Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Olvastam régebben nekem bejött. :K

Aztán jött a Da Vinci-kód, majd az Angyalok és démonok. Nagyon jó könyvek. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Иван


Иван
őstag

Gondolom olyasmi mint a da vinci kód meg az anygalok és démonok. Hát irodalmilag értéket nem képviselnek, de nyáron a strandon olvasgatni őket pont jó. Kikapcsolódásnak szerintem teljesen oké könyvek. Olyanok mint filmben a legtöbb Hollywoodi alkotás.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) blokad válasza Иван (#2) üzenetére


blokad
senior tag

Tetszett, de olyan, mint egy tipikus B-kat film, ahol az elején tudod mi lesz a vége. Alapvetően nem rossz, de nem is az a tipikus kiváló könyv, wow hatással. Meg a fordítás, a színes bőrű igazgató falfehér pl.

(#4) Иван válasza blokad (#3) üzenetére


Иван
őstag

Hát a klisékre épülő mű. A kikapcsolódásnak ez a lényege, hogy beülsz egy moziba és el is várod, hogy megmentse a főhős a világot, a rossz fiú megkapja a büntit a jófiú meg a lányt. Nincs ezzel semmi baj. Nincs benne mondanivaló, nem is kell hogy keresd.

Bevallom, én azért néha napján megnézek egy-egy ilyen filmet és sokszor jól is esik. Csak szimplán nem kell figyelnem a sok kisebb-nagyobb hibákra.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) blokad válasza Иван (#4) üzenetére


blokad
senior tag

Nincs hát, nincs ezzel baj, csak egy könyvtől azért mégis csak mást vársz, mint egy filmtől. Kicsit olyan, mint egy kiszínezett forgatókönyv.

(#6) Иван válasza blokad (#5) üzenetére


Иван
őstag

Mert az. Gondolom reméli, hogy lesz belőle film :)

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Olvass Balzacot vagy Bulgakovot.

(#8) proci985


proci985
MODERÁTOR

elolvastam a kedvcsinálót. az alapján az vagy nagyon hatásvadász, vagy Dan Brown továbbra is olvasmányos író, akinek a matematikához/informatikához lövése sincs. a Da Vinci kód és Az angyalok és démonok rácsodálkozásai alapján én az utóbbira tippelek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.