Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bence01


Bence01
tag

Érdekes írás! Elolvastam utána rákeresetem és megvilágosultam, hogy egy szoftverről beszélsz. Ezt mondjuk leírhattad volna az elején, meg pár képet róla esetleg egy leírást, hogy kell konfigolni, mert így az egésznek kicsit csak olyan a hangulata, hogy lehet ilyet is és kész.

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#2) bobalazs válasza Bence01 (#1) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hát a szoftvernek a help menüjében az írás tökéletesen kielégítő még laikusok számára is. Lépésről lépésre el van magyarázva benne minden.

(#3) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

köszi a leírást, mondjuk én is ramdisket használok, az ideiglenes filéknek
meg hát amikor dolgozunk az átmeneti filéket is oda tolom, mert hát ugyebár tudjuk hogy az SSD sem örök életű... (főleg ha sokat írunk rá)
a RAM meg ezért is megbízhatóbb...
arról nem is beszélve hogy klasszisokkal gyorsabb mint az eddig leggyorsabb SSD is :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Reggel még szűkszavú volt az írás. Örömmel látom, hogy hasznos információkkal bővítetted. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) bobalazs válasza Vakegérke (#4) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen, a te hsz.-ed késztetett arra hogy bővítsem. :K

(#6) Vakegérke válasza bobalazs (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valamit még mindig hiányolok. Linkelhetnéd a Primo Ramdisk letöltési lehetőségét, és azt sem ártana közölni, hogy bizony fizetős.
No persze ez már csak kötözködés... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) FID


FID
őstag

Köszönöm az írást! Bár van ssd-m de mindig kiakartam próbálni egy ilyen progit. Mert a 32giga ramomból jó ha 8 van tele. :D

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#8) Lacielvtárs válasza FID (#7) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jogos, anno én is ezért üzemeltem be a ramdisk-em :)
most már 16 gigás a ramdisk felületem.
nekem is javaslom, kiváló ötlet volt attól aki kitalálta :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9) Glaz-dozfhut


Glaz-dozfhut
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy egy rendszeren belül, lehet e több gyártónak ilyenfajta szoftverét futtatni, használni? Vannak e ilyen tapasztalataid, azaz próbáltad-e? Vagy elképzelhető, hogy lehetséges?

- Glaz-doz-fhut -

(#10) bobalazs válasza Glaz-dozfhut (#9) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Fölösleges több gyártó ilyen szoftverét futtatni, mivel némelyik programmal tudsz egyszerre több ramdrive-ot is csinálni.

(#11) Glaz-dozfhut válasza bobalazs (#10) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Értem, kösz!

- Glaz-doz-fhut -

(#12) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mai akció során ingyenes az egyik ramdisk program, akit érdekel.
Gilisoft-os.

(#13) mystes


mystes
csendes tag

szia
hasznos volt az írás, és látom 2021ben még kiegészítetted. ezért van remény arra, hogy kapok választ a kérdésemre: LINUX alá is volna jó RAMDISK javaslatod/javaslatotok?

(#14) bobalazs válasza mystes (#13) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Linux úgy tudom eleve tartalmaz gyárilag ramdisket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.