Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ezen én is keresztülmentem azzal a különbséggel hogy majdnem belementem (fiatal vagyok na) de egy fillért nem adtam bele, csak jártam ilyen előadásokra, hja tök meggyőző, szakíthatod a nagy pénzt, ha sikerül és felvállalod ha csinálod jól beégeted magad az ismerőseid előtt.
Én úgy a Nutrilite nevű vitamincsaláddal foglalkoztam (elméletben, de egyszer sem vettem :D ) az az egyik MLM szövetség vitamintermékei, és például olyan dumák mentek (lehet igaz bár, hát nem is tudom) hogy csak gyümölcsökből előállított vitaminok, és annyira komolyan gondolják hogy megvették a földek felett a légteret, hogy ne menjenek arra repülők így nem lesz szennyezett a "vitaminbirtok".

Anyátok. Lehet régen jó volt meg működött, de ebben az országban biztos nem fog már, de ha működne is nekem nem lenne pofám rásózni emberekre – ráadásul ismerőseimre – olyan cuccokat amik egy vagyonba kerülnek és meg is vannak nélkülük.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.