Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Jelentkezem!

Aki hülye, haljon meg!

(#2) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Jelentkezek

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3) lkristóf


lkristóf
senior tag

Jelentkezem.

(#4) stfx


stfx
aktív tag

Jelentkezem.

(#5) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Jelentkezek! :R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Van egy kis gond ezzel a sorsolással. A többi mind rendesen végigfutott , ezt is kisorsolta , az adatbázisba beirta , adott neki sorsoló számot a BlueGifter , de itt mégsem jelent meg - úgy tünik mintha nem lenne kisorsolva. Természetesen szóltam Zsó-nak. Közben hogy haladjunk , gondoltam beirom manuálisan a nyertes nevét meg mindent ami kell (amugy lkristóf nyerte). Elkezdtem hát szerkeszteni a blogbejegyzést. Először a ciméhez akartam hozzáirni , hogy -LEZÁRULT- . Nem sikerült ugyanis csak addig engedi kiirni,hogy -LEZÁ. A cim felett irja,hogy max 80 karakter. Nem tudom volt-e régebben is ezt a karakter limit , de most van. És ez gond. A sorsoló program elvégezte a sorsolást , majd megpróbálta szerkeszteni a blogbejegyzést. Mivel viszont a Rios motor ezt nem engedte,mert a játéknak hosszú a neve , igy átugrotta. Nem tudom mi erre a megoldás , esetleg van-e rá egyáltalán , mindenesetre a nyertes ikristóf , neki elküldöm a kulcsot.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7) BioNiCMaN válasza Bluerainbow (#6) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Itt a megoldás: Új szabály kell. Nem lehet hosszú nevű játékot felajánlani. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.