Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) ZsZso válasza patrik2991 (#10) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Először én is abba gondolkodtam. Valljuk be, programozói szemmel ez az egész BlueGifter alkalmazás egy nagy hack :). "Sajna" én JAVA programozó vagyok, designhoz nincs elég kreativitásom (technikai tudás megvan, de az kevés egy új oldal esetén) így egy új site létrehozása iszonyat költséges (idő) és erőforrásigényes lenne. Erre nekem nem futotta az időmből (arról nem is beszélve, hogy a BlueGiftert eleinte 10 órás projectnek szántam - bele se merek gondolni most mennyinél tarthatunk :D - igaz, egyetlen percét sem sajnálom). A PHnak vannak előnyei és hátrányai. Hátránya, hogy nincs szerver oldali logika, ezért kézzel kell heggeszteni a dolgokat, kötött a blog kinézete. Viszont rengeteg pozitivum is származik a PHból: az engine, a biztonság, a userek szűrése (mininimum 100 nap reg) stb. Ez egy költséghatékony megoldás lett, egyelőre jól működik.

LAG:
Szeretnénk megcsinálni, hogy a BlueGifter minden indításnál (naponta) készítse el és tölse is fel a statisztikát. Meglátjuk összejön -e egyáltalán, s ha igen mikorra. Nem kell aggódni, tervek azok vannak bőven :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.