Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

"A Bloodborne csak PlayStation 4-re jelent meg."
Kár. Jó kis játéknak néz ki.

blabla

(#2) gianni85


gianni85
veterán

A részletesebb statikus környezet-et és nagyobb felbontást leszámítva mi változott még a Dark Souls-hoz képest így a generációváltással? Ahogy a videókat néztem ez is ugyanolyan bénácska, motorhoz nagyon nem nyúltak, ugye?
PS: Nem szeretem a From játékokat, lehetne PC, WiiU, X1 exkluzív is. Mielőtt szó érné a ház elejét, hogy PS4 ex-ről rosszat mondok :)

(#3) #08052480 válasza gianni85 (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mivel a jelenlegi generaciovaltas jelenleg az erosebb hardveren kivul nem sok mast jelent, nem biztos, hogy azzal kellene fuggvenybe allitani az innovaciot. Inkabb ugy kerdeznem: mint a frencsajz negyedik resze, mi ujdonsagot hoz? Az eddig latottak alapjan nem sokat, na persze nem hiszem, hogy ilyesmire barki is szamitott vagy igazabol elvart volna.

(#4) ldave válasza gianni85 (#2) üzenetére


ldave
félisten

Videók alapján a játékmenet egyensúlya egészen más a pajzs eltörlése miatt, a Souls játékokban a védekezés és a támadás egyensúlya volt fontos (legalábbis amíg tanulta az ember a játékot), itt pedig inkább a támadáson van a hangsúly. Ez egész más játékélményt ad.

A Slime draws near! Command?

(#5) gianni85


gianni85
veterán

Mindenesetre nekem a Deep Down inkább tűnik egy nextgen Souls játéknak, mint ez.

(#6) mlinus válasza gianni85 (#2) üzenetére


mlinus
őstag

mit vársz a fromtól? nem erősségük a programozás.. dark souls blight town 10 fpsel végig konzolon..
még csodálkoztam is hogy mennyire stabilan tartja a 30 fpst a bloodborne.

[ Szerkesztve ]

(#7) szarvasbogár válasza mlinus (#6) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Tökéletes példa, hogy semmit nem számítanak ezek az fps számok amikkel mindíg jön valaki.. A hangulatból nem von le és az a lényeg! Ps3 mon nyomtam mind3 részt feledhetetlen volt! Ez is az lesz;)

(#8) #08052480 válasza szarvasbogár (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nem, arra tokeletes pelda, hogy ha betalal a jatekmenet a technikai hianyossagokat hajlamosabbak elnezni az emberek. Ez egyaltalan nem valtoztat a tenyen, hogy pl a konzolos Blightown a jatszhatatlansag hatarat surolta es a kitartas meg a turelem mellett egy adag szerencse is kellett hozza. Nemcsak idegesito, de kimondottan hangulatrombolo mikor 10-15 fps mellett kell hadonasznod.

(#9) szarvasbogár válasza #08052480 (#8) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Nekem alig tűnt fel ebből a 15 fps ből valami sőt szinte észre sem vettem. Már annyira nem emlékszem persze nyilván feltűnt helyenként. De hogy zavart? Egyáltalán nem:) jó nehéz rész volt nem volt időm két halál között ilyen apróságokkal foglalkozni...:) látszik, hogy én főként retrózok és nem a játékok technikai oldalát nézem/veszem észre:)

[ Szerkesztve ]

(#10) davidsone válasza szarvasbogár (#9) üzenetére


davidsone
addikt

:Y 15 FPS konkrétan nokedli szaggatás, lehet be voltál tépve nem? ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#11) szarvasbogár válasza davidsone (#10) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az mondjuk könnyen lehet:DDD tudom, hogy kreténül hangzik de engem nem zavart sőt alig találkoztam vele . Ami már igen az az onimusha2 (ps2) az tényleg darált a nagyobb efekteknél. De ez nekem csak jó mert ezeken az fps sztorikon sosem kattogok mert nem tűnik fel annyira, hogy zavarjon..;)

[ Szerkesztve ]

(#12) davidsone válasza szarvasbogár (#11) üzenetére


davidsone
addikt

Tudtam én :DDD Onimusha az de rég volt PC-n is alázott

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#13) janos68


janos68
aktív tag

Valami fenomenális ez a játék. Tegnap éjfélkor még alig tudtam abbahagyni, annyira beszippantott az egész világ. Az ötödik boss-t nyomtam le, és most már tudok rúnákat is raknom a fegyverekbe. Ímádom a Soul's-okat, de a második rész után már kicsit elegem lett az egészből, és igazából a BB-től sem vártam sokat.
Erre megkapom az utóbbi évek messze legjobb anyagát. Beszarás az a horror hangulat amit a program produkál, állandó feszültségbe tartva. A fűben lapuló és rámrontó benga varjú ugatásától? még tizedjére is a frász jön rám. A harc a lehető legjobb lett azzal hogy elhagyták a pajzsot. Eleinte káromkodtam, mert nem állt kézre, de most már olyan kombókat nyomok szegény ellenfeleken, ami még engem is meglep.
Borzasztóan beteg szörnyek, a boss-okról már nem is beszélve, amik eddig messze a legjobbak a "sorozatban".
Brutális nagy a város és környéke, és tele van rövidítésekkel, rejtett utakkal, és ha egyet megtalálok ezekből, örömömben majdnem táncot lejtek, mint egy hülyegyerek. Ahogy kinéz a játék, az megérne egy misét. Lenyűgöző. Tudom, kicsit sok már a tömjénezés, de mit tegyek, ha ilyen érzelmeket hoz ki belőlem?
Sajnos a töltési idő, az nagyon gáz, és a néha leeső képfrissítésért is ejnye-bejnye a From-nak, de ez tőlük már csak a szokásos. Szóval, aki teheti és fogékony erre a stílusra az rohanjon megvenni. Nem fog csalódni.

(#14) #08052480 válasza szarvasbogár (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

Az rendben van, hogy te nem veszed eszre, de az meg nem jelenti azt (es tavolrol sem bizonyitja), hogy nincs ra szukseg - szerencsere a tobbseg ennel azert igenyesebb.

(#15) WongFeiHong válasza janos68 (#13) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ha javítja patch a hosszú loadingokat, akkor lehet benevezek rá, de jelenleg egy ilyen játéknál ez rendkívül frusztráló dolog tud lenni. Erre figyelhettek volna.

(#16) PandaMonium válasza WongFeiHong (#15) üzenetére


PandaMonium
őstag

Egyáltalán nem olyan vészes mint ahogy sokan előadják. Persze, ha meghalsz vagy új régióba teleportálsz akkor sokat tölt, de azt elfelejtik megemlíteni, hogy ha már feléledtél az egész map bejárható töltés nélkül, vagy pl. ha csak a Hunter's Dreambe teleportálsz vissza akkor 5-10 másodperc hosszú a betöltés. Sőt, már beígérték a javítást a halálok utáni hosszú újratöltésre, szóval 1-2 hét és tuti csökkenni fognak az amúgy sem vészes betöltési idők.

Mindenesetre én azt mondom, hogy ha valakinek van PS4-e akkor vétek kihagyni mert a legjobb exkluzív idáig. :K

What I cannot create, I do not understand

(#17) WongFeiHong válasza PandaMonium (#16) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Kifejezetten érdekel engem is, csak ismerve magamat piszok béna vagyok az ilyen cuccokhoz. Őszülés garantált :)

(#18) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

A bloodborne-nak hosszú a töltési ideje?!
Próbáltátok már a Unity-t ps4-en? BB fele annyit tölt mint az.

(#19) szarvasbogár válasza #08052480 (#14) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Észre veszem de közel sem zavar annyira mint másokat:) na igen a többség.. A többség cod-on és társain szocializálódott és már a világot is fps ben mérik.. De nincs ezzel semmi gond ez a trend. szerencsére engem nem érint. béke

(#20) mlinus válasza Nagytoll (#18) üzenetére


mlinus
őstag

Hát, én játszottam Unity-t PS4-en de nem emlékszem hogy akármennyit töltött is volna halál után... ráadásul az egy AC. Ha 10x meghalsz egy végigjátszás alatt már sokat mondtam. A Bloodborne-ban 10x halsz meg az első városrészen. És minden egyes halál után 15-50 másodperces töltögetés elég frusztráló..

(#21) gianni85 válasza PandaMonium (#16) üzenetére


gianni85
veterán

Még mindig egy rétegjáték. Ha most lenne nálam PS4, akkor az Ordert tuti végignyomnám, de ez felejtős. Inkább bepótolnám az Order mellett kihagyott egyetlen ex címet, a Knack-et :)

(#22) PandaMonium válasza gianni85 (#21) üzenetére


PandaMonium
őstag

A Knack meg az Order nem is hasonlítható a Bloodborne-hoz. Az meg, hogy rétegjáték szerintem nem igaz, az akció RPG genre nagyon elterjedt, ráadásul ez azért valamelyest könnyebb mint a Souls széria tagjai. Amíg nem próbáltad szerintem ne ítélkezz. :N

What I cannot create, I do not understand

(#23) MageRG válasza szarvasbogár (#19) üzenetére


MageRG
addikt

Egy olyan játékban ahol a miliszekundumra pontos "gun-parry" a játékmenet szerves része, azon vitatkozni hogy zavaró-e az FPS drop - hülyeség.
Szvsz. ezt sokkal jobb indok PS4-et venni mint az Order 1886.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#24) janos68 válasza WongFeiHong (#15) üzenetére


janos68
aktív tag

Mondjuk ha nem halsz meg, akkor a hosszú töltést nem is fogod érzékelni. :)
Egy kicsit jobb lett volna a helyzet ha, csak úgy mint a többi Soul's játékban, a töltés közben hasznos tippeket, tanécsokat, tárgyakat nézhetnénk, nem pedig egy baszott puritán Bloodborne feliratot.

(#25) gianni85 válasza PandaMonium (#22) üzenetére


gianni85
veterán

Ugyanaz mint a Souls játékok. Kétféle játékos létezik. Aki imádja a Souls játékokat, és aki utálja. Én bevallom utóbbi tábort erősítem

(#26) janos68 válasza PandaMonium (#22) üzenetére


janos68
aktív tag

Könnyebb? Végül is ez relatív. Az elején, amíg meg nem szoktam az új irányítást, legalább annyiszor elpatkoltam, mint a DeS-ben. Most már jobb a helyzet, de ha véletlenül olyan helyre tévedek, ami a fejlettségi szintemet figyelembe véve nem igazán illdomos, akkor két pofonnal, még egy haldokló mókus is legyaláz.

(#27) janos68 válasza gianni85 (#25) üzenetére


janos68
aktív tag

Ezt tényleg nagyon sajnálom. Mondjuk én meg a hatalmas "blockbuster"-rekkel, Assassin, Battlefield, Cod, GTA vagyok ugyanígy, a hátam közepére sem kívánom azokat.

(#28) WongFeiHong válasza janos68 (#24) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

De az a baj, hogy én fix hogy többször halok mint más, tehát nekem jó sok töltés lenne :)

(#29) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Nem csak a PS4 legjobb játéka. ;)

(#30) arc82


arc82
tag

Nagyon nehéz lett de a grafika valami eszméletlen egyedi és szép.

Üdv

(#31) Drp81


Drp81
aktív tag

Nagyon szeretnék vele játszani, de már az első szörny, a farkas is kitol velem... :( hogyan lehet kinyirni??

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#32) sp8787 válasza Drp81 (#31) üzenetére


sp8787
addikt

Egyik verzio az ,hogy trollkodsz de tegyuk fel ,hogy nem.
Az elso farkas valojaban azert van ott ,hogy kitoljon veled azaz kinyirjon es atkerulj a Hunters Dream-be.
Ott felveszed azt a fegyvert amelyik szimpatikus ,mondjuk en a Saw Cleaver-t ajanlanam. Ezutan visszamegy es te tolsz ki vele. Ha igy sem sikerul akkor sztem keress masik jatekot.

(#33) sp8787 válasza Drp81 (#31) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk jo ,hogy felBumpoltad, ezt a tesztet meg sose olvastam de nem is tudtam vegigolvasni.

Mekkora gagyi mar ez a teszt??!!! Jeeez

"később kezdődő New Game+ viszont bődületesen nehéz lett."
Mi van!!!??? A NG+ osszehasonlithatatlanul konnyebb mint a NG ahogy ez az osszes Souls jateknal igy van amivel jatszottam.

(#34) Drp81 válasza sp8787 (#33) üzenetére


Drp81
aktív tag

Szia! Nem trollkodom. Tegnap vettem meg a játékot. Sosem játszottam egy DS-sel sem.

Voltam is a Hunter's Dream-ben, választottam fegyvert. De utána is puszta kézzel üti a farkast, nem veszi elő a fegyvert. Már mindent nyomtam...

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#35) sp8787 válasza Drp81 (#34) üzenetére


sp8787
addikt

Ok
Gyors google How to Equip Weapons in Bloodborne
How to Equip Weapons in Bloodborne

Roviden
Options gomb > Az inventiry etc alatt levo 4 helyre tudsz rakni.
Az elso 2 hely a melee fegyver a masodik 2 a mondjuk ugy tavolsagi.
Tehat pl. ahogy a kepen is berakod az elsore pl. az Axe-t a harmadikra a Hunter Pistol-t.
A Dpad jobb-bal tudod valtogatni a jobb es a balkezes fegyvert.

BB Controls

Alabb a Ruhakat tudod valtani. Legalul a hasznalni kivant targyakat.

Van egyebkent BB topic >
Bloodborne

[ Szerkesztve ]

(#36) Drp81 válasza sp8787 (#35) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nagyon köszönöm az infókat! :)
A topikról nem tudtam, mert még új vagyok a témában :D
Üdv.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.