Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Te tudod hogy androidot vagy IOS-t szeretnél. Bár én lehet inkább a Note 4-et venném de ez az én véleményem :)

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#2) zdanee


zdanee
őstag

Ha már jó ideje használod az Androidot, sok fejfájástól megkíméled magad, ha nem váltasz platformot. Ha csak az újdonság érzését keresed, rakjál fel valami új ROM-ot a jelenlegi telefonodra! Paranoid, MIUI, vagy egy tök alap Lollipop.

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#3) bmwsan válasza Pr3ciSioN (#1) üzenetére


bmwsan
senior tag

Köszönöm a válaszaitokat!

Nekem is jobban bejön, de az iPhona 6 is tetszik, nagyon össze van rakva ráadásul fém.

(#2) zdanee
Már régóta foglalkoztat a MIUI, de valahogy sosem vitt rá a lélek. Sztem meg várom a gyári Lollipopot, hogy mennyire lesz bugos, és ha nem jön be akkor jön a MIUI vagy az új telefon, feltéve ha kibírom várni.

(#4) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

iPhone 6-om van, de Androidból én csak Meizu MX4-et vennék. Munkatársamnak Note 4 van, amellett, hogy a felhasználói felületben nem sok animáció (értsd: felhasználói élmény) van, állandóan küzd az ujjlenyomat-olvasóval, elég hektikusan működik.

(#5) Fr0z3n válasza aero. (#4) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Felhasználói élmény=animációk? Na neee. Ajánlom a Lumia 520at :D

Off vége.

Note 4, ez nem kérdés.

(#6) aero. válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jó hát az teljesen más kategória. A WP-vel amúgy nincs baj animációk terén, ellenben az Androidban nem sok van. Az L viszont pofásabb.

(#7) bmwsan


bmwsan
senior tag

Sajnos a Samsungos ujjlenyomat olvasás nem az igazi, ami az Applenél közel tökéletes, illetve bejön ez a 240 FPS-es viófelvétel is, viszont másik oldalon ott az S pen illetve a bámulatos kijelzö (bocsánat nincs hosszú Ö-m).
Gondolkozom még :DD

(#8) Cyberpunk válasza bmwsan (#7) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerencsére nem kötelező használni. Alphám van nem vitt rá a lélek, hogy használjam, előtte i5S-em volt. Ott jó volt, de nem egy nagy cucc ez az egész.

Szerintem a kijelző mérete, meg a rendszer döntsön.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) Luck Dragon

Lumia 930 vagy Note 4 vagy BB Pass

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) bmwsan válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


bmwsan
senior tag

Nálam sem játszik döntöszerepet, eddig is kibírtam remélem ez után is meg leszek nélküle.
Meg kérdezhetem, hogy milyen okból cserélted az i5S-t az Alphára?

(#9) Luck Dragon
Nézgettem a 930-at , de a WP nem az én világom elég a céges telefonon is. :D
A Passport nem jött be, meg a BB-t sem annyira kedvelem, ráadásul jelenleg elég kétséges a helyzetük is a jövöt illetöen...

(#11) Fr0z3n válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Megetted az almát, mostmár az egész galaxis kell? :D

(#12) Luck Dragon válasza bmwsan (#10) üzenetére

Esetleg G3 vagy P7?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) marositech


marositech
senior tag

Válaszd az almát. Csatlakozz az alma oldalra! :R (nemvicc)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#14) helltp


helltp
aktív tag

Ha már android, én a referencia telefont venném: nexus 5 vagy 6 attól függően hogy mekkora képernyőt szeretnél. Vagy esetleg kivárnám a g3 utódját, mostanában nagyon összeszedte magát az lg.

Egyébként szerintem az új lollipopos design nagyon jó lett, most váltotta nálam a nexus 4en a miuit, és naagyon kellemes.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#15) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Én a helyedben még most cserélném egy Nexus 5-re, mert ha a Samsungot megbuherálod, a Knox nem fogja tolerálni, és itt már nem állítja vissza a Triangle Away. Az N5-re úgyis van 5.0, ráadásul kismillió rendszer elérhető rá, mint amilyen mondjuk a MIUI is.

Nyugodj békében Integra!

(#16) Cyberpunk válasza bmwsan (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Idegesítő hibák miatt, bizony van hiba az iOS-ben bőven, olyan is, ami nekem elfogadhatatlan, így megváltunk egymástól.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) aero. válasza Cyberpunk (#16) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

mik voltak az okok?

(#18) Cyberpunk válasza aero. (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hajlamos volt kifagyni a böngésző szövegbevitel közben, ez tett be lényegében.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) ricinus13


ricinus13
senior tag

Én nem zárnám ki a G3-at. Nagyon sokat gyorsult a rendszer 5.0 alatt. A boltban kirakottak lagolnak, mert a legelső szoftver van rajta. Ráadásul az említetteknél jóval kedvezőbb az ára. Rengeteg custom ROM van rá amivel még gyorsabb. Akksi idő is nagyon jó.

(#20) bmwsan


bmwsan
senior tag

Köszönöm szépen a segítséget mindenkitöl. :R
Mostanában kicsit nyakamba zúdult a meló, elnézést érte. :(((
Végül kizárásos alapon maradt az alma, ha nem jön be akkor még egy az egyben kb. 2 nap alatt el tudom cserélni bármire.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.