Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) mephi666


mephi666
nagyúr

"fodrászhoz pedig akkor kell menni: hogy végre a témáról is beszéljek, amikor reggel már elfekszed a hajad."

akkor nekem már ideje... annál nyúzottabb fejjel ébredek, minél jobbat alszok :DD asszony is cseszeget már nagyon... mondtam: "majd augusztusban..." össze kell szedni hozzá a lelki erőt... nem szeretek fodrászhoz járni... főleg, ha órákat kell várnom és ott kell szerencsétlenkednem... (valahogy nem szeretem számomra értelmetlen dolgokkal eltölteni az időt... vagy több óra várakozással... fogorvost is emiatt utálom legjobban... meg nőkkel vásárolni még a nagy kín... általában végiggondolom, mire van szükség és célirányosan 10perc alatt bejárok még egy nagyobb hipermarketet is és minden megvan, ami kell...)
fodrászra visszatérve, akkor megyek el, ha már nem viselem el, hogy a kisebb szél is a szemembe fújja és alig látok ki belőle...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.