Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a beszámolót, nagyon érdekes volt! :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ez így nagyon kerek lett :R Köszi szépen a beszámolót!

(#3) lev258


lev258
veterán

Minőségi írás lett, élvezet volt olvasni.
Köszönöm a belefektetett munkát! :R

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#4) DigitXT


DigitXT
félisten

A harmadik képen kicsit puritán a parkoló, bár nem tudom,
mennyi port ver fel egy ilyen verdával a fel- és leszállás...:DDD

(#5) buherton


buherton
őstag

Buta Airways? Kösz nem! :D

Köszönöm az útibeszámolót.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon élvezetes írás, köszönjük! A reinkarnációs sztorinál meg majdnem elejtettem a telefont, úgy röhögtem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) UnA válasza buherton (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

Az nekem is tetszett. :)

(#8) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nagyon érdekes beszámoló volt, köszönjük! Még 1-2 év és nálunk is hasonló jólét lesz!

(#9) Jeanne d'Arc

Jó lett! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) Doki42


Doki42
őstag

Jó az írás, élvezetes volt olvasni... 😁😎
Még.. ✌️

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#11) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Bakutól keletre kocsival valami kétéltűvel mentetek?

(#12) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Nagyon tetszett az írás, faltam a sorokat, pedig kifejezetten nem érdekelnek az utazós beszámolók(legalábbis eddig nem érdekeltek). Múltkor is olvastam valamit ezen az oldalon kínáról, előtte szintén valami mikrodiktatúráról és azt kell mondanom, hogy ez a tech-logout oldal nagyon hasznos :D Köszi.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#13) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Nagyon jó sztori és jól is fogalmazol, szvsz engem a magyar politikai kis kiutalások zavartak feleslegesnek gondolom és nem lesz tőle színesebb az írás. Ettől függetlenül kezdem a grúziai sztorit is :C :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#14) Bog válasza m0h0senator (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Köszi a visszajelzést.

Sajnos annyira nem tudtam nem gondolni az ottlétem alatt arra, hogy félő, hogy erre tartunk mi is, hogy állandóan a párhuzamokat véltem felfedezni.
Normális esetben nem különösebben befolyásolnak egy adott ország politikai viszonyai (Grúziában sem, Tajvanon sem, még Moszkvában sem), de itt annyira az arcomba volt tolva az egész helyzet és annyira bántóan szomorú és lehangoló volt, amiről nem tudtam nem tudomást venni és mindenképpen beférkőzött abba az összképbe, amit szereztem erről az egyébként roppant érdekes országról.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) UnA válasza Bog (#14) üzenetére


UnA
Korrektor

Az a különbség, hogy az egy ilyen vidék, annak a hatalomgyakorlásnak van hagyománya – a magyaroknak ez nem jönne be :N A személyi kultuszt már korábban is elutasították, méghozzá elég keményen.

(#16) Povi_


Povi_
csendes tag

4 éve mi is jártunk Azerban, Khinalug-ba is elmentünk, tandem bringával...
Képek

[ Szerkesztve ]

*** Speicherplatz zu klein

(#17) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Gratula, jó kis írás!

https://divecenter.hu

(#18) Valdez


Valdez
őstag

Akkor már csak Örményország hiányzik a régióból :)

(#19) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Köszönjük szépen a beszámolót! Hosszú és velős. :R Most még csak szemezgettem, de majd elolvasom.Jók ezek a hátizsákos kirándulások.

Jevons paradox

(#20) frescho válasza UnA (#15) üzenetére


frescho
addikt

Az írás nagyon tetszett. A képek is, legondolkoztam egy rövidebb kiruccanáson.

UnA: Az elmúlt 100 évből 80-ban volt valamilyen kedves vezető. Fehér lovas, kopasz, papkrikáskrumplis és párhuzamosító. Ezért inkább azt mondanám, hogy van rá igény.

https://frescho.hu

(#21) Fryskitt


Fryskitt
addikt

A Baltást nem láttad? ;]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#22) Fryskitt válasza Fryskitt (#21) üzenetére


Fryskitt
addikt

Amúgy jó írás, jó stílusban (volt lehetőséged kiírni magad, legutoljára a régi kínai telefon tesztek et élveztem ennyire, a mostaniak (szerencsére -ssajnos) túl jók és emiatt a tesztek kissé sótlanok). A kis belerakott utalások meg külön tetszenek. :C :R

UnA: elutasíották a személyi kultuszt? És akkor most mi is van?

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#23) Bog válasza Fryskitt (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát nyilván az van, hogy szabadabban ír az ember az élményeiről, mint ahogyan egy tesztet megír. Régen a hulladék izéknél pont megvolt az élmény :D

Ezért szoktak olvasmányosabbak lenni a mindenféle utazási blogok is (akár MWC, IFA, CES), meg a privát utak is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) gzbotii válasza Rodi 4.80 (#8) üzenetére


gzbotii
veterán

Ja. És újra indulnak majd a vonatok is... :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) oszi666


oszi666
őstag

a mindennel 200k per főben a repjegy is benne van? Első guglira egy Budapest-Baku járat odavissza 75-100.000Ft között mozog ha jól látom

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.