Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Istju válasza barrique (#100) üzenetére


Istju
senior tag

Please csinálj egy videót, miközben csinálod. A képernyő és a telefon is rajta legyen. Látatlanban nem tudom hol a hiba.Videót az egész folyamatról, a flashtool fázist is beleértve.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#102) barrique válasza Istju (#101) üzenetére


barrique
tag

A céges gépen win10 van, ott végigment minden, egészen a pipáig, de nem látja a telót ha egyébként rádugom.
Otthoni gépen win7, de ott nem megy végig a folyamat, eddig bármikor fölismerte a telefont, de ha kikapcsolva rádugom, illesztő programot keres és mindig sikertelen.
Megpróbálom a videót, bár még nem tudom, hogy oldom meg...
Amúgy nagyon kösz, hogy próbálsz segíteni egy ilyen lúzer-júzernek.

(#103) barrique


barrique
tag

Komolyan mondom, ha hazaérek a melóból, pezsgőt bontok!
Végre sikerült!

(#104) Istju válasza barrique (#103) üzenetére


Istju
senior tag

grat

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#105) Istju válasza barrique (#103) üzenetére


Istju
senior tag

Egészségedre:-)

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#106) barrique válasza Istju (#105) üzenetére


barrique
tag

Most már csak a Gravitybox van hátra.Mindig azt írja, hogy a keretrendszer nem válaszol

(#107) Istju válasza barrique (#106) üzenetére


Istju
senior tag

Magában nem is fog menni. A gravitybox az xposed keretkendszer egy modulja, tehát kell hozzá az xposed keretrendszer. Bővebben . Bár, metalra még nem raktam, az enyém még a GLS-nél, asszonyéra, pedig csak TWRP-t , és MAD nougatot raktam.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#108) barrique válasza Istju (#107) üzenetére


barrique
tag

Xposed fönt van, működik is, mer töltöttem róla mást,de a Gravitybox valamiért nem akarja az igazságot.
A Nougatot érdemes fölrakni, mi újdonság van benne?

(#109) Istju válasza barrique (#108) üzenetére


Istju
senior tag

Xposed-ben engedélyezni kell a gravitybox modult, ha jól tudom. MAD nugátnál nincs az a hiba, hogy a teló nem csörög ki, plusz működik az aktív flip, tehát ha a tokot kinyitod egyből feléled az lcd.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#110) barrique válasza Istju (#109) üzenetére


barrique
tag

Bár nekem eddig egyik hiba sem jelentkezett, megpróbálom fölrakni.
Leírnád, hogy honnan/hogyan kell?
Előre is kösz.

(#111) Istju válasza barrique (#110) üzenetére


Istju
senior tag

Itt megtalálsz mindent. Mentést csinálj előtte TWRP-vel mindenről.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#112) barrique válasza Istju (#111) üzenetére


barrique
tag

Kell hozzá gép, vagy mehet egyenesen a telóra?

(#113) Istju válasza barrique (#112) üzenetére


Istju
senior tag

Csak a Twrp-hez kell gép. Mehet telóra. A gappsnál válaszd a nanot, nugátra, 64biteset.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#114) barrique válasza Istju (#113) üzenetére


barrique
tag

Kösz, megpróbálom, de lehet, hogy este még zavarlak.

(#115) barrique válasza barrique (#114) üzenetére


barrique
tag

Sőt, már most zavarlak.Mindkét fájl telepítése hibakóddal megszakadt.A Nougat 7-es hibakódot dobott, a gapps pedig 20-ast.Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#116) barrique


barrique
tag

Megpróbáltam fölrakni a Nougatot, különböző helyekről származó zip. fájlokkal is de mindig ez a vége.Tud valaki esetleg segíteni?.Mindkét fájl telepítése hibakóddal megszakadt.A Nougat 7-es hibakódot dobott, a gapps pedig 20-ast.Mi lehet a baj?

(#117) Istju válasza barrique (#116) üzenetére


Istju
senior tag

Szia.
Először is bocsi, elfoglalt voltam, mivel megjött az én telóm is. Valószínűleg ugyanazzal a problémával küzdünk.Míg axxony telójára simán feltoltam a jonny féle twrp-t, az enyém ezt nem tolerálta.Flashtool install TWRP ok, de újraindításnál nem indult a recovery. A recovery indítás helyett egy újabb rezgés jött, és teló restart. A pda.ru oldalról letöltött recovery az megy, install root megy, de ezzel a recoveryvel nekem se megy fel a MAD rom. Tehát, az axxonyom hardvere, és az enyém különbözik. Valószínűleg másnak is ment ilyen, tehát, lesz majd megoldás. Addig is egyeztethetnénk a hardvereink állapotát. Mára ennyi , ha van infód, írj, én is így teszem.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#118) Istju válasza Istju (#117) üzenetére


Istju
senior tag

Ha lesz a héten egykét szabad percem , akkor írok ez ügyben a hivatalos ule fórumra is. Addig is írd össze, az összes hardver, és szofver cuccod, amit találsz! Lehet segíteni fog. Viszont a képek alapján azt látni, h neked felment a jonny féle recovery, és műkszik is. Nem értem. Bármilyen info/kép segítség lehet.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#119) barrique válasza Istju (#118) üzenetére


barrique
tag

Szia!
Kikapcsolod a telót, nyomod a hang föl+power gombot, amíg bejön a föl-le ugráló nyíl.
Akkor engedd el a hang föl gombot, amikor legfölül van, utána elengedheted a power gombot is, majd a hang le gombot nyomd addig, amíg a ulefone fölirat megjelenik, és pár másodperc múlva ott a twrp. Nálam legalább is így működik.
Még egy darabig fönt vagyok, írhatsz.
Egyelőre a Nougat-ról letettem, most az xposed és a gravitybox keseríti az életemet...
Üdv.

(#120) Istju válasza Istju (#118) üzenetére


Istju
senior tag

Az xda-n , már dolgoznak az ügyön. Én is hozzászóltam, a hiba ismert.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#121) Istju válasza barrique (#119) üzenetére


Istju
senior tag

Igen. Jól írod. Így kéne működjön. Így műkszik nálam azorosz twrpvel is, és axxony telóján a jonny twrpvel is.
Nem ez a hiba

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#122) Istju


Istju
senior tag

XDA

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#123) Istju


Istju
senior tag

A TWRP fejlesztője Jonny írta: I will be rebuilding TWRP very shortly with my updated kernel for this device.
Tehát nemsokára lesz megoldás.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#124) barrique válasza Istju (#123) üzenetére


barrique
tag

Szuper!

(#125) barrique


barrique
tag

Sziasztok!

Azt be lehet állítani ezen a telón, hogy amikor épp beszélek valakivel, halljam, ha valaki más hív?
Köszi

(#126) barrique


barrique
tag

Sziasztok!

Nincs valami nagy pörgés ezen a fórumon...

Na, szóval bajok vannak.
Ha zsebben, vagy flip tokban van a teló, egyáltalán nem csörög, nem zizeg, híváslistában sincs benne, sms megérkezik, de nem zizeg, nem ad hangjelzést. Mitől lehet?

Más: Kijelzőm bal felső része repedt ( harminc centiről esett a kijelzőjére, pofám leszakad, gorilla glass, mi?).
Hol lehetne baráti áron megcsináltatni? Láttam íbéjen komplett kijelzőt 12-13 ezerért szerszámokkal együtt, ki tudom én is cserélni?
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#127) bloggiold válasza barrique (#126) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Első körben cserélj SIM kártyát, utána próbáld meg 2G-re állítani a preferált hálózattípust. Kis kézügyesség kell a kijelző cseréhez, Youtube videókat találsz segítségnek.
Gorilla Glass nem jelenti azt, hogy nem törik, csak a karcolódást gátolja meg (MIL-STD-810G szabvány minősítésű telefonok nem törnek össze ami a következő tesztem szereplője lesz)

https://fontecone.blog.hu/

(#128) barrique válasza bloggiold (#127) üzenetére


barrique
tag

Egy hetes a sim kártyám, mert előtte a régi telómban nagyobb volt.
Hol tudom 2g-re állítani?
Ja,és a hívásvárakoztatás, van ilyen ezen a telón? Nekem elég fontos lenne...

[ Szerkesztve ]

(#129) ChRiS_RS válasza barrique (#128) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Ez most komoly? :DDD Moddolod a telót, de hogy hol kell átállítani 2G-re azt nem találod meg? ;)
Egyébként (eredetileg) Beállítások -> Továbbiak -> Mobilhálózatok -> Preferált hálózattípus -> 2G

Szerintem a hívásvárakoztatást a szolgáltatódtól kell kérni, de lehet, hogy tévedek.

A telefonod tok nélkül esett le? Ezt amiatt kérdem, mert az enyém már vagy 3x leesett és eddig kutya baja.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#130) barrique válasza ChRiS_RS (#129) üzenetére


barrique
tag

Közben megtaláltam a 2G-t, de köszönöm.

A hívásvárakoztatást meg fogom kérdezni a telekomtól.

Igen, tok nélkül esett le, mert egyrészt nem szeretem a flip tokot, a szilikon tok pedig még nem érkezett meg, másrészt azért nincs rajta a flip tok, mert sem zsebben, sem tokban nem jelez semmilyen módon, ha hívásom van.Egyébként a hívó fél néhány másodpercig úgy hallja, mintha fölvenném, aztán mintha letenném, de még a híváslistában sem szerepelnek ezek a hívások.

(#131) barrique


barrique
tag

Helyesbítek.
Flip tokban bejön a hívás, zsebben nem jelez semmi módon, fölveszi magát, lehet hallani a hívó fél oldalán.
Mindegy, hogy 2G, vagy 4G.

(#132) ChRiS_RS válasza barrique (#131) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Nehéz úgy tanácsot adni, hogy nem a gyári szoftver van rajta.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#133) barrique válasza ChRiS_RS (#132) üzenetére


barrique
tag

A gyári szoftver van rajta, csak rootolva van. A nougat nem ment fel. Pedig azzal állítólag ez a hiba is megszünik...

(#134) ChRiS_RS válasza barrique (#133) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Oks, én nem értek ehhez, meg "fázom" is tőle, hogy tönkreteszem a telefont.

A beállításokon belül egyrészt az intelligens Assistant-ban nézd meg, hogy a Flip néma hívások, valamint az Intelligens válasz legyen inaktív. A Megjelenítés-en belül pedig a szenzorok rendesen legyenek kalibrálva.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#135) barrique válasza ChRiS_RS (#134) üzenetére


barrique
tag

Szóval, a helyzet a következő: -ha az intelligens assistant-ban az intelligens válasz be van kapcsolva, akkor zsebben soha nem fog jelezni se rezgéssel, se csengőhanggal, mert úgy érzékeli, hogy odaemelted a füledhez és rögtön "fölveszi magát". Ezért nem jelenik meg sem az értesítések között, sem a híváslistában nem fogadott hívásként.
Ez így viszont egy f@xság, mert nem mindenki használ flip tokot ( én például egyenesen rühellem ), hanem vagy zsebben, vagy övtokban stb. tartja a telóját. Akkor pedig nem használhatja ezt az egyébként tök jó fícsört... :(
Akkor lenne értelme, ha a közelségérzékelőt úgy lehetne kalibrálni, hogy beállíthatnád a távolságot, mondjuk 5-10mm-re.

[ Szerkesztve ]

(#136) Istju


Istju
senior tag

Sziasztok. Megvan az új hardverre is a TWRP. Nekem most a LineageOs 14.1 van fenn. Készítek egy összefoglalót a rom telepítéséhez, ha érdekel vkit. A lineageOs hibája az, hogy a camera alkalmazás videófelvételre állítás után összeomlik. Erre a bugra is van egy egyszerű megoldás, tehát minden jól működik, és az akku is jobban teljesít:-)

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#137) barrique válasza Istju (#136) üzenetére


barrique
tag

Én várom.

(#138) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Sziasztok,

szerintetek itthon érdemes (vagy lehet-e) valahol szervizeltetni a telefont? Egy ismerősömnek elég szerencsétlenül esett a földre a telefonja és benyomódott az ujjlenyomat olvasó mellett. Azóta az sem működik tökéletesen, de ami nagyobb baj, a telefon hamarabb merül, mint eddig... az utóbbi időben pedig a töltőt sem érzékeli mindig (más töltővel is ez a jelenség)

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#139) barrique


barrique
tag

Sziasztok!

Már másodszor csinál olyant a telóm, hogy valakivel beszélek és egyszercsak valaki más, aki hív, beleszól, akivel pedig előtte beszéltem, az megszakad...
Tudja esetleg valaki az okát?
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#140) barrique


barrique
tag

Halihóóóóóó!
Mindenki illegalitásba vonult?

(#141) bloggiold válasza barrique (#139) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Első kőrben a szokásos. Telefon ki-be kapcsolása, SIM kártya csere, esetleg 2G-re állítani a preferált hálozatot.

https://fontecone.blog.hu/

(#142) barrique válasza bloggiold (#141) üzenetére


barrique
tag

Próbálom, kösz.

(#143) bloggiold válasza barrique (#142) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Ok.Esetleg még másik SIM foglalatba rakd át az aktuális kártyád (ha kitörhető volt akkor sima ügy visszarakni).

https://fontecone.blog.hu/

(#144) ChRiS_RS válasza barrique (#140) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

És az én felvetésemre van vkinek valami ötlete? (szervizelés)

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#145) barrique válasza ChRiS_RS (#144) üzenetére


barrique
tag

http://kinaitelefonjavitas.hu

(#146) ChRiS_RS válasza barrique (#145) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Ezt már én is néztem, de az Ulefone nincs a felsorolásban.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#147) barrique válasza ChRiS_RS (#146) üzenetére


barrique
tag

Azért csak hívd föl őket, mert például az én telómat is vállalták volna, de megoldottam itt Pécsen.

(#148) ChRiS_RS válasza barrique (#147) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Oké, nagyon köszi. Továbbítom az infót.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#149) zoliteso válasza barrique (#145) üzenetére


zoliteso
csendes tag

Háát, izé...leveleztem velük egy bpesti ismerősöm leesett telefonja kapcsán...
Azt mondták: szétszedték, nincs akku kapocsfeszültség, töltőfesz van...15 egy új akku, plusz 10-ért beleszerelik, s akkor utána megmondják, hogy egyáltalán elindul-e majd a telefon...hmm...elhoztuk és kifizettük a 4e bevizsgálási díjat.
Ja, és kérdeztem, hogy esetleg, mint mobil szerviz, miért nincs spec tápjuk, amiről el tudnák indítani a telefont, hogy kiderüljön, érdemes-e megvenni az új akkut...erre az volt a válasz, hogy ők nem szakszerviz...

[ Szerkesztve ]

(#150) ChRiS_RS válasza zoliteso (#149) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Szép árak... mondjuk egy nevesebb gyártó szervize sem csinálná meg saját készülékét olcsóbban, ha már gariidőn túl fizetni kell vmiért.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#151) zoliteso válasza ChRiS_RS (#150) üzenetére


zoliteso
csendes tag

Megkérdeztem néhány szervizt...azt mondták, aliról rendelve kb. 7000 az akku, s egy 5000-s munkadíj a jogos...a 15 + 10 erős lehúzásnak tűnik...

(#152) a65


a65
csendes tag

https://www.facebook.com/notes/mad/ulefone-metal-mt6753-mados-v11-android-712-2017-05-27/1352085934875176 van egy új madOS [7.1.2] 20170527. verzió

(#153) ChRiS_RS válasza a65 (#152) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Hivatalos frissítést már ne nagyon várjunk a gyártótól. :U

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#154) bloggiold válasza ChRiS_RS (#153) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Azért még van egy kis remény a frissítésre

https://fontecone.blog.hu/

(#155) ChRiS_RS válasza bloggiold (#154) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

A próféta szóljon belőled. Egyébként én továbbra is elégedetten használom a telefont, a kamerája nem egy nagy szám, a többi részével nincs gondom. Az már más kérdés, hogy az android írásvédetté tette a microSD kártyámat és a gyári visszaállítás után nem tudom olvashatóvá tenni sehogy sem. Még az a szerencse, hogy adatmentést csináltam előtte. :(

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#156) Tomchy01


Tomchy01
csendes tag

Sziasztok!

Ha a menüben nekem nem látható a "Fejlesztői beállítások" menüpont, azt elő lehet csalogatni valahogy? :Y

Köszi!

(#157) bloggiold válasza Tomchy01 (#156) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Alapból nem látható. Telefonról menüben a Build-számra katt hétszer.

https://fontecone.blog.hu/

(#158) zoliteso válasza a65 (#152) üzenetére


zoliteso
csendes tag

Kipróbálta valaki? Van róla tapasztalat?

(#159) janek69


janek69
senior tag

Nincs valakinek törött,vagy bármi okból alkatrésznek szánt metal-ja?
Az enyém 9 hónap után úgy döntött,hogy törődést igényel és minimum naponta töltsem,mert képes 30-40%-nál úgydönteni,hogy alacsony a feszültség és kikapcsol. Valamelyik nap meg azzal lepett meg,hogy tönkrement a hátsó kamerája.Persze nagyon kérdéses még számomra,hogy akarjam-e javítgatni.

(#160) Istju válasza janek69 (#159) üzenetére


Istju
senior tag

Még nincs egy éves, eddig minden ok.Az árával semmi baj, de a kövi telóm nem ez lesz.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#161) ChRiS_RS válasza janek69 (#159) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Az enyém még egyben és remekül működik. :)) Igyekszem is vigyázni rá.
A kollégám lányának Metalja viszont már kapott hideget-meleget. Kérdeztem, hogy nem akarják-e eladni, de még mindig műxik, addig pedig marad. :B

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#162) janek69 válasza ChRiS_RS (#161) üzenetére


janek69
senior tag

Nektek hogy bírja az aksija? Feltettem az Accubattery progit és azt állítja,hogy az aksi kapacitása 1200mAh.Jelenleg úgytűnik,hogy 1-1.5 napot megy normál használattal.Persze újkorán sem ment többet.Nagyon gondolkodóban vagyok,mert rendeltem hozzá kamerát és mindenképpen el akarom adni,viszont nem vagyok abban biztos,hogy a 9 hónapos aksit cserélem,mert a 1,5 nap az az amit a gyártó ígért.Néztem az alin aksit hozzá és ott 2 eladónál is írják,hogy az új aksi 1000mAh-t tud.Nem szeretnék senkit átverni,mert 45 dollárt kaptam vissza az árából,tehát futja kamerára aksira,de feleslegesen nem vennék aksit.

(#163) ChRiS_RS válasza janek69 (#162) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Nekem általában 2 napot bír, de ez nyilván felhasználónként változik.
Felraktam én is ezt a progit. 83%-osnak mondja az akkut. Viszont ezt az 1000mAh-t nem értem. A gyári akku 3050mAh-s. Ezt a programban is be lehet állítani, mert szerintem az csak egy standard szám, amit felajánl.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#164) janek69 válasza ChRiS_RS (#163) üzenetére


janek69
senior tag

Köszi a választ! Az a 3050mAh sosem volt igaz,ennél jobban bírják más pl. xiaomi telók amikben 3000mAh-s aksi van és hasonló hardverrel bír.Full töltéskor tudja majd pontosan lemérni az aksiba töltött kapacitást,nekem 1500mAh a legjobb eredmény.20-30%-ról percek alatt leszalad 1%-ra és kikapcsol 9 hónaposan.Kamerát már rendeltem bele,a jó az lenne,ha az nyekkent volna meg úgy,hogy folyamatosan terheli az aksit,de erre kevés az esély.Most nekem is 1,5 napig bírta,de beszéltem is és nálam folyamatosan megy a whatsapp,fbook lite,email szinkronizálás... Igazából szerintem ezzel az eredménnyel nem fog szidni senki. Gyakorlatilag ha valaki biztosra akar menni,akkor úgyis naponta tölti a telefonját.

(#165) ChRiS_RS válasza janek69 (#164) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

2573-at töltött bele, ha ezt veszem 83%-nak akkor még kicsit több is kijön, mint a 3050. Egyébként szidják a nagy fogyasztása miatt, én nem tudom mihez viszonyítani.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#166) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Részletesebben: az Ulefone fórumon írták többen, hogy nem eléggé akkumulátorkímélő a legutolsó hivatalos ROM. Többen emiatt (is) mókoltak rá mást.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#167) janek69 válasza ChRiS_RS (#166) üzenetére


janek69
senior tag

Az a baj az ulefone annyira szar telefonokat gyárt és annyira szarik a vevőire,hogy bosszúból folyamatosan feltörik a fórum szerverét,így aztán mintha nem is lenne,de mindegy is mert nem érdekli őket.A minőségről csak annyit,hogy ismerős vett egy geminit kb. 4 hónapja,már vissza is küldte,mert felvált a kijelző,az aksi meg nem birt ki egy órát,folyamatosan töltőn kellett tartania.
A metál nekem tetszik,egy nagyon jó masszív kis cucc,de amint megy benne a kamera eladom.Az íránytű gagyi ,nekem a kamerája is nagyon gyengének tűnik,pedig nem ez az első kínai telóm,de eddig csak jobbak voltak. A teljesítménye viszont valóban jó. A GPS nagyon jó,a hangminősége jó,az érzékenysége is mind a WIFI-nek mind a GSM résznek tökéletes. Ennyi pénzért nem rossz,csak az enyémbe gagyi aksit tettek,meg eleve selejt kamerát,mert már újkorán 2 pixelhiba volt rajta.

(#168) janek69


janek69
senior tag

Igazából az a kérdéses számomra,hogy vajon mennyiért tudom eladni? A cégtől kapok telefont így az eladás igazi oka az,hogy felesleges. A kamerát ki kell cserélnem,mert ki a fene venné meg anélkül,csak az aksi kérdéses,mert gyakorlatilag a gyári leírás is 1,5 napot ír,annyit meg kibír,de ha 30 000 felett el tudnám adni,talán még aksit is cserélnék.

(#169) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Nos, decemberben tarthatatlan lett a helyzet az akkumulátor bénázása miatt, azonban a telefon teljesítménye nekem tökéletesen elegendő, és semmi más baja nincs, rendeltem akkut Kínából. Beszereltettem, mert elnézve nekem irgalmatlanul bonyolult műveletnek tűnt. A lényeg: cakk-pakk 5e forintból új akkuval ismét 3 napokat megy a telefon. Gondolom ez is kábé bő egy évet fog kihúzni. Nekem ennyit megért.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.