Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arfer


arfer
aktív tag

Jelentkezem!

(#2) Sirandrish válasza arfer (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok beleszólni, mert lehet változott már a szabályzat, de nem csak 3(normal) játékra lehet jelentkezni egyszerre? Mert a te neved legalább kétszer annyi cím mellett szerepel...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) arfer válasza Sirandrish (#2) üzenetére


arfer
aktív tag

Hmmm... Ezt a szabályt nem ismertem, de valóban így van :( ... Legközelebb jobban fogok figyelni, köszönöm, hogy szóltál!

A nyereményt köszönöm, de ha mégsem vagyok rá jogosult, Blue, kérlek szólj, és nem aktiválom!

[ Szerkesztve ]

(#4) Sirandrish válasza arfer (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy ki jogosult és mire, azt nem én döntöm el, én csak hirtelen sok helyen láttam a neved :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) arfer válasza Sirandrish (#4) üzenetére


arfer
aktív tag

Úgy látom, Blue kihúzott a limiten felüli sorsolásokról, úgyhogy nem is tudtam volna azoknál nyerni... Legközelebb figyelek erre!

(#6) Sirandrish válasza arfer (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ehhez meg grat...még jó hogy nem én nyertem mert amúgy nekem megvan :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.