Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Ízléses termékek. Kár, hogy PC-m van, így nem nekem készültek. :)

(#2) PpenoO


PpenoO
őstag

A bibi csak az, hogy a Mac OS nem tud mit kezdeni egy kódolt (másolásvédett) blu-ray filmmel.

Idézem a farmergatyást:"BluRay is a bag of hurt... The licensing of the technology is so complex that we’re just waiting until things settle down and waiting until BluRay really takes off in the marketplace before we burden our customers with the cost of the licensing and the drives." -> Magyarul még nem tud Jobs bácsi akkorát rántani blu-ray-en, mint ahogy azt megszokta...

Ez a marketing duma:"Whether you're at the office or on the road with your computer, you can play and burn both Blu-ray and DVDs with the Blu-ray Super Multi Drive. It's perfect when you want to watch a Blu-ray and DVD movie, install software, create backup discs, and more."

Persze lehet nyomatni parallels-el winxp-t vagy Vistát és úgy megnézni egy filmet...dehát az milyen ciki már...

Ezt érdemes lett volna megemlíteni. Bár lehet a cikkíró nagy anti-apple-ös, alig várja, hogy egy két Homár Pista nyivákoljon, miért nem tud filmet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#3) #72042496 válasza PpenoO (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tehát aki ezt egy Mac mellé veszi, az sikeres ember nem lehet? Érdekes az, amit írsz, ez mikori forrás? Nem változott azóta a helyzet? Nincs hozzá valami külsős lejátszó, vagy javítócsomag, ami változtat a dolgon?

Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem, de nem értek a Mac-hez. Ettől függetlenül nehezen hiszem, hogy nem boldogulna egy BlueRay filmmel... ha mégis így van, az bizony gáz.

[ Szerkesztve ]

(#4) PpenoO válasza #72042496 (#3) üzenetére


PpenoO
őstag

(#5) Thrawn


Thrawn
félisten

Éljen a Boot Camp és a Windows! :D
Sebaj, a következő 'nagymacska' talán már megbirkózik a Blu-ray filmekkel :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6) glutamin


glutamin
őstag

Dizájnból jeles.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#7) #72042496 válasza PpenoO (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ajjaj, így már más, köszi a linket!
Az előzőben a BlueRay az Blu-ray akart lenni, csak nem figyeltem, mikor írtam a nevét.

(#8) waverider válasza glutamin (#6) üzenetére


waverider
senior tag

csatlakozom.

mellesleg én vagyok figyelmetlen vagy valóban hiányzik a cikkből, hogy a BDR-2 verzió hányszorosan pörköl?

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#9) Abu85 válasza waverider (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sajna 0 infót közölt erről a gyártó, de gondolom 1x.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) 1010


1010
őstag

hianypotlo megoldas
csak az ara magas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.