Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát gratula barátom :) köszi hogy megemlited a nevem:)) igen sokszor nem nézem, hogy kijavitja a rendszer a szavaim,es így sok marhaság megy ki tőlem uzibe :) a másik észrevétel az otg. Igen a BlackBerry Z30 tökéletesen kezeli.ha rácsatlakoztatsz egy pendrive-ot akkor a fajkezelobe lépve azonnal mutatja is hogy ott van,es azt csinálsz onnantól amit szeretnél :) használd egészséggel az új telód, ahogy ismerlek kb 4 hónapig ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) boken válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


boken
senior tag

:R :R :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3) Gara68 válasza boken (#2) üzenetére


Gara68
tag

Ez igen! Gratula a telefonhoz és az íráshoz is! Nagyon jó lett. Szerencsére nem hajlott el sem a droid, sem a BB felé az írásod! :) Ha esetleg, le kellene cserelnem a BlackBestia-m, benne lenne ezek utan a képben a MI3! :) Bár szerintem az nem ennek az Istennek az idejében lesz! :P De kellemeset csalódtam a leirasod alapján a kínai csodákban, legfőképpen ebben a márkában. Gratula hozzá! :)

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#4) boken válasza Gara68 (#3) üzenetére


boken
senior tag

Köszönöm szépen,azért azt a blackbestiát ami neked van én is bevállalnám bármikor :) :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#5) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Nem mindennapi osszehasonlitas. Sok ev symbian utan jott az iphone. Amikor meg nem minden dzsasztin biber klon kiskotsog jarkalt ilyennel. 4 ev utan jott a valtas, lumia volt a befuto, de kacsingattam a z10 fele is, foleg az ara miatt. Es eszembe jutott, h anno lattam annak megjelenesekor egy über androidot. Ez volt a Mi3, ami jopar honapja a zsebemben lapul, es erkezett egy MiPad is melle :)
Ennyi az en tortenetem.

(#6) boken válasza zolikaDB (#5) üzenetére


boken
senior tag

Symbiant én is végigjártam pár telóval,de az iphone kimaradt valahogy,Lumiából a 920 volt aztán droidok majd a Z30 és váltáskor nekem is a MI3 akadt meg a szemem,most kezd úgy alakulni hogy lehet hogy 2 telefont kellene hordanom,egy céges egy saját,és elgondolkodtam a dual simes kinai telókon,de az MI3 az első olyan amit nem szeretnék eladni.(mindig úgy vettem telefont hogy aktuális elad,kipótol és jött az új)de ezt ha váltani kell akkor máshogy kell megoldjam. :DD

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.