feketepontot viszont begyüjtött az én példányom nem hajlandó értesíteni, ha e-mailt kapok. Csak hívás, sms, ébresztés és bt kapcsolatbontás esetén. Ha tudtok vmi beállítást az e-mailekhez osszátok meg légyszi...

Android 4.1-gyel, huawei y300-zal használom.

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#43) Jaffa75 válasza xKRIPAPAx (#42) üzenetére


Jaffa75
őstag

Jeleznie kell! Telepítsd újra boken által belinkelt appokat!! Jó lesz az! :))

(#44) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Egy kis friss tapasztalat: a figyelmetlenségem miatt nem értesített mindenről, mert csak az egyik apk-t telepítettem. Viszont random módon elveszti a kapcsolatot a telefonnal, amit nem is jelez, csak elfelejt értesíteni és az alkalmazás ezt írja "unbound". Az sms és e-mail elolvasása kicsit nehézkes mert az üzenetek alsó pixelei nem férnek a kijelzőre. Az ébresztőre nem lehet panasz, teszi a dolgát.
Egyelőre ennyi.

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#45) DanielLong


DanielLong
senior tag

Tovább adnék a saját karperecemen, sajnos nem jött be úgy, mint gondoltam. (Kevés információ fér el a kijelzőn...) Itt a hirdetés.

(#46) boken válasza DanielLong (#45) üzenetére


boken
senior tag

Ez gyorsan ment :Y

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#47) DanielLong válasza boken (#46) üzenetére


DanielLong
senior tag

Gyorsan kiderültek a problémák, egyébként is inkább csak tesztelni akartam. :)

(#48) szkinni


szkinni
tag

Hello ios megy vele rendesen, igazából engem ami érdekel csak értesítse, hívás, SMS, e-mail.

(#49) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Sziasztok.
Egy újabb pozitív meglepetés: kikapcsolt állapotból is képes ébreszteni. Miután kinyomtam az ébresztőt, elegánsan megkérdezte, hogy bekapcsolom-e a készüléket.

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#50) Jaffa75


Jaffa75
őstag

mostanában a lépésszámláló nemigen akar elindulni, csak az idő megy rajta :((( - van valakinek tuti tippje az indításhoz? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.