Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Jó értékelések, érdemes megnézni.

Thanos was right.

(#2) wobe


wobe
csendes tag

NFS: Underground fíling. Vegyítve egy kis carbonnal.

(#3) Blaise


Blaise
veterán

Jó kis játék lett szerintem :K

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

egy 8ast tőlem is kapna...elég jól sikerült kis game :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Eléggé felpontozták, vagy ilyen jó is?

https://vertigostore.eu

(#6) ADAM1337 válasza kelzsoca (#5) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem bejön pedig nem vagyok a stílus rajongója.
A split second-ot single-ben nagyon leírtam de az is multis, ez meg single-ben is megállja a helyét szerintem.

(#7) Chosen


Chosen
addikt

Igazi felüdülés autómárkákat látni a Split/Second után.

(#8) Sirandrish válasza kelzsoca (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem egy 8ast megérdemel...főleg ha van kivel multizni..akkor meg végképp :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Sicilian


Sicilian
addikt

Jófélének ígérkezik.... :K

nothing is true everything is permitted..

(#10) LittleDemon


LittleDemon
tag

splitsecond-ban mi bajod volt az autó márkákkal ?

(#11) BloodyEddie válasza LittleDemon (#10) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Azon kívül hogy nem is voltak?

(#12) TOM-202


TOM-202
senior tag

Ha a multi jó lesz engem megfogtak ezzel. Valószínűleg megveszem majd.

(#13) Sirandrish válasza LittleDemon (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

milyen autómárkáról beszélsz?
Az nincsen benne

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) D1Rect válasza Chosen (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Az autós játékban is az a fonos, milyen presztizzsel rendelkezik a márka? :DDD

(#15) Sirandrish válasza D1Rect (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nemtudom ki hogy van vele de én szívesebben "vezetek" egy BMW-t mint egy Sinshu Mitsubo-t

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) D1Rect válasza Sirandrish (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

'szt mé pont béemwét?

[ Szerkesztve ]

(#17) heihachi


heihachi
addikt

Én a demójával egy életre kijátszottam magam, de azé' 1 pontot nálam is ér a gamma, mert mégiscsak dolgoztak vele :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

3óra multi után kikell jelentenem nagyon jóra sikeredett. :)

(#19) Viktor77 válasza ADAM1337 (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, ha nem nézzük, hogy az egyik legkommerszebb gamepad gyártó (Logitech) egyik vezérlőjét nem ismeri fel (még nem találkoztam ilyen játékkal), és ha afelett is szemet hunyunk, hogy nem lehet az irányítást saját kedvünkre állítgatni. :)

Bár kétségtelen, ha választani kell, akkor inkább (sokkal inkább) ez, mint a Split/Second.

MOD: Még nem késő, hogy megtanuljak olvasni. Értelemszerűen, a fentieket a pc-s verzióra értettem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20) woker válasza Viktor77 (#19) üzenetére


woker
aktív tag

Hát a nem konfigurálható irányítás miatt (ráadásul mind a két változat elég vacak ahogy elnéztem) megérdemelnék a fejlesztők a szívlapátos kezelést.

Btw. jól emlékszem, hogy valamikor a 90-es évek vége-felé kijött egy hasonló nevű és szintén autós játék (akkori viszonyokhoz képest gyönyörű grafikával és alacsony gépigénnyel)?

[ Szerkesztve ]

(#21) Viktor77 válasza woker (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Kiszúrtam vele. A Joy2Key progival belőttem a gamepadomra az irányítást. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez a játék olyan mint a rollcage, csak ott nem ilyen autók vannak, playstation-on rengeteget toltuk egymás ellen a 2. részével. Itt egy videó róla, kicsit tekerjetek bele mert az elején intro is van, gondolom az nem érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#23) Sirandrish válasza D1Rect (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

me én szeressem a BMW-t :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) RootRulez válasza BalaNce87 (#22) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem a sima Rollcage jobban adta, mái napig rendszeresen játszok vele... :K

═════════════════════════════════════════

(#25) zazahoho


zazahoho
őstag

nem konfigurálható az irányítás :W ,iszonyat nagy idő.ill. költség lett volna megcsinálni 2010-ben :(((
első 1 órás játék után nem olyan vészes .de az értékelése eltúlzott (szerintem)

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#26) TOM-202 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ezzel én is így vagyok. Nagyban növeli a baleélési faktort egy játéknál ha valódi autómárkákkal kell menni. pl. anno az Xpand Rally hiába volt nagyon szép ha az autók direkt még csak nem is hasonítottak a valódi létező autókra. 3X kezdtem el de ez mindig lecsökkentette a hangulatot nálam.

(#27) Chosen válasza Sirandrish (#15) üzenetére


Chosen
addikt

Ott a pont, ez nekem is fontos. :U

(#28) Sirandrish válasza TOM-202 (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem is ad némi pluszt ha a kedvencekkel mehetünk :)

TheChos3nOne: vagyunk már páran :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Eagle16 válasza TOM-202 (#26) üzenetére


Eagle16
addikt

Egyetértek.

Amúgy azon kívül, hogy wasd-vel irányítom az autót, nagyon bejön az egész, szerintem sokkal jobb mint a Split/Second.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#30) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Engem valahogy nem tud lekötni a játék. Talán, ha jönnek haverok és kipróbáljuk osztott képernyőn, leköthet a társaság miatt, de egyébként felejtős. Az irányítást sehogy nem tudtam átállítani, ez szarvashiba. A Gamepro talán kicsit szigorú, de a többit meg túlzásnak tartom, saját értékelésem 6/10. A Split Second sokkal jobban lekötött, ő kapna 7 pontot is.

szerk.: Utólag megjegyzem, ez a játék szerintem a DethKarz felújított változata.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#31) ADAM1337 válasza JetiRulez (#30) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem ebből indulhatott ki: [link] :U

(#32) Sicilian


Sicilian
addikt

Eléggé gyengére sikerült, a Split Second sokkal jobb lett... :K

nothing is true everything is permitted..

(#33) JetiRulez válasza ADAM1337 (#31) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem játszottam még vele, de eléggé gyerekjátéknak tűnik. Volt nekem egy hasonló Nicktoons Racing néven. Bár szerintem az elődök közül akkor is a DethKarz viszi a pálmát [link] :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#34) Károlyka


Károlyka
csendes tag

Hi All. Nekem nagyon bejön a játék. Nem annyi az egész, megyünk azt kész...jó hogy különböző spell-eket tudsz felszedni és ügyeskedni kell, ha a kapukat is megakarod csinálni plussz rajongókat is akarsz szerezni. Tetszik az irányítás, szép a grafika és az én gépemen is 35 - körüli FPS-t dob 1680x1040 max grafika 2x élsimítés vsync:on. :DD

Nagy akaraterő nélkül nincs nagy tehetség sem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.