Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Pont aktuális bejegyzés. :) Már én is downgradelni akartam a telefonom, csak lusta voltam mindent összekeresni. Kösz.

(#2) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Miért jó downgradel-ni? Lassú? Kevés a hely? Merül az akku? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3) Nordic válasza Speeedfire (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ennek a telefonnak az esetében az a baj, hogy lassabb az ICS, bűvös, és még az akksi is jobban merül.

(#4) amulet


amulet
senior tag

Remek leírás, gratula!
Csak, hogy tisztázzunk valamit, ennél a módszernél ugye ugrik a garancia? A Bootloader nyitásánál én úgy tudom, hogy igen.

(#5) BenceShearer válasza amulet (#4) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Engem is ez érdekelne. Honnan tudják, hogy nekem mi a serial number-em, és hogy nyitottam a telefonom?

Egyébként remek írás! Csak az új gmail-gtalk-gmap páros miatt maradtam eddig ICS-en (no meg a gari miatt).

[ Szerkesztve ]

(#6) amulet válasza BenceShearer (#5) üzenetére


amulet
senior tag

Miért mi a különbség 2.3 alatt a gmail-gtalk-gmap között?

(#7) bivalyos


bivalyos
tag

Köszike jó kis leírás lett!

Üdvözlettel: bivaly

(#8) bobace válasza BenceShearer (#5) üzenetére


bobace
őstag

"unlocking your device may void all or parts of your warranty." - ezt mondja a bootloader nyitásos leírás. Hát ezt mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja...
Mivel buherálja az ember a telefont, így a gari ugorhat, de utána meg teljesen gyári szoftot tesz fel, és a bootloadert is bezárja.
Amúgy már az ICS RUU telepítésnél is írták ezt a mondatot a garira, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#9) bobace válasza amulet (#6) üzenetére


bobace
őstag

Annyi a különbség, hogy jobban néz ki, és cserébe kifagy, ha egy linkre kattintasz :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#10) amulet válasza bobace (#9) üzenetére


amulet
senior tag

a linkes dolgot tudtam :)

(#11) harmatit


harmatit
csendes tag

Sziasztok.
Egy kérdésem lenne, mi alapján indulhatok el, hogy megkeressem nekem melyik RUU kell?

(#12) bobace


bobace
őstag

Ez egy jó kérdés, de köbö: CID-getter (marketról) megmondja a CID-ed, aztán kigooglizod, melyik piacnak az azonosítója a kapott CID, utána a linkelt listából letöltöd az ahhoz való legfrissebb 2.3-at..
Itt van az összes RUU linkje, ami Desire S-re van:[link]
Ha hülyeséget mondtam, szóljatok :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#13) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Jól látom, hogy a recovery felrakása után (a root) előtt a telefonra már más (akár XDA-s) ROM is felrakható? Vagy az más módon kellene, hogy menjen?

(#14) harmatit


harmatit
csendes tag

CID-em: vodap102
Tehát Vodafone-Germany régió.
Melyik gyári RUU kell nekem? http://www.filefactory.com/f/c64d333a2755a421/

(#15) harmatit válasza harmatit (#14) üzenetére


harmatit
csendes tag

Sikerült visszatérni a régire! :) Köszönöm a leírást! :)

(#16) bobace válasza harmatit (#15) üzenetére


bobace
őstag

Éljen, gratula!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17) Tüske0614 válasza BenceShearer (#13) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Szia látom nem kaptál rá választ végül megcsináltad ? én is megpróbálkoznék vele a root miatt

[ Szerkesztve ]

(#18) bobace válasza Tüske0614 (#17) üzenetére


bobace
őstag

Folytatása itt a kérdésének. Amúgy igen, utána már felrakhat mást.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#19) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Én már az elején elakadtam...nekem nem nyeri ki a tokeneket...csak gondolkozik ész nélkül, de semmi... :(((

(#20) bobace válasza Nordic (#19) üzenetére


bobace
őstag

Fura ez a HTC Sync is, nekem például fent van, és úgyis végigment, másnak meg nem, valamint azt szoktak javasolni, hogy uninstallálni kell.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21) Zotwoo


Zotwoo
tag

Érdekes. Azt hittem volna, hogy egy ilyen telefon hardvere elég az ICS-hez.
Sokszor olyan gyenge telókon is vígan fut a CM9-es ICS, hogy öröm nézni. Pont a HTC készítene félkész implementációt?

Zotwoo

(#22) Nordic válasza Zotwoo (#21) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát erre ráhibáztál...lassú, bugos...szerintem nem véletlen, hogy nem OTA frissítésként jött ki. :U

(#23) bobace


bobace
őstag

Javítottam az elején a letöltős-kicsomagolós részt. A misc_version_universal-t is ki kell csomagolni még.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#24) appel


appel
őstag

nagyon jó, ez is egy hiánypótló leírás...grat..mentve könyvjelzőbe :)

(#25) bobace


bobace
őstag

Egy két helyesírási hiba javítva és két hasznos link (RUU-k letöltési helye, HTC Sync) került még a leírásba.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#26) Tüske0614 válasza bobace (#25) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

vasárnap este már majdnem késbe döltem mert nekem sem sikerült és nagyon nem is vagyok hozzáértő de belevágtam :) végül már semmit nem akart elfogadni de miután visszazártam már elfogadta az ics "gyárit " ma délután megint megpróbálom köszi

(#27) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

köszi a leirást most már sikerült :R

(#28) fri válasza BenceShearer (#5) üzenetére


fri
tag

Nem a honlapon keresztül fogják tudni...bár azon keresztül se kunszt, hiszen csak el kell tárolni az akciódat (állítólag onnan is tudják azonnal minden szervizben, hogy unlockoltad !!! ... bár erről hosszas viták vannak a neten, hiszen vitás, hogy azért mert ott jártam és elvégeztem egy ilyen lekérdezést, még nem jelenti, hogy használtad is......no de ne menjünk bele) de a legfontosabb, hogy a készüléked amikor bootloaderbe kapcsolsz azt írja ki, hogy relocked ! és nem azt hogy locked !!! Innentől még a sarki fűszeres is egy pillanat alatt meg tudja mondani, hogy ki lett nyitva és vissza lett zárva ! Ez azonban több szervizben sem jelenti a garancia elvesztését ! Bár nem is értem miért jelent ez problémát a gyártónak ?!?!?

Fri

(#29) llaacc


llaacc
csendes tag

hát az utolsó pont után a telefon megakad a htc feliratnál ..pánikoljak?

(#30) noname3d


noname3d
újonc

Sziasztok. Mar midnenutt keresgeltem de sehol mashol nem talatam, ugyanais a ruu link mar nem elerheto:(. Addig eljutottam, hogy east europe a regiom, de nem tudom honnan toltsem le a ruut. barmliy segitseget elore koszonok.

(#31) bobace


bobace
őstag

Nem mondom, hogy aktuális még az írás, de sosem lehet tudni..

Ezen a linken úgy látom még elérhetőek a RUU fájlok.
Ezen pedig a leírásban is szereplő RUU.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#32) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Ezer hála ezért a leírásért!! Bár ősrégi a topik, de most vettem elő a fiókból a Htc Desire S-t, mivel még mindig jó szolgálatot tehet (jobbat, mint az Alcatel Pop C1 tett, vagyis nem tett...)

Most fejeztem be a folyamatot, volt egy-két pont, ahol megakadtam, de rákerestem neten és minden ment. A legtöbbet a driverek telepítésével bajlódtam, Win 10-en nem is sikerült, de WIn 7-en sikerrel jártam

Szóval KÖSZÖNET! :) :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.