Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) foglalt_nev


foglalt_nev
csendes tag

a vegtelen sok hulyeseg .. az abszolut helytallo :D ez a tema sajnos engem is erint . volt szerencsem latni ezeket :(:D .. na mind1. azt mondod ez nem tartozik kozejuk? egy probat meger, mar rajta is vagyok

(#2) bobalazs válasza foglalt_nev (#1) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mondom neked, swatnál kiakadt a kártyám és azóta nem akad ki. Mindenképpen ajánlom, különben nem irnám ide a sorstársaimnak... :)

(#3) foglalt_nev válasza bobalazs (#2) üzenetére


foglalt_nev
csendes tag

isten vagy :D egybol kiprobaltam ... nekem trackmania kozben csinalta sokat (ami idegesito mer ezaz egyetlen eredeti jatekom :D) de az utobbi 1 napban egyszer sem :D asszonynak se csinalja age of mythology kozben, pedig mielott olvastam a "cikkedet" 2 ora alatt 3szor is elszallt neki a gep .. most meg nemtok ideulni annyit jaccik =( :DD

viccet felreteve telleg franko, szerencse h ratalaltal a megoldasra mer 2 ev alatt neha en is keresgeltem de olyan orbitalis hulyesegeket lattam csak :(

TANULSAGKENT elmondom a legjobbat:

kb 1 eve mar meguntam a forumozgatasokat.. ezert irtam levelet a GIGABYTE TECHNICAL SUPPORT-nak .. alias GTS ..leirtam nekik mindent..valasz kb 1 het utan:

"please check that the card is inserted well to the motherboard"

kossz szepen sracok=) .. ennel azert tobbet vartam volna.. mind1, meg1x koszi ember, nagy vagy ;)

(#4) Ice!?


Ice!?
őstag

Űűű nekem cod2-nél van hasonló problémám. Majd meglesem, amit írtál.:R

(#5) bobalazs válasza Ice!? (#4) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nálad is működni fog biztosan.

(#6) szabey


szabey
csendes tag

sajnos eddig tartott a csoda :( nekem ujra elkezdett sz@rakodni :s pedig maradt a rivatuner beallitas :( de azer koszi, ha vannak tovabbi meglatasok varom

ja boccs: foglalt_ nev voltam

[ Szerkesztve ]

rosszabbul tanulok mint 4 éve....

(#7) bobalazs válasza szabey (#6) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lehet h most valami más baszkerálja?
Próbáld újradobni a rendszert, azt úgy, talán megoldódik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.