Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) #56573440


#56573440
törölt tag

Szerintem ez a mentalitás nem függ össze az egyébként nyilvánvaló görcsös ellenségkép gyártással amit itthon csinálnak. Ez világ szinten létezik, nem most futott fel a sok, erre specializálódott oldal és fórum ugye nyugatabbra se, 4chan és társai. Ezek az emberek jellemzően inkább esportként tekintenek erre, szórakozás, hobbi. A maradék meg a gyártók által generált önigazolási kényszer rabja, csak nem írhatod le hogy az iphone/samunote/xiaobármi valamilyen téren akár csak egy kicsit is nem tetszett, vagy gyengébb mint a random bármelyik társa, mert azzal az ő tökéletes, racionális döntését kérdőjelezed meg. Nyilvánvaló hogy mindenki aki mást mond mint ő az egy semmirekellő bérenc.

Ez a folyamat egyébként már elég rég elkezdődött, sokáig nem is regisztráltam be de rengeteget olvastam a ph-t, 10+ éve viszonylag fix számú, értelmes, szakmailag is értelmezhető ember kommentelt leginkább, és volt értelme mindenféle mélyvíznek tesztekben is. Mára meg az oldal is nőtt, a látogatóbázis is hígult, aztán megy a sírás hogy vga limites procitesztet a népnek, mert az mutatja meg igazán hogy nem kell a drága proci semmirese, átverés az egész.

Ez egy ilyen dolog, egyébként én tényleg tartom, hogy ha lenne a prémium tagság mellé ilyen jellegű content is, amit egyébként nem írnál meg public-ba mert minek, az mehetne oda. Te is kiírhatod magad, szűkebb körnek érhető el, jobban kontrollálható, és extra tartalmat kap aki hozzájárul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.