Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szilofon


Szilofon
tag

1KG karaj mellé adhatnák ingyen a Tescoban,arra jó lenne

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

kicsit megremegett a kezem, amikor megláttam a kameramodult, mert ennyivel (meg a két simmel) több mint a mostani eldobós samsung vésztelefon ami a táskámban van für alle fälle jelleggel de beállt a zen ahogy megnyitottam a képeket. :D

(#3) Saccco válasza DeFranco (#2) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pasztell.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Kár a kameráért. Mármint egyáltalán belerakni volt kár. Akkor lehetne egy ezressel olcsóbb.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Best
kamera
evör.

Szemre amúgy ez egy 0.1MPixeles kamera lehet, amit interpolál 640x480-ra, majd rádob egy élesítő szűrőt. Egy normális VGA kamera le tudná kapni azt a táblát olvashatóan :DDD

Más: technikai baklövés. Igen, a hangszórók számára 1db rés van. Nem, nem egy hangszóró van valószínűleg (bár láttunk már Nokia C1-01-et).

Ez ugyan egy Nokia 6820, de ezen tudom demonstrálni hogy szokás csinálni. A kislukú hengeres a beszédhangszóró, mellette jobbra a téglalap alakú kráter meg a kihangosító. A legtöbb 1 réssel rendelkező telefonban így van megoldva, főleg 2000 után. Amíg nem győződtetek meg szétszedéssel, vagy robbantott ábra nézegetésével, addig nem érdemes ilyeneket kinyilatkoztatni, mert a fórumban már megint szakmaiatlanság lesz kiabálva.

(#4) moleculez: valószínűleg nem drágított rajta az semmit. Max 20Ft-ot.

[ Szerkesztve ]

(#6) Teaway


Teaway
veterán

Még nincs április elseje! :Y

Nincs itthon csokid??

(#7) bepe79


bepe79
addikt

Szép képeket lő. Főleg az a Smart-os tetszik.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#8) DeFranco válasza bepe79 (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyébként ez UFO észlelésekhez pont kiváló :D

(#9) Ferike81 válasza bepe79 (#7) üzenetére


Ferike81
senior tag

Én éveken keresztül kétségek között vergődtem, hogy vajon mivel csinálhatják a renderképeket az új telefonokról. A legtöbb gyártótól kijutott kémfotók kb ilyen minőségűek. Most már tudom, hogy ezzel fotóznak a kémek. :D Egyébként nem rossz ez, mert a személyiségi jogokkal nem kell bajlódni, úgysem lehet semmit felismerni ezeken a "festményeken". ;]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#10) Bossyy


Bossyy
tag

Ezek a képek valóban interpoláltak lehetnek (talán CIF, 320x200 méretről), a Motorola E398 asom (életem első kamerás telefonja) ennél sokkal jobb képeket lőtt és az valóban VGA volt. A vicc az, hogy mindezt 2004-ben :-)
Ez egy kukába való darab, de annyi érdekessége azért van, hogy az apró testébe integrálták a 3 (!!!) darab kártyaolvasót és a Jack aljzatot (plusz vezeték nélküli FM rádiót), amiket jellemzően a helyspórolás miatt szoktak kihagyni az ehhez képest anyahajó mérető nagy péklapátokból :-)

[ Szerkesztve ]

(#11) AliceWake válasza quailstorm (#5) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Teljesen reális, köszi, átírjuk :R

Non omnis moriar.

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Hat ez marha jo. Egy Music jelzovel illetett butafon, amelynel sem a beszed, sem a zene nem jo. Inkabb turja meg az ember a hasznalt piacot, sokkal ertelmesebbeket talal (Nokia, BB).

(#13) henrik1


henrik1
tag

szerintem a kamera tökjó, mások ilyen képekért töltik le a Prisma appot.

(#14) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Ez az a BLU amelyik a 700 millio backdooros telefon kozt van, ami kinaba jelent?

Pre-installed Backdoor On 700 Million Android Phones Sending Users' Data To China

Az Amazon mar nem is arul BLU telefonokat tobbe

Bar ez gondolom tul buta ehhez, de azert ezt nem art tudni errol a markarol..

[ Szerkesztve ]

(#15) Fred23 válasza moleculez (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Erre gondoltam én is: fölösleges bele a kamera.

Kár, hogy nem EZ lett tesztelve.

(#16) quailstorm válasza AliceWake (#11) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Fun fact, nekem a 6822-es Nokiám nagyon durva károsodás után érkezett meg, nem is ment csak a beszédhangszóró része. A Nokiákon a billentyűhang ebből jött például, attól olyan diszkrét halk. Aztán egy takarítás után megszólalt a kihangosító is azóta.

Ha véletlenül ugyanaz a hangszóró látja el mindkét feladatot, abból meg botrány lesz. C1-01-es Nokiánál a kihangosító szól menetiránynak háttal egy műanyag barlangon át a füledbe, használhatatlan. Hirtelen más megerősített baklövést nem tudok, Samsung D900i gyanús nekem még.

(#14) YASKATIR: igen, az a BLU.

(#17) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A kamera szerintem tök rendben van:
A színek élénkek és élethűek, a képzaj is rendben van, a felbontással sincs gond... Egyedül a vonalélesség az, amin javíthatnának egy kicsit az amerikai mérnökök...

Minden szavam magánvélemény!

(#18) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Vicces egy készülék. Pont arra nem jó, amire használná is valaki (telefonálni és zenét hallgatni). Persze kamera az van, csak minek. Önjelölt Monet-k előnyben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) khron78


khron78
őstag

Azok a képek.. Szebbet festek :D

(#20) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ezeket a képeket nézegetve, arra a meggyőződésre jutottam, hogy híradós kamera lehetne belőle, ugyanis nem kell pixelekkel felismerhetetlenné tenni a gyanúsítottat, ez a telefon alapból felismerhetetlenre fotóz mindent. Így adatvédelmi szempontok szerint N'1...:)

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#21) Sebhelyes válasza Szilofon (#1) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Vagy a karajban lenne egy telefonmodul...

(#22) dynamicrossh


dynamicrossh
tag

Ennyiért rablás. 2-3 ezer körül lenne értelme.

(#23) csongi


csongi
veterán

Minden elismeresem a tesztelonek, hogy idot energiat ol az ilyen termekekbe. de a totalis felesleges idopocsekolas.
Csak lassan tenyleg kezd zuhanni az oldal szinvonala.
Ezekhez boven elegndo lenne ket oldalas beszamolo, vagy had mennyen a loguthba.
Kar a sok ido es energiaert. Ennyire kotott a sponzoralo kor, hogy ilyeneket vagytok kenytelenek tesztbe betenni?

(#24) kinetone


kinetone
tag

Az amerikai cég ott tart,hogy saját csatlakozófajtát követel - "plusz egy microUSD adatkábel sem árt" -?
:DDD

(#25) Örni


Örni
senior tag

Az hogy van, hogy ezekkel a telefonokkal füles nélkül tudunk rádiót hallgatni, de a drága okosokkal meg nem?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#26) quailstorm válasza Örni (#25) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az FM rádió halott, az antenna meg helyet foglal. Amúgy nem valami komoly a vételi készsége az antenna nélküli FM-es mobiloknak. Nekem Nokia X3-00 van.

(#27) Örni válasza quailstorm (#26) üzenetére


Örni
senior tag

Azért annyira nem halott és ingyen van :) Én egy jack dugót szoktam beledugni a telóba, ha mondjuk az udvaron rádióznék kicsit :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#28) quailstorm válasza Örni (#27) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A gyártók szerint halott, mert évek óta be se építik a mobilokba. (csúcskategória)
Tartalom szempontjából is túl van már a fénykorán. Minőség dettó (MP3 streamből keverik vissza).
Mo-n egyetlen valamirevaló minőségű rádió van, az a Bartók.

(#29) Nigér


Nigér
őstag

Ha már zenére kihegyezett mobil, milyen dedikált dac van benne?
Flac, dsd stb. megyen rajta?
Vagy csak mp3 fájlokat menthetünk arra a hatalmas belső memóriára?
Ez a jobb vétel vagy pl. egy V20, V30? :R

;]

(#30) janeszgol válasza dynamicrossh (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

2-3 ezer? Hehh, a fene se adna ennyit ezért a sz*rért. :)

Örni, van olyan okos, amiben a rádióhoz nem kell vezeték. Alcatel Pop C1, C2, C3, Voda Smart Mini 4.

[ Szerkesztve ]

(#31) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az 1000 éves Siemens telefonjaim a hozzájuk csatlakoztatott külső vga kamerával sokkal jobb képeket készítenek. Azzal még angliai kirándulást is végigfényképeztem 2004-ben...
Ennek a kamerának aztán tényleg semmi, de semmi értelme. Max arra jó, h 1 dollárral megdrágítsa a telefont.... ami egyébként még annyit sem ér.
Nagy szar az egész. Köszönjük az értékes tesztet. :)

(#32) ispi


ispi
tag

Fúú, ez nagyon uborkaszezon...

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#33) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

A cikk olvastán könny szökött a szemembe, mert ez hasonlít valamelyest az egyik kedvenc telefonomra, bár az valamivel azért többet tudott, mint ez Blu.

Csakhogy az általam említett régi kedvenc (Samsung X820) már több, mint 11 éve került forgalomba, hogy ma miért kell egy olyasmi tudású telefont forgalomba hozni, az eléggé érthetetlen :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#34) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Azt hittem hirtelen ,hogy véletlen festményeket töltöttek fel fotók helyett. Oh wait..

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#35) pet007


pet007
aktív tag

Senki mast nem zavar, hogy az oldalara raktak a jack csatit? Mp3 lejatszo helyett meg talan oke is lenne, de hogy a rakba teszed ezt zsebre, ha esetleg menet kozben hallgatnal valamit?

(#36) pomorski válasza dynamicrossh (#22) üzenetére


pomorski
őstag

ja!

(#37) csongi válasza pet007 (#35) üzenetére


csongi
veterán

Szerintem senkit nem zavar :D, aki ilyet vesz annak mindegy. Ha a kijelző közepén lenne az sem lenne érdekes, értelmes ember nem vesz ilyet :D :D

(#38) jUUh


jUUh
addikt

Azok a képek.. Wow, szebbet festek szerintem. :DD

Samsung Galaxy S23+

(#39) janeszgol válasza pet007 (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem a mérnökök nem terveztek azzal, hogy valaki is megveszi ezt a Shit Editiont. Így kiélték kreatív hajlamaikat. Ha meg mégis, az első használat után úgy is eldobják, úgy meg mindegy, hol a jack.

[ Szerkesztve ]

(#40) E.Kaufmann válasza janeszgol (#39) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mérnökök? A marketinges kért szencsenből piszi ócsót öccázé, BLU felirattal.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#41) .Szaki. válasza pet007 (#35) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ennél nagyobb debilség nem is létezik. A SE K550i-men és az LG KP500-omon is oldalt volt a töltőcsatlakozó. (Akkoriban nem volt jack a telefonokon, vagy fülhallgató volt az egyik fele és a bumszli csatlakozó a másikon, vagy pedig jack bemenet volt a kábel másik végén.) A jó dolog az volt benne, hogy akárhányszor tetted zsebre, a csatlakozó kijött a helyéről. Ez a Sonynál még nem is volt akkora gond, mert annak volt annyi esze, hogy ha megszakadt a kapcsolat, akkor automatikusan megállította a zenét. Na az utód LG már nem volt ennyire okos, kicsit sem volt kellemetlen, amikor a buszon zsebre tettem a telefont, kicsúszott a csatlakozó és a buszon nekiállt ordítani a zene a kiváló hangszóróján..

[ Szerkesztve ]

(#42) quailstorm válasza .Szaki. (#41) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Meg a K550-nek L alakban jött ki a kábele, bár én se voltam oda az oldalsó csatlakozóért...

(#43) .Szaki. válasza quailstorm (#42) üzenetére


.Szaki.
addikt

:K

(#44) simonzé


simonzé
addikt

Ez a telefon nem tud sokat, cserébe viszont keveset.

I don't fit in. I fit out.

(#45) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"van faék egyszerűségű stopper, a Bluetooth-t is itt tudjuk aktiválni, valamint a zseblámát ki- és be kapcsolni."

Az milyen? :))

--------------------------------

A kamera "fotói" elképesztőek, talán sosem láttam ennyire tragikusan gyenge képeket tesztmobilnál! :D

[ Szerkesztve ]

(#46) Mr.Silkó válasza Ferike81 (#9) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:C

(#47) AliceWake válasza Mr.Silkó (#45) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:C A zsebláma pont ilyen, csak cuki zsebméretű ;]

A kamera tényleg díjnyertes, a lámát meg javítottam :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#48) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Haha. Nem bug, hanem feature. Akvarell telefon. Igazából jó képeket csinál, csak van benne egy PS szűrő, kötelező módon beépítve.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#49) J3LLyF!sH


J3LLyF!sH
tag

Kell egy ilyen! Festményeket ennél egyszerűbben nem lehet készíteni! :DDD

Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.