Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) julius666


julius666
addikt

Na ilyen semmitmondó trailert is ritkán lát az ember, erős a gyanúm hogy kamu, pláne hogy eddig semmit sem tudtunk róla és 2011 nyarán szeretne kijönni. :U

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

most mih?:U...ez ...ez..aha. értem. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) wikings2


wikings2
őstag

én nem értem.
A játékot mai napig imádom főleg az első részét, és akkor most ez lesz a 3? vagy most tényleg nem értem.
"oldalnézetes" mi? x) azt hogy kell elképzelni?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4) Perry-sama válasza wikings2 (#3) üzenetére


Perry-sama
tag

"A BloodRayne: Betrayal egy oldalnézetes, koop lehetőséget tartalmazó akciójáték lesz XBLA-ra és PSN-re."

Tehát nem PC-re jön ki, és az oldalnézet az a 2d, vagyis oldalról látod a játékot, mint anno a játéktermi gépeken :)

Asus P7P55D | core i7 860 @2.8GHz | CM Hyper TX3 Fan | Asus R9 280X 3Gb | Corsair 4*2 GB DDR3/1600 | WD 1 TB S-ATA + WD 160 GB ATA + Samsung 500 GB S-ATA | Asus DRW-1810 | Chieftech 550 W

(#5) Silenzio válasza wikings2 (#3) üzenetére


Silenzio
addikt

Hallod, te se lehetsz túl régi motoros...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.