Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silεncε


Silεncε
őstag

Vajon a Sunset 2 már multiplatform lesz (ha lesz) vagy marad exkluzív? Nem hiszem, hogy az Insomniac egyszerre dolgozna két platform exkluzívján :D

(#2) #80123904


#80123904
törölt tag

50 órát játszottam a sunsettel, ha hozzák a hangulatot és az ökörséget, mint az elsőben is, akkor nagyon fogok örülni neki.

(#3) gabber01


gabber01
addikt

100EUR??? :Y Normálisak ezek? :W

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#4) oriic válasza gabber01 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak odaírtak egy árat, ez nem jelent semmit.

Live-Die-Respawn

(#5) Wesder válasza gabber01 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

A Deluxe az egyből is csak 60€.
Ezek nem a vègleges árak, csak random.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) acura


acura
tag

Hát, ha a Bloodborne 2 valóban jön, akkor mondhatni olyannyira megtelt a ps4es várós játékaim listája, hogy a következő 1 évre nem is kell más csak elég szabadidő. :))

(#7) XuChi válasza #80123904 (#2) üzenetére


XuChi
addikt

Nah nálam meg pont az ökörködés miatt ment a levesbe 1 óra után. Komolytalan, baromkodás, nem több. Ovodás körítés, gagyi ellenfelek, gagyi játékmenet. Ha a második is 5-10 éves korosztályra lesz becélozva, akkor kuka az is.

(#8) #80123904 válasza XuChi (#7) üzenetére


#80123904
törölt tag

pff...

(#9) p3l9uph válasza XuChi (#7) üzenetére


p3l9uph
tag

+1

Borzalmas egy jatek volt...de van akinek tetszett,annak jo jatekot a 2.reszhez is.nalam tuti kimarad.

(#10) Def26


Def26
félisten

sunset, persze. abból kell ám a második rész. Ryse 2 kéne inkább...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Volt már ilyen ezelőtt is hogy egy webshop kirak valamit ami még be sincs jelentve.
A kérdésem az hogy ezek végül egytől egyig be lettek jelentve és megjelentek?
Csak mert ez a bb2 nekem még így sem hihető, főleg annak fényében hogy még az e3 előtt mondta a from hogy; nem, nem csinálunk bb2-t.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) sp8787 válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem nem mondtak ilyet. Egyedeul azt nyiltakoztak ,hogy 3 projekten dolgoznak amibol 2 mar kiderult ,hogy mi. A 3ikrol senki nem tudja mi az.

(#13) Kvelstadt válasza sp8787 (#12) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én továbbra is azt mondom ne legyen 2.rész.
De szerintem ez marad egy exklúzív From cím mint a demons souls és ennyi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14) sp8787 válasza Kvelstadt (#13) üzenetére


sp8787
addikt

Ebben egyetertunk teljesen, sztem se legyen.

(#15) Kvelstadt válasza sp8787 (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Te mit mondasz miért ne?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Majd, ha lesz hivatalos bejelentés akkor ok.

Nekem jöhetne a Bb2 :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) nemlehet válasza Kvelstadt (#15) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem meg legyen. Rengeteg helyen lehetne csiszolni a BB-n és bár a DS2 nem sikerült kiemelkedően, az nem is a Miyazaki "gyermeke", az ő eredeti koncepcióját teljesen elvetették. Ennek ellenére az is egy jó játék, csak story és világ szintjén nem hozza az előd szintjét. A DS3-ra viszont nem lehet panasz, szerintem talán a legjobb modern kori folytatás ami valaha megjelent (csak azért emelem ezt ki, mert a nintendo korszakban gyakori volt, hogy a folytatások jók vagy még jobbak is mint az eredeti). Ezek alapján én úgy látom megvan a potenciál a Fromsoft portáján.

Ha ugyan úgy Miyazaki irányítása alatt csinálja az eredeti csapat rengeteg lehetőség van ebben a Lovecraft-i világban. Lehet spin-off, lehet folytatás, lehet előzmény... Rengeteg módon le lehet tenni egy második részt, hogy az méltó legyen.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#18) sp8787 válasza Kvelstadt (#15) üzenetére


sp8787
addikt

Mert azt szeretnem ,hogy ilyen egyszeri es megismetelhetetlen legyen. :D

Raadasul szerintem az is, nem kicsit tartok tole milyen marhasagokkal rontanak el.

Egyebkent sokak reszerol abszolut nem ertem ezt a nagy ahitozast a BB2 irant. Hany buildet csinaltak ezek az emberkek? Hany fajta BL-en jatszottak vegig egyaltalana a jatekot? Mennyit kalandoztak egyaltalan az FRC-kben? Tudjak egyaltalan ,hogy hogyank kell Abyssal gemeket farmolni? ...etc.

Nem ertem miert kell vagyakozni egy olyan jateknak a masodik reszere aminek az elso reszet se maxoltak ki vagy azt se tudjak az hogyan kell.

(#19) sp8787 válasza nemlehet (#17) üzenetére


sp8787
addikt

En most jarok lassan a DS2 vege fele. Az elejen kb. a hatam kozepere kivantam a DSR meg a DS3 utan. Mostanara ezt elegge atalakult, elfogadtam ,hogy ez ilyen es kesz. Vannak olyanok akik a DS2-t tartjak a legjobbnak. Nalam ez egyertelmuen nem igy van de sok okbol meg tudom erteni azokatt akik igy gondoljak/erzik. Sot barmelyik reszre mondana ezt vki azt el tudom fogadni.

(#20) Kvelstadt válasza sp8787 (#18) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ugyan ez miatt akarom én is hogy egy részes maradjon! :D

Azzal is egyet értek. Hiába tudnak a from-os srácok, valahogy nem tudom epképzelbi hogy ne legyen erőltetett a 2.rész.

Nemlehet
Valahol értelek téged is de akkor is azt mondom mint a nickneved. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21) Silεncε válasza sp8787 (#18) üzenetére


Silεncε
őstag

Mondjuk azt nem értem hogy függ össze az, hogy az első játékot kimaxolta-e valaki és várja a másodikat. Engem pl még talán egy játék se tudott annyira lekötni, hogy minden apróságot megcsináljak benne, inkább a sztorira voltam kíváncsi, ezért mentem a kövi részre (más kérdés, hogy mostanában sztori alapú singleplayerrel egyátalán nem játszottam, de most nem ez a lényeg)

(#22) sp8787 válasza Silεncε (#21) üzenetére


sp8787
addikt

En nem a sima "varom a masodik reszt" esetrol beszeltem. Gondolom igy ertheto.

(#23) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#20) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

+ a BB-t eléggé lezárták azokkal a befejezésekkel. Furi játékként csak magában teljesen jó volt az. Ha meg van egy ütemtervük, és arra építenek, akkor megnézed DeS - CS1-2-3, majd BB. és most jön a Sekiro. Na az egy olyan világ/univerzum (nem beszélve arról, hogy multiplatform) amiről le lehet majd megint 3 részt húzni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#24) GodGamer5 válasza Def26 (#10) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Legjobb játék volt one-ra, grafikailag még most is ultra.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#25) p3l9uph válasza GodGamer5 (#24) üzenetére


p3l9uph
tag

A legjobb jatek kifejezes azert eros tulzas de a grafika az pazar.

(#26) XuChi válasza GodGamer5 (#24) üzenetére


XuChi
addikt

:D Akkor Te még nem játszottál túl sok jó játékkal ha a Sunset-ről ezt írod :DD

Grafikailag ultra ? Annak volt grafikája ? :))

[ Szerkesztve ]

(#27) Kvelstadt válasza XuChi (#26) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem a Ryse-ra írta ezt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28) Scholes9 válasza XuChi (#26) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Rysra írta nyilván.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29) XuChi válasza Scholes9 (#28) üzenetére


XuChi
addikt

+#27:

Igazatok van, félre értettem :R

A Ryse mai napig az egyik kedvencem. PC-n játszottam, ultra beállítással, és az államat kerestem a pincében :))

(#30) Scholes9 válasza XuChi (#29) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is szeretem, az első játék volt, amit a frissen vásárolt GTX 970-nel vittem végig, max grafikán, brutál jól nézett ki valóban :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.