Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kiszi07


kiszi07
senior tag

:R

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#2) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Gratulálok :C szép munka :R

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#3) Apone33


Apone33
őstag

Grat! :C

Play Hard!!!

(#4) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Kösz a cikket és a kezdeményezést i9s . :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) chungee


chungee
addikt

Nagyon jó! :R

(#6) GabN73


GabN73
addikt

Némá, ott vagyok én is! :Y :C

Köszönjük ezt a csodálatos kezdeményezést! :K

(#7) bmatty


bmatty
tag

Jo cikk koszonjuk :R

Steam id: Mathias, Battlelog/Origin id: Mathias_hun

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Szépen összefoglaltad a lényeget, kiváló cikk. :R

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) arpii


arpii
aktív tag

Ez szép és jó, de hol lehet elérni az oldalt?! (Sajnos még nem sikerült teljesen végig olvasnom a cikket :S )

(#10) GabN73 válasza arpii (#9) üzenetére


GabN73
addikt

(#11) echterion


echterion
nagyúr

Jó kis kezdeményezés, nem is tudtam róla. :B
Grat hozzá és sok sikert. :C
Amennyit én játszom, ebben nem biztos, hogy részt is veszek, de azért meglesem.

**********

(#12) föccer


föccer
nagyúr

Még én is a nyert, de még nem ajánlott fel tábort gyarapítom. Egyszer majdnem összejött, csak nem tudtam megvenni, mert már volt az accountomon olyan játék és nem engedte a rendszer. :(

Egyébként maxi respect a kezdeményezésért és a lebonyolításért. Igyekszem találni egy jó játékot amit szívesen felajánlhatok én is. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Respekt!

Egy tördelést megért volna az írás. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#14) Jeanne d'Arc

Nagyon jó ötlet grat!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) ceia


ceia
őstag

Echte Ungarische Steam reklám. „Jelentkezz, Nyerj, és ha lehetőséged engedi, Ajándékozz Te is!” Azaz legyen steamed, felelj meg az ajándékra valójában nem rászorulókat támogató feltételrendszernek, és te magad is vásárolj a steamen (más részére (is)).
Ja, és a kötelező mondat: Ez nagyon jó kezdeményezés, máris gondolkozom mit ajándékozzak! :D

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#16) Bluerainbow válasza ceia (#15) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Amint azt TE is láthatod , a dolog működik , és csakis ebben a formában tudunk fennmaradni. Tudomásom szerint jelenleg hasonló oldal csak a Steamgift és a Playblink. Mindkettőn ezresével vagy százassával jelentkeznek egy nyereményre ergó az esélyed sokkal kisebb mint itt. Ez viszont csak itt és csak nekünk szól. Addig él , amig a közönség élni hagyja.
"felelj meg az ajándékra valójában nem rászorulókat támogató feltételrendszernek" ehhez annyit tudok fűzni,részben igazad van , egy része a jelentkezőknek valóban nem szorul ajándékokra , DE nyerni mindenki szeret , másrészt ha csak olyanoknak adnánk akik rászorulnak (ami amúgy eléggé nehezen kiderithető és szubjektiv) akkor gyakorlatilag nagyon hamar elfogyna a rendelkezésünkre álló kulcs meg ajándék , mivel a rászorulók valószinüleg nem tudnának felajánlani. Másrészt ott a free lottery , meg a hagyományos sorsolás ahova nem szükséges a felajánlás. Már eddig is 200+ játék lett kisorsolva abban a formában.
"legyen steamed" Anno az egész kezdeményezés a steames topikban indult. Ha valakinek nincs steam-je , az amúgy sem járt arrafelé. Ergó aki ott volt , annak steamje is van. Másrészt ma már nagyon sok olyan dobozos játék van amelyik megköveteli a steamet,ha gamer vagy előbb-utóbb belebotlassz a steam-be , ez elkerülhetetlen

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#17) Youri válasza ceia (#15) üzenetére


Youri
veterán

Inkább a te hozzászólásod az echte ungarische :(

RTX ON

(#18) peter9228


peter9228
aktív tag

Nagyon jó ötlet! Csak kár, hogy kell hozzá minimum 10 steames játék. Én sosem veszek játékot neten, sokkal jobban szeretem, ha ott van a doboza a polcon.

(#19) Youri válasza peter9228 (#18) üzenetére


Youri
veterán

Én is így voltam vele... de semmi sem fogható egy steam sale-hez :D A dobozt preferáltam, ma már szinte csak a Blizzard címeknek vannak ilyen jogai, hogy dobozosan vegyem meg :)

Meg amúgy a dobozosak között is szép számmal vannak steamesek

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#20) bullseye válasza ceia (#15) üzenetére


bullseye
addikt

Próbálok szalonképesen fogalmazni, bár nem érdemled meg.

Ha kicsit utánaolvastál volna, tisztában lennél vele, hogy
- A Steam-es durva reklámfeltételeknek megfelel az, aki akcióban 15-20 dollárt költött az elmúlt évek során összesen, különféle programokra (esetleg 1-2 újságmellékletet bereggelt - hú, mocskos reklám...)
- nem kötelező a Steam, csak a Steames felajánlásokhoz, de van máshonnan is ajándék, elég arra pályázni.
- Minden vásárlás nélkül lehet pályázni pl. a FREE cuccokra.
- A "nem rászorulókat támogató" ELITE sorsolások egy részére 1-5 dolláros korábbi ajándék a beugró.

Valamint az igazán rászorulóknak nincs számítógépük, vagy nem alkalmas az újabb programok futtatására, és őket az állam támogatja - ennek hatékonyságáról is épp elég helyen vitáznak, itt nem kell.

De valóban meglepődtem volna, ha valaki nem hány be nyilvánosan egy telejsen pozitív és önzetlen kezdeményezéstől...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21) echterion válasza bullseye (#20) üzenetére


echterion
nagyúr

"De valóban meglepődtem volna, ha valaki nem hány be nyilvánosan egy telejsen pozitív és önzetlen kezdeményezéstől..."

Ez sajnos a mai magyar valóság. Irigység, rosszindulat, káröröm, meg a többi "szép" emberi tulajdonság... :U

**********

(#22) zedok


zedok
senior tag

Tyű ez nagyon jó! :R

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#23) bul07


bul07
nagyúr

Szép kezdeményezés
Mikkor megtaláltam ezt a játékot mondom teszek egy próbát az első héten kétszer is nyertem , hú mondom , fel is ajánlottam egy kis seb értékű játékot
Rákövetkező héten nem volt szerencsém majd utána megint nyertem kettőt , ekkor volt még a karácsonyi steam ajándékokból (ja igen karácsonyi játékban igen sok játékot osztott ki a steam így nem nagy kunszt a 10 regisztrált játék) pár darab játékom(amiket azért nem adtam a sajátjaimhoz mert sose játszottam volna velük), gyorsba fel is ajánlottam nehogy már szégyenben maradjak
Nem vagyok gazdag így erősen keresem a 70-80%-kos leárazásokat és ha tehetem veszek is hogy legyen mit felajánlani
És az én statisztikám
Nyerések száma : 8 -> össz. értéke: 97€
Felajánlva: 8 -> össz. értéke: 57€

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24) psycroptic


psycroptic
őstag

Köszönjük a lehetőséget! :R

PSNID: Tomy83PS

(#25) SenorGrande válasza ceia (#15) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Az "Echte Ungarische" hozzáállás - kapzsiság - miatt kellett a "valójában nem rászorulókat támogató feltételrendszernek" megfeleltető szabályokat hozni, mert nagyon hamar megjelentek a traderek, meg akik képesek voltak mondjuk egy duplareggel próbálkozni az 2 $-os bundle csomagból származó kulcsért. . . :W
De még így is maradt lehetőségük nyerni, benne van a cikkben.

Köszönet azoknak, akik a lebonyolításban részt vesznek bármilyen formában, a felajánlóknak, és gratulálok Bluerainbow-nak az új címéhez, kiérdemelte! :R

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.