Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Részvét! :( ;] :P

Mentalita'

(#2) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sok sikert, testvérem is gazdinfót végzett.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

:DDD Megszívtad

Nem tudom, most milyen a PSZF-en a színvonal, de ha olyan a terhelés, mint amikor én végeztem, vért fogsz pisilni :))

Gólyatáborba menj el, ismerkedj, tartsatok össze. Nézd meg, hogy ki húz, ahhoz csapódj, tanuljatok együtt. Kollégista leszel? Kértél kolit? Felsőbb évesekkel beszélgess, kérj tanácsot sokat, hogy melyik tárgy milyen, melyik tanárt érdemes választani ha lehet, kinek mik a rigolyái, hogy lehet átcsúszni.

Megtanulsz lopni csalni hazudni, azt garantálom :)

szerk: Zuglógyöngyében lehet még össze is futunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#4) Иван


Иван
őstag

Okcső.

Csak mert EczkE még nem talált ide.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) DeFranco válasza Иван (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

EcskE nem a banját tölti éppen? ;]

(#6) Иван válasza DeFranco (#5) üzenetére


Иван
őstag

Nem csak figyelmeztetve lett? De neked legyen igazad ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) blokad válasza DeFranco (#3) üzenetére


blokad
senior tag

Remélem jól kerülök ki a szívásból majd :D

Gólyatáborba mindenképpen megyek, remélem jó lesz és hasznos is, nem csak a májkárosítás szempontjából… :)
Nem leszek kolis, felsőbbéveseket meg majd nyaggatjuk :D

A találkozó meg nincs ellenemre :)

Köszönöm

(#8) DeFranco válasza blokad (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Májkárosítás lesz. Bulizz, engedd el magad, mert ez az utolsó felhőtlen gyerekkori nyarad. Hozd ki belőle amit lehet. Ésszel persze, de ne fogd vissza magad.

(#9) blokad válasza DeFranco (#8) üzenetére


blokad
senior tag

Még rímelt is, de remélem tényleg jó lesz, eddig ez a legjobb mind közül, remélem a befejezés is legalább ilyen lesz

(#10) DeFranco válasza blokad (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hol lesz a gólyatábor? Lehet már tudni? Hány embert vettek fel az évfolyamra (összes szak nappali bsc)?

(#11) Иван válasza DeFranco (#8) üzenetére


Иван
őstag

Ahogy az egyik osztálytársam mondta: "én csak májra gyúrok. Ha azt mondják, feszíts be, én a májamat feszítem alapból." :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) blokad válasza DeFranco (#10) üzenetére


blokad
senior tag

"Helyszín: TITKOS"

hogy hány embert vettek fel, most kapásból fogalmam sincs…

(#13) Иван válasza blokad (#12) üzenetére


Иван
őstag

Nekünk is titkos... Remélem felmegyek Pestre majd visszajövök ide. Akkor valakit megütök. :(((

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) blokad válasza Иван (#13) üzenetére


blokad
senior tag

Nekünk azt mondták a HÖKösök, hogy figyelik ki honnan, és mondanak majd alternatívát, ha jobb az nekünk :)

(#15) Иван válasza blokad (#14) üzenetére


Иван
őstag

Náéunk a Corvinuson már tuskók :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) DeFranco válasza Иван (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nálunk a Corvinuson

:DDD Még be sem iratkoztál a szabadidőközpontba ;] ... de már nálunk :DDD

Amúgy a Corvinuson tizensok diákszervezet van, ott elég nagy a verseny.

(#17) Иван válasza DeFranco (#16) üzenetére


Иван
őstag

Felvettek, és be fogok iratkozni, de ha nagyon zavar, akkor javítom. Amúgy meg kb MO-n mindegy melyik egyetemen végzel, mert mihelyst kilépsz az országból, a hajadra kenheted az összeset :DDD

#15-ös hozzászólás javítása: Náluk a Corvinuson. A kellemetlenségekért a felhasználók elnézését kérjük. :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18) DeFranco válasza Иван (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:P Ugratlak, ne foschschál :)

#19: ebben nincs igazad. Lehet (hangsúlyozom lehet) hogy nem ismerik el, mert nem ismerik (ugyanez igaz egy cseh vagy lengyel egyetemre is, és nem a színvonal az oka) de simán helyt tudsz állni a megtanult dolgokkal, mert a jó egyetemeken / főiskolákon azért magas a színvonal nemzetközi szinten is.

[ Szerkesztve ]

(#19) Иван válasza DeFranco (#18) üzenetére


Иван
őstag

Én viszont nem ugratlak. Tényleg minden egyetemünk gagyi külföldről nézve.

Oké aláírom, az orvosaink vállalhatók :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) blokad válasza Иван (#19) üzenetére


blokad
senior tag

Azért egy Műszaki Egyetemnek sem kell szégyenkeznie�…

(#21) Иван válasza blokad (#20) üzenetére


Иван
őstag

Nem, de a magyar egyetemeknek nincs hírvenük kint, ami sokat nyom a latban. Hiába ad jó képzést. Tegyük fel, állásinterjúra jelentkezel Sydneyben mint építész. Te ott vagy a BME-s papírral, az amerikai meg egy MIT-sal (Oké, most túlzok, mert az MIT a világ #1 egyeteme).

A BME-ről sohse hallottak, az MIT (meg 70 másik amerikai egyetem) meg a csapból folyik. Hiába lehetsz olyan jó, nem valószínű, hogy téged választanak.

SZERK
Amúgy nézzétek meg, a világ legjobb egyetemei közül mennyi van Amerikában. Döbbenet :K

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#22) blokad


blokad
senior tag

Lassan kezdődik az első zh hét. :|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.