Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

1szer voltam termékbemutatón még amikor szüleimnél laktam... áthívtak a szomszédba és ott volt a "kínzás"... aztán jönni akartak hozzánk is bemutatót tartani, de gyorsan beintettünk nekik, hogy: felejtsék el azonnal...

kb 1éve asszonyt volt kolléganője csábította, hogy menjen valami nagyszabású bemutatóra, mert az milyen jó meg minden... én felhívtam előtte a figyelmét a lehetséges következményekre, de ő menni akart... mondtam, hogy: "felőlem... de előre szóltam!" (mindig nekem van igazam ;] ) pénteken kb 5:00kor kezdődött a szeánsz... úgy voltam vele, hogy addig eliszogatok kényelmesen, otthon... néhány feles meg 6-8sör legurult... már 9óra is eltelt, amikor úgy gondoltam, csak felhívom már... hátha segítség kell neki és úgy kell kimenekíteni :)) szegény majdnem sírt már a telefonba, hogy a nem létező töke is kivan az egésszel, de már talán el tud szabadulni... csak az ex-kolléganőit is ő vitte, azok meg nagyon élvezték az egészet... mondtam, hogy mondja meg nekik, hogy: "vagy mennek vele, vagy pedig sétálnak egy kellemeset, de ő indul mindenképp..." amikor hazaért, elég rendesen ki volt akadva... többet nem is ment ilyenre és nagy ívben kerüli a hasonló dolgokat...

ilyen "világmegváltó-karrierépítő" szeánszra is hívott egyik elég naiv ismerősöm pár éve, de nagy nehezen leráztam... mondtam neki, hogy jó nagy átverés az egész... higyjem is el, hogy párezer forint leszurkolása után képes leszek aranybányát nyitni és örülhetek magamnak életem végéig? ha azok a parasztok tudnák a megfelelő receptet, nem birkákat próbálnának gyűjteni, hogy a jószívükkel átadják a "tudást", hanem valahol a tengerpartot vedelnék a jéghideg koktélokat és stírölnék a nőket reggeltől estig...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.