Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) mephi666 válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hasonló panelt vettem én is... vigyázni kell, mert a wc a fürdő és a konyha között van... és ott kb 5centis a betonfal... mindenhol máshol vagy 15-20centi tömör beton, de az a 2 közfal a legvékonyabb :)) én ilyen téren akkor profinak minősülök, mert a franciaágyat a 2 éjjeliszekrénnyel kb 3óra alatt koppra összeraktam úgy, hogy az ágynak 1-2 fontosabb részét fordítva csavaroztam be, tehát 90% környékén szedhettem szét és kezdhettem újra... a szgp-asztal is lapraszerelt meg az étkezőasztal+4szék is :) elég jól belejöttem... mellesleg a festést is én csináltam meg a villanyszerelő melót is... (aközben véletlen itt-ott rövidzárlatot okoztam, de arra fogtam, hogy: "csak teszteltem a nagymegszakítót és úgy néz ki, jól működik")
a kedvencem 2 munkafázis volt: kicsi a konyha és volt ajtaja meg plafonig érő ajtókeret is... mindkettő tök fölöslegesen, mert csak a helyet foglalta... kitaláltam, hogy én azt onnan kiszedem... erre meg a legalkalmasabb célszerszám a pajszer... kiéltem rajta minden szadista hajlamomat kb 10perc alatt... a vicces az volt benne, hogy az ajtókeret olyan szögekkel volt a betonba rögzítve, aminek szélesedett a vége... elég masszívan benne volt a betonban és ahogy pajszerral kiszedtem, tépte a falat tenyérnyi területen mindenhol... kis gipsz+festék jót tett neki :)
másik kedvenc munkafázis: újracsempéztettük a konyhát meg a fürdőt, de ehhez a régi csempét le kellett szedni... konyhában gyorsan ment, mert kb 40éve ragasztották fel és kézzel kicsit megmozgatva 1m2-nyi területenként lehullott... pár perc alatt itt megvolt... viszont a fürdőben az egyik falon olyan masszívan fennvolt a csempe, hogy ide kellett a véső+kalapács... szűken voltunk az idővel, mert asszem egy pénteki napon talán délután 4re jött a burkoló... 1órával előtte még 2-3m2-nyi területen fennvolt masszívan az előző réteg... vertem izomból, de alig jött le... hívtam asszony nevelőapját, hogy gond van... segítség kellene... 10percen belül hozta a cégétől a nagyteljesítményű hilti vésőt :) kimentem érte, közben találkoztam az egyik 70-80körüli "kedves" szomszéd nővel, aki kicsit sipákolt, hogy "meddig hangoskodunk még, mert nézné a maunika-sót..." mondom: "pár perc és végzünk" :) hát azzal a vésővel is volt még vagy 40-50perc, de szedte a csempét ezerrel... csak úgy szórta a szikrákat a vésőfej, amikor a betonon koppant...

elgondolkodtam, hogy lehet fel kellene tölteni videót a lakás előtte/utána állapotáról, hogy kb 2hét alatt mennyit alakult :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.