Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Már 40 alatt van a rekord, lesz még kevesebb is :)

/s

(#2) ldave


ldave
félisten

Amúgy egy rendes első végigjátszás 30-40 óra között van, szóval nem kell aggódni, mielőtt...

A Slime draws near! Command?

(#3) haddent válasza ldave (#2) üzenetére


haddent
addikt

44 óra alatt 2x vittem végig (normal - new game+) rendesen csalás nélkül. Ebből kb. ~35 lehetett az első, normal. A new game+ nagyon egyszerű és gyorsan végig lehet vinni. Nincs benne semmi extra, már nem nézegeted a régi, ugyanolyan itemeket csak futsz és ölöd a bossokat sorra.

Ez egyébként szvsz. nem méltó a speedrun címre, mert elején duplikál/csal az "xp" -vel.. Ez így semmi, csalás. A kerítés átugrás viszont ügyes és ötletes bárki is találta meg :R

(#4) wjbhbdux válasza haddent (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez az úgynevezett any% kategóra, ami annyit tesz hogy bármilyen ingame kivitelezhető módszerrel eljutni a játék végi stáblistáig. Ez a speedrunok közt a legelfogadottabb kategória.
Ha jön patch a hibára akkor akik versengenek a top időkért majd megvitatják, hogy kívánják-e használni, ha több órás veszteséget jelent akkor valószínüleg nem fogják elvenni a speedrunból a speedet :).

Ezeknél a Souls játékoknál szerintem szórakoztatóbb az All Bosses kategória, ami során mint a neve is mutatja minden bossnak meg kell halnia, itt idővel nagyon jó kis utakat fognak felfedezni. Ez az arc nyomatja nagyon most, lassan 2.5 óra alá jut: http://www.twitch.tv/elajjaz

Ha van valami botrányos méretű bug a játékban mint mondjuk ez a dupe lehetőség, akkor szokott lenni olyan kategória is, ahol ezt nem használják, pl Portalnál van olyan hogy lehet a portalokat a pályán kívülre is helyezni, és az 4 perccel gyorsabb mint a pályán belül maradós speedrun, ott mindkét kategória népszerű mert viszonylag gyorsak.

/s

(#5) Plazmacucci válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

mekkora gyökér egy játék ahol minden ellenség mellett el lehet futni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) PitbullStyle válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


PitbullStyle
tag

Tegnap 4 másodperccel 2 óra alá jutott (ingame idő szerint). Én is az all bossest értékelem, abban van kihívás.

With bones and spells I come!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.