Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsebestyen


lsebestyen
addikt

akkor nem érdemes kimenni? én gondolkodtam hogy kimegyek szerdán, de hát ha így áll a dolog..:/ :(
köszi az infót!:)

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

A szervezést is tanulniuk kellene, de ami nagyon 'ssza a csőröm, hogy készpénzzel nem lehet fizetni semmiért, csak fesztiválkártyával...

Ez bevett szokás ilyen helyeken? Nem járok/nék túl sokat bulájzani...

[ Szerkesztve ]

(#3) lsebestyen válasza Wictor (#2) üzenetére


lsebestyen
addikt

az mondjuk sokkal jobb! tapasztalatból mondod? mert én igen :K

(#4) Wictor válasza lsebestyen (#3) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem tapasztalatból mondom, mivel mikor megláttam, hogy paypass rendszer, készpénzmentes fesztivál, akkor mondom ennyi... Egy alkalommal használom úgyis 10 év alatt, de igényeljem meg... Világos.

[ Szerkesztve ]

(#5) Bocaa válasza lsebestyen (#1) üzenetére


Bocaa
senior tag

hát állítólag péntek,szombat,vasárnapra kevesebb jegyet adtak el talán nemlesz akkora tömeg de ezt senki se tudja még előre. annyi biztos 10 óra előtt bekell érni a party arénába szerintem és onnan sehova nem szabad menni. Ja amúgy az ki is maradt az írásból ,h minden meleg helyet ahova belehet ülni éjfél után bezárnak.... és a kajáldák is max 3 ig vannak nyitva...
a fesztiválkártya meg egy hasznos dolog.

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6) lsebestyen válasza Bocaa (#5) üzenetére


lsebestyen
addikt

én vasárnap mennék ki, akkor van maffia, meg dub fx ;] a fesztivál kártya tényleg király! nagyon egyszerű használni, meg persze gyors is!

(#7) Bocaa válasza lsebestyen (#6) üzenetére


Bocaa
senior tag

vasárnap nemhiszem ,h sokan lesznek és dub fx-re énis akartam menni de a csütörtökkel elvették a kedvem tőle :O

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#8) lsebestyen válasza Bocaa (#7) üzenetére


lsebestyen
addikt

eldőlt. megyek. Van néhány hasznos tanácsod, mit érdemes esetleg vinni? Korizás megoldható, vagy ott is van program, és esetleg le van-e zárva? Illetve, azt hallottam, hogy érdemes duplazoknit húzni, mert odafagyhat a lábam :DDD

(#9) Bocaa válasza lsebestyen (#8) üzenetére


Bocaa
senior tag

öltözz melegen a party arénába ha bejutottál akkor nem ajánlatos kimenni.
mindenhol sor várható hát mást nemtudok mondani :B

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#10) lsebestyen válasza Bocaa (#9) üzenetére


lsebestyen
addikt

jajj, basszák meg, elmaradt a 10óra után buli, ilyen komolyan nincs...de am a maffia meg a dub fx kva jó volt:D :C

(#11) Bocaa válasza lsebestyen (#10) üzenetére


Bocaa
senior tag

dubfx-en gondolkoztam de a csütörtökömet úgy elb*ták ,h márcsak azért sem mert profit lenne nekik ha megyek de következő dubfx bulin ottleszek!

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#12) Thome


Thome
addikt

Na, nálunk nem volt gond, azóta lehet moddoltak a dolgon. Mindenhova bejutottunk, party arénába is simán, nem volt nyomorgás. Pedig volt John Dählback, Julia Carpenter, Laserkraft 3D. A Pendulum után is simán lehetett közlekedni, csütörtök után valószínűleg javítottak a helyzeten, mivel pénteken sem volt gond, cimbi mondta.

(#13) Bocaa válasza Thome (#12) üzenetére


Bocaa
senior tag

neten is kivolt írva ,h a partyarénát kibővítették péntekre.
dehát én megszívtam ennek ellenére :S

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#14) lsebestyen


lsebestyen
addikt

meg én mert, vasárnap már nem is volt!!! :o :O :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.