Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Köszönjük a beszámolót, nagyon érdekes volt! :)

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#2) Foglalt név

Foglalt név
(őstag)

Ez így nagyon kerek lett :R Köszi szépen a beszámolót!

(#3) lev258

lev258
(PH! kedvence)

Minőségi írás lett, élvezet volt olvasni.
Köszönöm a belefektetett munkát! :R

Ubuntu MATE 18.04

(#4) DigitXT

DigitXT
(PH! félisten)

A harmadik képen kicsit puritán a parkoló, bár nem tudom,
mennyi port ver fel egy ilyen verdával a fel- és leszállás...:DDD

https://www.youtube.com/user/RKbodyfitness

(#5) buherton

buherton
(őstag)

Buta Airways? Kösz nem! :D

Köszönöm az útibeszámolót.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, eben - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#6) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Nagyon élvezetes írás, köszönjük! A reinkarnációs sztorinál meg majdnem elejtettem a telefont, úgy röhögtem. :D

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#7) UnA válasza buherton (#5) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Az nekem is tetszett. :)

(#8) Rodi 4.80

Rodi 4.80
(fanatikus tag)

Nagyon érdekes beszámoló volt, köszönjük! Még 1-2 év és nálunk is hasonló jólét lesz!

Minden paranoiás engem üldöz.

(#9) laleh

laleh
(PH! addikt)

Jó lett! :)

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#10) Doki42

Doki42
(fanatikus tag)

Jó az írás, élvezetes volt olvasni... 😁😎
Még.. ✌️

(#11) kurtuzov

kurtuzov
(senior tag)

Bakutól keletre kocsival valami kétéltűvel mentetek?

(#12) hitvanyalak

hitvanyalak
(senior tag)

Nagyon tetszett az írás, faltam a sorokat, pedig kifejezetten nem érdekelnek az utazós beszámolók(legalábbis eddig nem érdekeltek). Múltkor is olvastam valamit ezen az oldalon kínáról, előtte szintén valami mikrodiktatúráról és azt kell mondanom, hogy ez a tech-logout oldal nagyon hasznos :D Köszi.

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#13) Bale_E

Bale_E
(őstag)

Nagyon jó sztori és jól is fogalmazol, szvsz engem a magyar politikai kis kiutalások zavartak feleslegesnek gondolom és nem lesz tőle színesebb az írás. Ettől függetlenül kezdem a grúziai sztorit is :C :R

Star Citizen: mohosenator | Apple készülékek javítása

(#14) Bog válasza Bale_E (#13) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Köszi a visszajelzést.

Sajnos annyira nem tudtam nem gondolni az ottlétem alatt arra, hogy félő, hogy erre tartunk mi is, hogy állandóan a párhuzamokat véltem felfedezni.
Normális esetben nem különösebben befolyásolnak egy adott ország politikai viszonyai (Grúziában sem, Tajvanon sem, még Moszkvában sem), de itt annyira az arcomba volt tolva az egész helyzet és annyira bántóan szomorú és lehangoló volt, amiről nem tudtam nem tudomást venni és mindenképpen beférkőzött abba az összképbe, amit szereztem erről az egyébként roppant érdekes országról.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) UnA válasza Bog (#14) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Az a különbség, hogy az egy ilyen vidék, annak a hatalomgyakorlásnak van hagyománya – a magyaroknak ez nem jönne be :N A személyi kultuszt már korábban is elutasították, méghozzá elég keményen.

(#16) Povi_

Povi_
(újonc)

4 éve mi is jártunk Azerban, Khinalug-ba is elmentünk, tandem bringával...
Képek

[ Szerkesztve ]

*** Speicherplatz zu klein

(#17) bunnyhu

bunnyhu
(senior tag)

Gratula, jó kis írás!

http://www.divecenter.hu (redmi4x MIUIHU 10)

(#18) Valdez

Valdez
(őstag)

Akkor már csak Örményország hiányzik a régióból :)

(#19) Aprósólyom

Aprósólyom
(őstag)

Köszönjük szépen a beszámolót! Hosszú és velős. :R Most még csak szemezgettem, de majd elolvasom.Jók ezek a hátizsákos kirándulások.

(#20) frescho válasza UnA (#15) üzenetére

frescho
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az írás nagyon tetszett. A képek is, legondolkoztam egy rövidebb kiruccanáson.

UnA: Az elmúlt 100 évből 80-ban volt valamilyen kedves vezető. Fehér lovas, kopasz, papkrikáskrumplis és párhuzamosító. Ezért inkább azt mondanám, hogy van rá igény.

https://frescho.hu

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.