Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

A Passatról, meg az elolvadt lámpákról nem raksz fel képet?

Borzalmas katasztrófaturista lehetek, mi? :D

Am köszi a leírást, nem mindennapi, az biztos. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) GabN73


GabN73
addikt

sniff sniff, szegény Ferka, szegény Te, szegény Passat :(

(#3) #04441088


#04441088
törölt tag

Kíváncsi lennék a tulaj milyen fejet fog vágni, amikor megtudja. :)

(#4) Winner_hun


Winner_hun
félisten

levonáls - levonulás akart lenni?

Karcsika akkor szerencsésen megúszta.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) Shadows


Shadows
senior tag

Azon csodálkozom, hogy a mellette levő fa nem kapott lángra.... ám ha valakinek ilyen autója van, tuti van casco...vagy bármiféle biztosítás! :R

Ám a következő post akár lehetne: Ferrári a MÉH-be :D

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez milyen fajta Ferrari volt?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Winner_hun válasza Mister_X (#6) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ott van a linken

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) szentkuti11 válasza Winner_hun (#4) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha jól tudom, már lecserélte Károlyt.

(#9) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem ez 90% biztositasi csalas. Senki sem tarol utcan honapokig egy ferrarit, szerintem egy napig sem. Arra szamitottak gondolom, hogy majd ellopjak, de mivel ez nem tortent meg, jott a b-terv.

(#10) danih


danih
addikt

Javítható?
;]

(#11) Depiboy


Depiboy
tag

ki is posztoltam a saját Facebook Oldalamra, Street Customs Hungary!

egyébként elég érdekesnek találom hogy egy ferrari "magától" kigyullad

(#12) Ronso17 válasza Mister_X (#6) üzenetére


Ronso17
újonc

Ez egy F430-as :)

(#13) GabN73 válasza Ronso17 (#12) üzenetére


GabN73
addikt

Bocs, de ez egy 360 :))))))))))))))))

(#14) danih válasza Depiboy (#11) üzenetére


danih
addikt

Miért? Végül is olasz...

(#15) anatre1 válasza Winner_hun (#4) üzenetére


anatre1
tag

Ifj. Károly :D

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#16) Ronso17 válasza Depiboy (#11) üzenetére


Ronso17
újonc

Igaz, hogy az autó parkoló helyzetben némileg árnyékos helyen csak úgy lángra kapjon.
Viszont ez egyre többször fordul elő ennél a márkánál, a legújabb szériájából az FF-ből már három is leéget Európában : http://automotor.hu/hirek/elegett-a-harmadik-ferrari-ff-is-444642http://automotor.hu/hirek/elegett-a-harmadik-ferrari-ff-is-444642

Én még arra lennék kíváncsi, hogy a biztosítója mit reagál majd.

(#17) Ronso17 válasza GabN73 (#13) üzenetére


Ronso17
újonc

Igen, igazad van és köszi a helyesbítést :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Depiboy válasza danih (#14) üzenetére


Depiboy
tag

nemértem miért cisnálnak ilyen drágán autót ha kigyullad, veszélyes ?!

(#19) Bog válasza Winner_hun (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Károly még megvan ugyan, de eladósorban. Ifj. Károly kicsit konzervatívabb jellegű gépkocsi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) Lenry


Lenry
félisten

azért felétek is pörög az élet :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Picike8


Picike8
aktív tag

Apámékkal szemben tavaly a tüzéptelep gyulladt ki. Kicsit megijedtel, amikor látták, hogy olyan világos van, mint nappal. 20-30 méteres lángok voltak, de nekik csak a hátsó ablaktörlő olvadt rá az üvegre. Szerencsém volt, hogy nem náluk voltam.

(#22) littlelion21 válasza Lauda (#9) üzenetére


littlelion21
addikt

Kb.
Külföldön dolgozik, de a Ferrari-jával az utcán parkol. Ennyire hülye ember a világon nincs, ez csak okkal történhetett.

(#23) Szelley válasza littlelion21 (#22) üzenetére


Szelley
senior tag

Magyar mentalitás...veszek BMW-t, Mercit, Audit, (stb.) na de nem az olcsóbb árszegmensből... aztán had álljon kint télen-nyáron az utca szélén mert garázsra már nem futott :U

(#24) Napfénysüti válasza Depiboy (#18) üzenetére

Tervezési hiba? Ha jól emlékszem valamelyik Ferrarit talán vissza is hívták mert valami szigetelés rosszul volt megtervezve a kipufogó környékén. Nagyon szép hangjuk van a Ferrariknak de ezek miatt is 100* inkább kellene egy Porsche (pedig előbbiben ültem utóbbiban meg nem :) ).

Més que un club!

(#25) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na a tulajt nem irigylem, kár ezért a szép járgányért. :(

De egy ilyen autót akkor se így kell tárolni, ez viszont tény.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#26) plaszy


plaszy
őstag

Azta mindenit, döbbenten olvasom a cikket, elég rázós este lehetett.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#27) dobobazsy


dobobazsy
őstag

ez amúgy mikor is volt?
ha volna egy 1-es golfom és az leégne már megszakadna a szívem :DDD nemhogy egy ferrari :(

(#28) plaszy válasza dobobazsy (#27) üzenetére


plaszy
őstag

A cikk az júliusi, gondolom kicsit előbbről lehetett a hír.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#29) zord01


zord01
senior tag

A mi házunk előtt nem szokott Ferrari parkolni, de (hogy a k. annyát) egyszer felrobbant egy S Merci (no nem magától, hanem az alá pakolt C4-től) pont a kapunk előtt, nem kevés anyagi kárt okozva nekünk (3 szobán nézett arra, a hozzá tartozó ablakokkal, az üvegesek nagy örömére). Azon kívül, hogy a karomba állt egy üvegszilánk, nem volt komoly bajom (mondjuk az utca túl oldalán sétáló embert falhoz vágta a lökéshullám, de "csak" agyrázkódása lett. Ennél nagyobb baja senkinek sem lett hálisten).

Ami a lénye a cikk kapcsán. Ezek után volt szerencsém végig nézni egy üzemanyag tartály "robbanást". Pukkant egyet, szétfröcskölt a benzin, és égett még jobban, mint korábban a kocsi. Semmi Hollywoodi atomrobbanás. Bár jól tetted, hogy arrébb álltál a kocsival, mert a merci mögött álló Volkswagen kisbusz kiégett...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#30) plaszy válasza zord01 (#29) üzenetére


plaszy
őstag

Azta mindenit, rettenetes ilyeneket még olvasni is, nemhogy átélni! Örülök, hogy mindenki épségben megúszta.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#31) Lenry


Lenry
félisten

eladó törött Ferrari, érvényes magyar papírokkal :C

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) plaszy válasza Lenry (#31) üzenetére


plaszy
őstag

Aztahadnemondjamkihogymijét :)
Ez már több a sokknál, megérne egy Like-ot :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#33) Ace owner


Ace owner
addikt

Megint eladó amúgy :D

Galaxy Fold 4

(#34) flash-


flash-
veterán

amúgy annyira vicces hogy egy autós forumon a hírhez tatrtozó kommentekben jópáran tudták a tutit, az igazi okot,persze ezek története valahogy mégsem egyezett:)
készült is erre egy fricska bemásolom mert szét szakadtam a röhögéstől...

"Én a ferrari vén fószer tulajának a reumatológusa vagyok, éppen mentem az öreghez, hogy injekciót adjak be, mert a fia halála óta nem szívesen megy emberek közé... Egyébként a fiát is ismertem kisgyerek kora óta, szinte a család orvosa vagyok. Kicsit forrófejű volt a srác, mondtam is az apjának, hogy a kamion nem ferrari, kilinccsel előre nem lehet kanyarodni a tartálykocsival.
Szóval ép kanyarodok be az utcába, mikor látom, hogy ég egy autó, még nem láttam, hogy melyik, már közelebb sem tudtam menni, mert jöttek a tűzoltók és félreálltam.
A tüzet hamar eloltották, közben az utcán összegyűlt tömeghez értem, ott volt egy idősebb nő, aki a tűz keletkezésekor épp kint volt az utcán, ő mondta, hogy hallott a kocsi felől zajokat, mint amikor nem indul a mosógépe, pont olyat hallott, nemsokkal utána meg égett műanyagszagot érzett. Mikor füstölni látta az autót, visszasietett a házba, hogy hívja a tűzoltókat, de lemerült a mobiltelefonja, mire megtalálta a töltőt és megkereste a fia által a noteszépe beírt pin-kódot, már valaki más értesítette a lánglovagokat.
Így aztán az aznap esti gyógykezelés elmaradt, másnap mentem megint, akkor már nem volt annyira felzaklatva az öreg.
Ő is egyből gyújtogatásra gondolt, mesélte nekem másnap, de nem tud semmit amiért lenne rosszakarója, vagy esetleg a fiának lett volna.
Még 5 nap kellett volna hogy kész legyen a garázs, az egyik kőműves felesége szült a héten és ezért csúsznak pár napot a befejezéssel.
Szomorú történet, és minden ilyen tragédia mögött igazi emberi tragédiák is megbújnak, ha picit mögé látunk a dolgoknak, mindjárt más színben tűnnek fel az események, még az idegenkezűség nélkül spontán ferrarikiégések is!"

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.